Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3007
24.04.2008р. |
Захист від крадіїв
Абсолютна більшість втрат, пов'язаних з недообліком і розкраданнями електроенергії, припадає на побутовий і дрібновиробничий сектор електроспоживання. Боротьба з розкраданнями стала однією з головних проблем для регіональних енергетичних компаній. А перед виробниками електротехнічного обладнання сьогодні стоїть нелегке завдання - виготовити такі прилади, які дозволять не тільки зафіксувати факти розкрадань, але й запобігти їм.

Підприємства, що спеціалізуються на випуску приладів обліку електроенергії, вирішують це завдання з різним ступенем успішності. Перевага закономірно залишається за тими, хто вже багато років працює над підвищенням точності й надійності виробленої техніки. Так, російський концерн «Энергомера» має понад 10-літній досвід створення електроустаткування, що гарантує підвищений ступінь захисту від розкрадань. Постійно виявляючи й аналізуючи існуючі способи розкрадань, фахівці компанії визначили «слабкі місця» приладів обліку й запропонували нові конструктивні рішення, що ефективно запобігають недообліку і розкраданням як в однофазних, так і в трифазних мережах. 

Трифазний лічильник Ф68700 - один з перших електронних лічильників концерну «Энергомера», його виробництво розпочалося більше 15 років тому. Всі ці роки конструкторські бюро концерну працювали над удосконаленням приладу, над підвищенням ступеня його захищеності. Результатом цієї роботи стало масове поширення Ф68700. Однак фахівці концерну, беручи до уваги чітку тенденцію зростання втрат електроенергії, пов'язаних з недообліком і розкраданнями, розробили новий трифазний лічильник на базі Ф68700 - ЦЭ6804. Новий лічильник, зберігаючи всі козирі базової моделі, має важливі переваги. Це прилад обліку, що гарантує захист від одного з найпоширеніших способів розкрадань - від інвертування фази.

Недооблік електроенергії нерідко зумовлений інвертуванням фази струму навантаження щодо фазної напруги. У незахищених лічильниках диск обертається в протилежний бік, зменшуючи реальні покази. Для вирішення цієї проблеми була розроблена спеціальна мікросхема перетворювача потужності, що забезпечує достовірний облік електроенергії незалежно від фази струму навантаження. Трифазний лічильник ЦЭ6804 навіть при зворотному напрямку фазних струмів справно обліковує використану електроенергію. Завдяки внесеним у схему змінам, ЦЭ6804 веде облік спожитих кіловатів за наявності струму в будь-якій фазі.

Лічильник ЦЭ6804 має також підвищений ступінь захисту від інших способів розкрадання, наприклад від впливу електромагнітних полів. Розрізняють магнітні впливи на лічильники 2 типів - вплив поля постійного магніту й вплив змінного низькочастотного електромагнітного поля. У першому випадку магнітні поля зупиняють незахищені крокові двигуни відлікових пристроїв електронних лічильників. У другому випадку змінне електромагнітне поле (50 Гц) впливає на незахищений кроковий двигун облікового пристрою,

що призводить до зменшення показів, зафіксованих лічильником. У лічильниках концерну - однофазних й трифазних - датчики струму й крокових двигунів облікових пристроїв надійно захищені екраном з пермаллою. Додатково у облікових пристроях установлений стопор зворотного ходу, що не дозволяє зменшувати покази лічильників.

Застосування апаратури, до складу якої входять однопівперіодні або незбалансовані по напівхвилях навантаження, зумовлює присутність у струмі навантаження постійної складової. Модифікації прямого включення лічильників ЦЭ6804 надійно захищені від впливу постійної складової. Розширений діапазон за струмом навантаження (для ЦЭ6804, як і для більшості лічильників концерну, ця величина становить від 1% до 1000% Iном, і це при 50 %-ому запасі щодо похибок вимірювань) також унеможливлює розкрадання й недооблік при використанні даного лічильника.

Таким чином, новий лічильник ЦЭ6804 дозволяє практично повністю вирішити проблему боротьби з розкраданнями в трифазних мережах.

За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
інвертування фази струму, як визначити киловати в новому електронному трох фазному лічильнику, скачать стратегию зализныця на 240*320, як визначити захист лічильника від зворотного ходу, захист від крадіїв, захист електролічильника магнітного, Скачать мобилнй игру генератр Рекс и бен10 с экранм 240*320, Лічильники електроенергії з захистом від впливу магнітного поля., нкре сайт, види магнітів у однофазних електронних електролічильників
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.