Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4049
23.04.2008р. |
Універсальний густиномір Kay-Ray 3680
 Розробка інтелектуального датчика Kay-Ray 3680, який використовує гамма-випромінювання, змінила підхід до вимірювання густини. Датчик об’єднує сцинтиляційний детектор з покращеними експлуатаційними характеристиками та вибухобезпечний корпус. Прилад не контактує з вимірювальним середовищем, а тому не зазнає впливу тиску, в’язкості, корозійних або абразивних речовин.

В основі принципу дії інтелектуального датчика Kay-Ray 3680 лежить технологія, яка базується на поглинанні речовиною гамма-випромінювання, що дає можливість контролю вимірювання густини речовини у режимі реального часу. Датчик густини встановлюється на технологічній трубі напроти вихідного отвору джерела гамма-випромінювання так, що гамма-промені, проходячи через трубу, потрапляють на датчик.

Інтенсивність випромінювання обернено пропорційна густині матеріалу, який міститься у трубі. Сцинтиляційний детектор, який міститься у датчику, випромінює фотони світла, що реєструються фотопомножувачем, що працює в режимі підрахунку імпульсів. Кількість імпульсів з виходу фотопомножувача прямо зв’язана з інтенсивністю гамма-випромінювання. Обробка, підрахунок і масштабування імпульсів проводиться вбудованим у датчик мікропроцесором для отримання інформації про густину матеріалу у заданому технологічному режимі.

Kay-Ray 3680 використовує методику сцинтиляційного детектування і прецизійну компенсацію дрейфу для забезпечення вимірювання густини. Малий дрейф, що зумовлюється розпадом джерела і температурою навколишнього середовища, забезпечує підвищену точність, порівняно з традиційними системами з використанням кристалів йодиду натрію. Компенсація дрейфу, разом з використанням сцинтиляційного детектору, забезпечує точність до ±0.0001 г/см3, залежно від ділянки калібрування, еталонних даних та конфігурації системи.

Завдяки жорсткому корпусу і надійним внутрішнім з’єднанням, конструкція приладу забезпечує надійність і тривалий термін експлуатації. Жорсткий корпус виготовляється з алюмінієвого сплаву, покритий шаром епоксидної фарби, що захищає прилад від проникнення вологи і пилу. Автономні внутрішні відсіки забезпечують зручний доступ до монтажних затискачів. Електронні схеми, що використовуються у датчику, нечутливі до флуктуацій напруги живлення. При перериваннях подачі напруги живлення електронна схема зберігає дані конфігурації у пам’яті. Електронні схеми датчика Kay-Ray 3680 автоматично налаштовуються практично під кожне джерело живлення змінного та постійного струму і перемикаються на дублююче джерело живлення постійного струму, коли останнє у наявності. Допустимі напруги перебувають у діапазоні від 90 до 250 В змінного струму і від 18 до 36 В постійного. Можливість адаптивного демпфування дозволяє швидко реагувати на зміни у технологічному процесі.

Користувачі можуть визначати граничну установку як відсоткове відношення повномасштабного вихідного сигналу і сталої часу швидкого затухання.

Вимірювання. Користувачі мають можливість сконфігурувати Kay-Ray 3680 для застосування у багатьох галузях промисловості шляхом вибору однієї з багатьох можливих одиниць вимірювання питомої ваги SGU.

Характеристики передачі інформації. Датчик Kay-Ray 3680 може працювати у режимі запитів. Його можна відконфігурувати на місці вимірювань чи у приміщенні для контролю, використовуючи комунікатор HART або контрольовану систему подачі інформації з HART-сумісним інтерфейсом (обидва мають доступ до однакових даних). Підказка у екранному режимі, яку забезпечує HART-сумісний інтерфейс, допомогає користувачеві працювати у режимі запитів і здійснювати конфігурацію. Зв’язок з інтерфейсом HART-комунікатора здійснюється через окремий іскробезпечний роз’єм або аналоговий контур на 4-20 мА.

Особливості застосування і переваги приладу: 
- принцип дії приладу ідеально годиться для роботи в умовах абразивних і корозійних речовин, високого тиску і високої температури;
- інтеграція датчика з детектором зменшує вартість встановлення і монтажу;
- точність вимірювання - до ±0.0001 г/см3;
- вологостійкий і протиударний сцинтиляційний детектор на основі ПВТ (полівініловий толуол);
- допустимий діапазон напруги: від 90 до 250 В при змінному струмі з частотою 50/60 Гц або від 18 до 36 В на постійному струмі. У випадку несанкціонованого вимкнення від мережі прилад автоматично переходить до джерела живлення постійного струму;
- зручний для використання інтерфейс спрощує процедуру налаштування та калібрування HART-комунікатора;
- програмне забезпечення забезпечує самодіагностику і запис сигналу аварії, скорочує час на пошук і усунення несправностей.

Підготував Роман БОРТНИК
За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
Теги та ключові фрази
густиномір фирма, густиноміри. Конструкція, принцип дії, Прилад вимірювання густини диму при копченніі, встановлення густиномірів, густиномір купити, густиномір ціна, густиномір, густиноміри, потоковий густиномір купить, густиномір kay-ray 3680


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.