Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1678
23.04.2008р. |
АВТОМАТИКА ДЛЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
Серцем пристроїв автоматики електростанцій, які використовуються як незалежні джерела енергії, є контролери, які разом з периферійними приладами: сенсорами стану й вимірювальними датчиками, а також виконавчими силовими елементами утворюють систему автоматичного керування.

Весь перелік функцій таких пристроїв можна поділити на дві основні групи: моніторингу (відстеження поточних параметрів і фіксованих станів) і керування об'єктом автоматизації (двигуном, електростанцією, енерго- та установкою з утилізації тепла). Зворотні зв'язки системи керування роблять її замкнутою й дозволяють відстежувати виконання керуючих сигналів, що призводить до ефективної реалізації алгоритму керування й своєчасної фіксації виниклих неполадок.

Контролер генераторної установки BE2000 являє собою 1/3 - фазний АМ (automatic mains falure) модуль, що забезпечує контроль параметрів основної мережі за одною або трьома фазами одночасно та подає сигнал на запуск генераторної установки при виявленні неполадок мережі.

Живлення контролера здійснюється напругою 12-24 В постійного струму від батареї генераторного пристрою. Відображення інформації проводиться за допомогою трьох трипозиційних цифрових дисплеїв, які висвічують наступні параметри: V/A/PF/kW мережі й генератора. Крім того 8-позиційний дисплей слугує для відображення параметрів і сигналізації. Послідовний інтерфейс RS232 забезпечує безпосереднє або дистанційне керування генераторною установкою через комп'ютер. Параметри можуть бути легко скопійовані на комп'ютер і збережені в режимі реального часу, що дозволить провести достовірний аналіз відмов.

Порядок роботи контролера. При виникненні відмови мережі (вихід параметрів за межі припустимого діапазону) контролер BE2000 ініціює автоматичний запуск генераторної установки та перемикання навантаження на справне джерело електроенергії. Після відновлення параметрів мережі навантаження знову перемикається на мережу автоматично, а генератор зупиняється після його охолодження.

У ручному режимі перемикання навантаження з генератора на мережу й назад проводиться за допомогою комутації зовнішньої проводки, при цьому й генератор, і двигун захищені від помилкових дій оператора й несправностей устаткування. Усі сигналізації спрацьовують при виникненні ненормальних умов роботи генераторної установки й відображаються як світлодіодними індикаторами, так і 8-позиційним дисплеєм. За наявності аварійних ситуацій генераторна установка зупиняється за сигналами вимикачів захисту.


Головна перевага контролера BE2000 - це простота використання з одночасною відсутністю традиційних панелей вимірювальних приладів і заміною їх на цифрові дисплеї, що дозволяє відображати результати вимірювань усіх важливих параметрів генератора й мережі по кожній фазі окремо. Вибір значення 10 програмувальних параметрів дозволяє адаптувати програму під будь-який тип генераторної установки. BE2000 монтується в шафу керування, яка повинна забезпечувати його захист від впливу навколишнього середовища.

Основні характеристики контролера


Напруга живлення

7 - 33 В постійного струму (допускаються провали живлення на 1 с)

Максимальна вимірювана напруга

600 В змінного струму (лінійний)

Співвідношення величин струмів на струмовому трансформаторі

5А / величина вимірюваного струму

Параметри статичних виходів

12 / 24 В, 500 mА із захистом від короткого замикання

Розміри й вага

238х138х40 мм / 1250 г

Температурний діапазон і вологість, 0С / %

від -30 0С до 75 0С / 95%

Припустима вібрація

40 мм/с


Петро МИСЬКІВ

За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Девревообробник"
Теги та ключові фрази
автоматика для електростанцій, шахматы для флай 275 320x480, як відстежити телефон nokia 311, пщ, статичний перетворювач, статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій, зворотні звязки автоматика, установка Автоматика электростанций


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.