Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1779
08.05.2008р. |
Електрофікація адміністративних будинків
Міжнародний концерн Ensto Oy спеціалізується на розробці, виробництві й продажі споживачам електричних систем і комплектуючих до них. Продукція концерну з успіхом застосовується як у системах розподілу, так і в системах повсякденної експлуатації, як-от: розподільні електричні мережі, системи освітлення, опалення, системи живлення й контролю житлових і громадських споруд.

EnstoNet - гнучка монтажна система, яка полегшує монтажні роботи й забезпечує відповідність вимогам сучасного будівництва.

Простота встановлення. Модульна монтажна система EnstoNet заміняє традиційні мережі розподілу електроенергії, особливо в адміністративних і торговельних спорудах. EnstoNet ґрунтується на використанні складальних компонентів заводського виготовлення - з'єднувальні муфти, розподільні колодки й регулювальні пристрої треба тільки приєднати один до одного на місці виконання робіт, щоб створити функціональну мережу.


Гнучкість залежно від потреб. Зі зміною виду комерційної діяльності мережа EnstoNet може бути гнучко й легко змінена відповідно до нових вимог. Компоненти системи можуть переміщатися, додаватися або вилучатися без припинення подачі електроенергії.

Зниження витрат. Швидкість встановлення системи означає безпосереднє зниження витрат, тоді як її гнучкість і можливість модифікації забезпечують додаткову економію при внесенні наступних змін.

Екологічність. Компоненти модульної системи придатні для повторного використання й мають тривалий термін експлуатації. Вони не містять кадмію або галогенів.

Галузі застосування.

Офіси являють собою типовий варіант для застосування монтажної системи EnstoNet. У багатьох офісних приміщеннях іноді потрібно зробити перепланування робочих місць або змінити дизайн. Якщо електрифікація будинку й приміщення була виконана з використанням системи EnstoNet, то завдання скорочення або збільшення робочих місць не є проблемою.Каюти і місця громадського користування на суднах «романтичного відпочинку», в переважно укомплектовані системою EnstoNet. Каюти суден - типова сфера застосування для системи. Ці каюти виготовляються поза судном, рівень їхнього попереднього складання дуже високий і  включає навіть встановлення електроустаткування. Готова каюта піднімається на судно, підключається до електромережі - і вже готова прийняти пасажирів. Вироби Ensto, встановлені на судах, містять стандартні елементи, як-от з'єднувачі й розподільники, однак, якщо того вимагає розташування кают на судні, передбачені й спеціальні з'єднувачі EnstoNet і проводи до них.

Торгові центри (універсальні магазини, супермаркети) часто змінюють внутрішнє облаштування, наприклад, коли виставляються товари сезонного розпродажу, міняється весь інтер'єр магазину. Також іноді потрібне додаткове освітлення або змінити розташування наявних джерел світла. Якщо система освітлення магазину реалізована за допомогою EnstoNet, такі зміни зробити легко. Устаткування EnstoNet встановлене в найбільших торгових центрах Європи. Також EnstoNet є ідеальним для встановлення спеціального устаткування на підприємствах громадського харчування, наприклад підприємствах мережі «Макдональдс».

Ensto ProDuct - модульна система, яка надає зовсім нові можливості. Вона може модифікуватися і призначена для всього діапазону робіт із прокладання електропроводки в кабель-каналах, вона. Ensto ProDuct розроблена з метою задоволення сучасних вимог до електромонтажу. Її переваги:

- підходить для найрізноманітніших цілей, включаючи монтаж мереж передачі даних;
- стислі строки монтажу (модулі заводського виготовлення дозволяють заощаджувати час);
- швидкість і легкість встановлення (гнучка модульна система заощаджує час і надає широкі можливості для зміни конфігурації системи в майбутньому);
- сумісність (може використовуватися із цілим рядом канальних систем електропроводки, наявних у цей час на ринку).
Ensto ProDuct дозволяє скласти з її компонентів будь-яку мережу. З іншого боку, вона також пропонує широкий діапазон модулів заводського виготовлення, що дозволяють скоротити час монтажу.Ensto ProDuct забезпечує:
- рішення, засноване на стандартних компонентах, включаючи комплекти проводів;
- можливість монтажу в найбільш зручних місцях;
- швидкороз'ємні електричні з'єднання.

Ensto ProDuct сумісна із цілим рядом канальних систем електропроводки, наявних у цей час на ринку, включаючи DUCTEL, MEKA, PARTEL, Hyxal і EK (глибина каналу повинна бути не менш 45 мм).

За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
початок електрофікації, електрофікації, електрефікація, електрофікація, модульні електропроводки, електрифікація будинків, Монтаж електропроводки жилих домів, електрофікація будинку витрати, електрофікація жилих домів, Електрофікація житлового будинку
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.