Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4874
05.05.2008р. |
Система енергопостачання будівельного майданчику

Для швидкого виконання будівельних робіт необхідно мати можливість динамічно змінювати схему електропостачання будівельного майданчика залежно від потреб будівельників. При цьому слід враховувати особливості умов експлуатації електрообладнання. В зв’язку з цим виникає низка проблем, вирішення яких пропонують спеціалісти італійської компанії «SCAME».

Попри підведення напруги живлення до місць виконання робіт, однією з найбільших проблем є небезпека ураження робітників електричним струмом. Ураження може статися внаслідок пошкодження ізоляції, неправильного використання електроприладів або недотримання правил техніки безпеки. Під час організації енергопостачання великих будівельних майданчиків, де одночасно працюють декілька розподільних пристроїв (РП), постає питання забезпечення селективної роботи РП.


Cвоєю чергою РП на будівельному майданчику має відповідати таким вимогам:
- зручність конструкції при обслуговуванні;
- легкість та безпека при підключенні;
- габарити та вага мають забезпечити легке та зручне транспортування.

Для вирішення проблем енергорозподілу у будівництві та забезпечення безпечної роботи працівників, спеціалісти компанії «SCAME» запропонували комплексне рішення системи енергопостачання з врахуванням особливостей умов експлуатації. Це дає можливість зробити вибір розподільного пристрою та швидко організувати систему електропостачання, залежно від умов та потреб будівельного майданчика.

Розподільні пристрої серії „MEGA” Пристрої даної серії використовуються як головні при організації енергопостачання будівельного майданчика. Серія представлена рядом моделей РП потужністю від 90 до 370 кВт та має можливість виведення до 12 ліній струмом від 16 до 400 А.Кожна модель серії має захист від струмів короткого замикання (КЗ) та витоку на землю. Кожен з відводів обладнано окремим вимикачем навантаження. На місцях підключення передбачено систему блокувань, що забезпечує додаткову безпеку при обслуговуванні. Ступінь захисту всіх підключень та установки загалом - не менше IP55. Окрім будівництва, ще можливе використання таких РП у сільському господарстві, хімічній, нафтовій та морській промисловості.

"MASTERBOX" – серія розподільних пристроїв потужністю до 55 кВт, використовується для безпосереднього підключення споживачів електроенергії до мережі живлення. Корпус пристрою виконано з ударостійкого термопластику, що забезпечує легкість та надійність конструкції, а це важливо при частому транспортуванні установки. Ступінь захисту - IP66. Залежно від конструкції, передбачено виведення від 3 до 10 ліній струмом від 16 до 63 А. Кожна модель пристрою має захист від струму короткого замикання та витоку на землю. Дану серію розподільних пристроїв можна використовувати в усіх галузях, де ставляться підвищені вимоги до безпеки електропостачання.„GOMMA” – компактний переносний РП для безпосереднього підключення споживачів до електромережі. Корпус виконано з гуми, завдяки чому забезпечується стійкість до агресивних середовищ та механічна міцність. Ступінь захисту пристрою - IP44. РП обладнано промисловими та побутовими розетками. Кожен з виводів має захист від струмів коротких замикань та витоку на землю.
Для використання у менш агресивних умовах розроблено серію „BLOCK”, аналогічну серії „GOMMA”, з тією відмінністю, що корпус має іншу конструкцію та виконаний з ударостійкого пластику.

Комплексне використання установок MEGA,MASTERBOX,GOMMA або BLOCK дозволяє швидко розгорнути систему енергопостачання будівництва. Завдяки комплексній системі захисту, забезпечується безпечна робота працівників. В разі виникнення аварії, за рахунок селективного захисту буде вимкнено лише ту ділянку, на якій сталась аварія, без шкоди для роботи інших ділянок та системи загалом. Універсальність конструкції дозволяє швидко змінювати конфігурацію системи залежно від потреб. Окрім цього, компанія «SCAME» випускає ряд різних промислових адаптерів та подовжувачів для створення системи енергопостачання.

За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
скачать айрвайчат на гелакси айс, Системи енергопостачання, выбор системы внутреннего енергопостачання, айрвайчат для андроида, povtoryshki.by, система енергопостачання, електропостачання будівельного майданчика, енергопостачання, скачать айрвайчат на галакси айс 2, free download operamini 10.1 for samsung5801


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.