Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2975
24.04.2008р. |
«ДЕЛЬТА» – Ваш захист
Нині в побутових, адміністративних та промислових приміщеннях збільшилася кількість різноманітної електротехніки, і, як результат, - зросло споживання електроенергії на одиницю площі цих приміщень, значна частина яких належать до категорії старих.

Електропроводка старих будівель, маючи обмежену пропускну здатність, може перегріватися, що прискорює старіння її ізоляції, яка і без цього здебільшого має критичний термін зношеності. До того ж рік у рік зростає перехідний опір контактних з`єднань, деякі із котрих за великої кількості (до 100 на помешкання) можуть бути виконані недбало. Постійно підключена електротехніка з часом також знижує свій рівень електробезпеки.

Крім цього чимраз частіше трапляються неприпустимі «стрибки» напруги, спричинені обривом нульового провода від ввідного розподільного електрощита будівель, різким зменшенням навантаження в лініях електропередачі (переважно переферійних), комутацією великих індуктивних навантажень.

Частка пожеж, зумовлених перенапругою в електричній мережі, короткими замиканнями, перевантаженнями мереж та струмами витоку, постійно зростає. Існуючі засоби електричного захисту (запобіжники, автоматичні вимикачі) не в усіх випадках ефективні, а зношення внутрішніх мереж і понаднормові навантаження дуже значні. Без додаткових пристроїв захисту електричні мережі стають потенційно небезпечними для людини та її майна.

Найбільш ефективним способом забезпечення електробезпеки є пристрої захисного відімкнення (ПЗВ). В цьому приладі порівнюється струми, що протікають від навантаження в електромережу. В нормальних режимах їх різниця практично дорівнює нулю. В аварійних ситуаціях (порушення ізоляції, дотик людини до струмопровідних частин) згадана різниця не дорівнює нулю, виникає струм витоку або диференційний струм, який призводить до спрацьовування ПЗВ. Ефективність такого захисного відімкнення дуже висока.

В більшості промислово розвинутих країнах захисне відімкнення узаконене давно. В Україні ПЗВ набули широкого застосування з середини 90-х років в нових будівлях, проте в старих будівлях встановлення ПЗВ є, на жаль (де вони найбільш необхідні), необов`язковим.

Згідно з проектами будівель після електролічильника повинен вимикатися ПЗВ, а після ПЗВ – автоматичний вимикач. Така конфігурація не дає можливості захисту від неприпустимих перенапруг в електромережі, який є не менш важливим, як видно із сказаного вище, ніж захисне відімкнення за струмом витоку. Відомі ПЗВ не забезпечують захист споживачів електроенергії від перенапруги в електромережі. Тобто, потрібно ускладнювати згадану конфігурацію або шукати інший вихід. Він є. Але перед тим хотілось би ще раз нагадати, що викладені обґрунтування на користь ПЗВ і пристроїв захисту від перенапруги виходять із суворої реальності та сумної статистики «упертих фактів».

Краще бути дбайливим господарем свого майна, здоров`я та запобігти непоправному, ніж сподіватись на «якось буде». Отже, для найбільш оптимального вирішення проблеми повного електрозахисту пропонуються принципово нові вироби типу «Дельта-1», «Дельта-2». В пристроях «Дельта» зосереджені найбільш повні захисні функції: від тривалих перевантажень, струмів короткого замикання, струмів витоку та від перенапруги в електромережі. Тобто, можлива альтернатива і складна конфігурація суттєво спрощується. За рахунок тільки ПЗВ такого спрощення нині досягти неможливо.

Технічні характеристики виробів «Дельта»


Основні параметри

Дельта 1-4

Дельта 2-4

Кількість полюсів

2

4

Номінальна напруга Uн, В

220

380/220

Частота змінного струму

50

50

Номінальний струм, Iн, А

6-100

6-100

Номінальна уставка струму витоку, Iв, А

0,03

0,03

Номінальна уставка напруги відімкнення, Uв, В

264

264

Час спрацювання за струмом витоку не більше, с

0,04

0,04

Захист від тривалих перевантажень та струмів короткого замикання

є

є

Пристрої «Дельта» є універсальними, вони надійно захищають: людей від ураження електричним струмом, приміщення - від пожеж, електро-, радіо-, та електронну техніку – від виходу з ладу.

Таким чином, вперше вітчизняний виробник - Білоцерківське УВП УТОС пропонує принципово нові електрозахисні пристрої, в яких сконцентровано найбільш повні захисні функції і які можна вважати найбільш прийнятними для індивідуальних споживачів електроенергії, враховуючи їх комплексність і компактність, повноту захисних функцій та ціну, порівняно з ПЗВ і пристроями захисту від перенапруги.

ЗА матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
скачать игри на нокиа секс, пристрій захисту дельта - 7, скачати безплатно модуль захисту для nokia5130 XpressMusic, Нокиа аша 305 игры на экран 240х400 сенсор скачать, хентай "бакуган" мультики про секс элис и шун, автокликер варвары нокиа 2690, СКАЧАТЬ ТЕМУ НА ФИЛИПС АДИГЕЙСКИЙ ФЛАГ, захист квартири від струмів і перенапруг, захист електромережі квартир від перенапруги, статичний перетворювач схема


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.