Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2142
27.03.2008р. |
Гама промислових датчиків

Компанія Schneider Electric пропонує повну гаму датчиків для промислового застосування, у яких використовується нова концепція, що спрощує їхній вибір, складання, встановлення й експлуатацію. Це рішення засноване на концепції OSIconcept (OSI – Offering Simplicity through Innovation), що можна перекласти як простота через нововведення». Інтелектуальна технологія OSIconcept забезпечує простоту використання всієї гами датчиків компанії. Завдяки використанню інтелектуальної технології Osiconcept виробники промислового устаткування зможуть поліпшити продуктивність і скоротити час технічного обслуговування устаткування.

Osiris – гама фотоелектричних датчиків. Використання Osiconcept значно збільшує їхні можливості. Мікропроцесор і убудований оптичний канал дозволяють одному датчику працювати в 5 стандартних типах виявлення: прямого променя, відбиття, поляризованого відбиття, розсіювання і розсіювання з погашенням фону. Датчик має функцією самонавчання і забезпечує високу точність виявлення незалежно від зовнішніх перешкод. Крім датчиків стандартного застосування, серія Osiris містить датчики для виконання спеціальних функцій, наприклад, для виявлення води, чи спеціальні виконання датчиків для харчового і сільськогосподарського застосувань. Усі фотоелектричні датчики Osiris відповідають стандартам IEC, UL і CSA.

Osiprox – індуктивні датчики наближення – у результаті застосування Osiconcept стали плоскими, компактними і цілком інтегруються в механізм. Завдяки мікропроцесору, вони автоматично налаштовуються на максимальну робочу відстань при схованому і виступаючому монтажі в будь-якому металевому оточенні. «Навчальний» метод дає гарне налаштування і для фронтального, і для бічного виявлення. Крім датчиків стандартного застосування, серія Osiprox містить датчики для виконання спеціальних функцій, наприклад, для керування швидкістю обертання чи виявлення об'єктів з заліза чи кольорових металів. Всі індуктивні датчики Osiprox відповідають стандартам IEC, UL і CSA.

Osiswitch – до цієї гами кінцевих вимикачів були застосовані принципи Osiconcept. Розмаїтість корпусів, груп контактів, головок і кабельних вводів спрощує створення датчика будь-якої конфігурації. Понад 40 типів взаємозамінних металевих робочих головок можна з'єднати з п'ятьма різними типами корпусів, отримуючи максимальну кількість датчиків при мінімумі комплектуючих. Вимикачі Osiswitch додатково містять окрему серію датчиків безпеки. Ступінь захисту вимикачів та датчиків IP 66; IP 67.

Для Nautilus - серії, що містить аналогові датчики, датчики тиску, реле тиску і вакуумні перемикачі, Osiconcept дозволяє легко налаштовувати параметри системної установки і модифікувати їх під час роботи завдяки сенсорним клавішам керування і двонаправленому меню прокручування з 4-розрядним екраном. Датчики тиску мають убудований захист від надлишкового тиску, короткого замикання чи зворотної полярності і функцію самодіагностики. Датчики Nautilus працюють у таких середовищах, як повітря, прісна і солона вода, мастила, корозійні рідини тощо, у температурному діапазоні від -15 до +800 0С з можливістю вибору одного з 12 робочих діапазонів тиску.

http://www.eltema.com/

Теги та ключові фрази
шахтний гама-датчик, пщ, статычный перетворювач, gefran, види датчикив тиску


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.