Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2060
22.04.2008р. |
Шлях Rade Concar до серця клієнта
 Нині український електротехнічний ринок насичений продукцією різних закордонних виробників, починаючи від транснаціональних компаній, закінчуючи дещо «скромнішими» торговими марками з різних країн Європи та Азії. Якщо світові бренди присутні на нашому ринку вже багато років, мають свої представництва та розгалужену дистрибуторську мережу, то, натомість, східноєвропейські виробники зацікавились Україною, як перспективним ринком для збуту продукції, відносно недавно. Цьому є пояснення. Після розпаду колишнього Союзу кожна з країн соцтабору по-своєму переживала часи занепаду та становлення своєї національної економіки. Тепер більшість з цих країн стали повноцінними членами Європейського Союзу, що не могло не позначитись на обсягах збуту виробничих підприємств, тож одні з них швидше, інші пізніше почали шукати нові ринки збуту.

Входження на український ринок виробників-новачків зі своїм товаром є завданням не з легких. І хоча, на думку багатьох фахівців, місця на нашому ринку наразі усім вистачає, однак посісти певну нішу на ньому, завоювати прихильність споживачів нелегко, «місце під сонцем» доводиться виборювати в досить жорсткій конкурентній боротьбі. Адже більшість працюючих компаній вже закріпились в тому чи іншому сегменті ринку. Тому заздалегідь проведені маркетингові дослідження стану споживчого ринку, організаційна робота, представлення та промоція продукції тощо є важливими складовими пошуку своєї ніші з-посеред інших.

Крім цього, не так вже й складно переконати покупця купити якийсь товар, важливо, щоб він його купував знову й знову, а для цього вироби повинні бути конкурентоспроможними.
Донедавна електротехнічні вироби виробництва фірми Rade Concar з Македонії були маловідомі широкому загалу, хіба що одиницям. Лише в останні три роки зацікавленість та кількість реалізованої продукції збільшились, при чому досить суттєво. За словами комерційного директора Rade Concar Ванчо Маджова, вже через рік роботи компанії на українському ринку продажі збільшились майже вдвічі. Нині, зазначає пан Маджов, ставиться за мету продавати на 70 відсотків більше, порівняно з кожним попереднім роком.


Під час однієї зі спеціалізованих виставок ми попросили пана В. Маджова розповісти про роботу фірми та її місце на вітчизняному ринку електротехніки.
– Фірма Rade Concar була створена понад п’ятдесят років тому, – говорить В. Манджов, – коли Македонія була однією із шести республік колишньої Югославії, а на час її розпаду, чисельність споживачів зменшилась з 22 мільйонів до 2,5. Тим не менше, завод не згорнув виробництво, продовжував працювати, повсякчас розширюючи географію експортних продаж. Нині лише 5 відсотків виготовленої продукції реалізуємо безпосередньо вдома, решту експортуємо в 25 країн світу – від Канади до Індії, на Близький Схід, в Європу, що дає нам право називатись міжнародною компанією.
Для підприємства завжди було важливим випускати якісну та надійну продукцію. Еталоном для нас слугують виробники аналогічної продукції, як-от Siemens й Moeller. Тому при виробництві контакторів і пускачів, пакетних перемикачів, автоматів і кнопок й інших виробів для релейно-контакторного керування використовуємо високоякісні матеріали та комплектуючі європейських виробників, що гарантує максимальний термін служби виготовленої продукції.

– Поділіться своїм рецептом входження на той чи інший закордонний ринок, де, до речі, фірмі доводиться конкурувати з відомими світовими компаніями.

 Практично у кожній країні ми розпочинали працю з чистого аркуша, де уже були присутні компанії Siemens, Moeller, Telemehaniqe та інші виробники. Наша маркетингова робота ґрунтується на агресивній стратегії в хорошому розумінні цього слова. Нікого не можна змусити зробити чи купити те, що йому не до вподоби. Та ми наполегливі в тому, аби покупець придбав обладнання саме Rade Concar, а вже при експлуатації вироби говоритимуть самі за себе. Підприємство має сертифікати ISO 9001, продукція фірми розміщена в держреєстрі багатьох країн.

Ззовні наші контактори подібні до сіменсівських, а от внутрішня, так би мовити, начинка – це власні розробки. Не хочеться бути нескромним, але ми пропонуємо товар, який за якістю не поступається Siemensу, натомість за ціною значно дешевший. Це оптимальне для споживача співвідношення ціна-якість, терміни постачань, сервіс тощо, що в комбінації й є запорукою успіху компанії на ринку. Жорстка конкуренція на українському ринку не завадила нам знайти «правильний» шлях до замовників, для яких чесність, професіоналізм компанії, яка відповідає за свої слова, є визначальними.

– Який відсоток продукції реалізується в Україні та якими будуть наступні маркетингові кроки фірми?

– З 95 відсотків експортних постачань, 4-5% продається на українському ринку. Порівняно з обсягами продаж в інших країнах, я цілковито задоволений результатами нашого бізнесу в Україні, але цього досить мало порівняно з можливостями продаж на українському ринку. Значною мірою наша присутність стала можливою завдяки підписаній угоді про безмитну торгівлю (нульове мито) між нашими країнами, що говорить про дружні міждержавні стосунки та сприяє роботі македонських компаній на вашому ринку. Ще три роки тому фірму Rade Concar мало хто знав, тому й обсяги продаж були мізерними. (До речі, українські фахівці добре обізнані з однойменною фірмою, що входила до складу великого югославського комбінату і досі випускає та реалізує в Україні двигуни, генератори, трансформатори та іншу електротехнічну продукцію.) Нині македонське електрообладнання використовують на багатьох українських підприємствах, маємо позитивні відгуки, що не може не тішити.

Крім цього, за останні роки українська промисловість жваво розвивається, що, гадаю, і стало причиною збільшення обсягів реалізації виробів нашої фірми. Я сподіваюсь і надалі отримувати великі замовлення, тим більше, що це промислова країна з великими можливостями. Надалі плануємо розширювати мережу дистрибуторів і в інших регіонах України. Нині ж Rade Concar співпрацює з фірмою «Електросфера» з Києва, яка спеціалізується на компенсації реактивної енергії, а також з фірмою «Альянс» з Дніпропетровська (спеціалізація – розподільні щити та розподільні пункти) та харківською «Елпро-М» (її профіль – автоматизація).


– Будь ласка, кілька слів про продукцію Rade Concar та її особливості? Які плани на найближче майбутнє?

– Наша фірма випускає широку гаму низьковольтної комутаційної апаратури. Так, силові контактори загальнопромислового призначення серії CNM з робочим струмом (змінним і постійним) від 9 до 400 А, напругою 24, 48, 110, 380 В і частотами 50, 60 Гц являють собою комутаційні пристрої, які використовують для пуску асинхронних двигунів. Пристрої працюють за оптимальної температури навколишнього середовища 55 °С при номінальній потужності й забезпечують такі самі технічні характеристики, що й продукція знаних торговельних марок. Використовуючи реле теплового перевантаження типу TRM від 0,1 до 400 А для керування та захисту двигунів та інших навантажень, контактори серії CNM забезпечать надійне та економне рішення.

На українському ринку дуже добре зарекомендували себе контактори серії CNK для ввімкнення конденсаторів в системі компенсації реактивної потужності (відносно ємності енергії). Контактори обладнані спеціальною магнітною системою, яка протягом декількох мілісекунд вимикає допоміжні контакти від кола керування. З-посеред усіх виробників контакторів, цю новинку застосовують лише два-три виробники, включаючи і нашу компанію. До промислової серії автоматичних вимикачів належать пристрої нової серії KP, конструкція яких забезпечує велику надійність пристрою при експлуатації і тривалий термін служби.

У нашому асортименті також є пакетні перемикачі серії BS з робочим струмом 10 дo 200 A – це наймодерніша конструкція в світі, виготовлена з високоякісного матеріалу. Ми пропонуємо покупцям будь-яку схему пакетного перемикача, оскільки Rade Concar випускає продукцію власних розробок, тобто працюємо без жодної ліцензії, а відтак, не залежимо ні від кого. На нині таких виробників у світі небагато, а в Європі наша фірма є однією з небагатьох, що має власний відділ розвитку. Отже, наші фахівці рік у рік розробляють нові вироби, одернізують старі серії, запускають у виробництво нові.
Переважно наші вироби застосовують у галузях промисловості та частково в будівництві. 

За допомогою нашого обладнання можна сконструювати шафи менших розмірів, що дозволяє значно заощадити кошти, оскільки витрачається менше сталі, алюмінію та інших матеріалів. Також при модернізації виробництва заміна обмоток, котушок, контакторів дуже часто призводить до простою обладнання. Натомість за використання наших виробів дану роботу можна виконати без зайвих втрат.
Стосовно ж наших подальших планів, то хотів би сказати, що наступні три роки ми очікуємо стабілізації ринку, бо нереально сподіватись на збільшення обсягів продаж вдвічі. На мою думку, досягти певного рівня на ринку простіше, аніж утриматись на ньому на досягнутому рівні. А опуститись донизу і знову успішно розпочати з чистого аркуша навряд чи можливо.

Юрій ІВАНОВ,
Стефанія ШИБУНЬКО.

 

За матеріалами газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
котроллер "Rade Concar" югославия, concar купити в украіні, инспекцияпотрудуростовнадону, rade concar, Rade Concar купить, radeconcar, concar, ринок електротехнічної продукції україни, ємність ринку електротехніки, статичний перетворювач


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.