Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2929
17.05.2008р. |
Кабель-канали ЭЛЕКОР: крок у майбутнє
На тлі ринкового розмаїття діелектричних кабельних систем продукція компанії «ИНТЕРЭЛЕКТРОКОМПЛЕКТ», відома споживачеві під торговельною маркою ЭЛЕКОР, вирізняється як конструктивно, так і якісно. Кабель-канали ЭЛЕКОР і аксесуари до них виготовляються на заводі «Элпластик» (Росія, Тульська область) лише два роки, але навіть за такий короткий час уже встигли здобути популярність і визнання в покупців.

Діелектрична кабельна система, призначена для відкритого монтажу електропроводки в низьковольтних електричних мережах, складається з несучих елементів, тобто безпосередньо самих кабель-каналів, і всіляких аксесуарів, використовуваних для з'єднання, відгалуження й кріплення каналів до різних поверхонь. Система ЭЛЕКОРâ може комплектуватися корпусами пластикових щитків для розміщення приладів обліку, захисту та керування при використанні універсальних коробок КМКУ, виготовлених ТОВ «ИНТЕРЭЛЕКТРОКОМПЛЕКТ». Використання при монтажі проводки кабель-каналів забезпечує не тільки зовнішню естетику й зручність при експлуатації електричних мереж, але й гарантує електробезпеку, зберігає проводку від механічних ушкоджень і усуває можливість загоряння при короткому замиканні.

АСОРТИМЕНТ

Нині в асортименті кабель-каналів, що випускаються під торговельною маркою ЭЛЕКОРâ, налічується 17 типорозмірів, які поділяються на три основні групи: мікро канали, міні-канали й магістральні канали.

Мікроканали КМ представлені трьома моделями. За рахунок компактних розмірів вони практично непомітні при монтажі силових, радіотелефонних, інформаційних кабелів і пожежоохоронної сигналізації в офісах і квартирах.

Міні-канали КМ - найчисленніша й універсальна група: канали мають 8 варіантів перерізів. Міні-канали дозволяють домогтися оптимального естетичного рішення в будь-якому приміщенні при виконанні ремонтних робіт і заміні електромережі. Використання універсальних коробок КМКУ дає можливість розширення «робочого місця» у ряд без обмежень.

Магістральні канали КМ призначені для прокладання кабелів і пучків проводів на великі відстані по горизонталі й вертикалі, для прокладання труб і проводів систем кондиціювання. Нараховують 6 типів перерізів.

Основний розмірний ряд кабель-каналів повторює найбільш широко використовуваний нині у Росії, дозволяє проводити електромонтаж навіть після остаточної чистової обробки приміщення. Багатий асортиментний ряд аксесуарів представлений різними типами кутів, з'єднувачами й заглушками, а також універсальними й розподільними коробками. Використання аксесуарів не тільки надає проводці сучасного і елегантного зовнішнього вигляду, але й значно спрощує сам процес монтажу, скорочуючи його за часом в 2 рази.

ВИРОБНИЦТВО

Після ухвалення рішення про початок власного виробництва кабельних систем у компанії «ИНТЕРЭЛЕКТРОКОМПЛЕКТ» були розроблені ТУ, що відповідають російським ГОСТ Р і вимогам сучасного рівня електробезпеки, екології й ергономіки.

Використання досвіду провідних виробників віконного профілю при виготовленні вихідних матеріалів дозволило отримати кінцевий продукт європейської якості, але в ціновій категорії російського й турецького кабель-каналу. Для надання виробам пластичності, ударостійкості, довговічності й опірності до впливу ультрафіолету й агресивного хімічного середовища до складу сировини були введені модифікатори всесвітньо відомого у своїй галузі виробника – німецької фірми «Baerloher».

Виробничі майданчики заводу «Элпластик», що випускає кабельні системи ЭЛЕКОРâ, оснащені новітніми екструзійними лініями, які мають сучасні двошнекові екструдери й автоматичну систему завантаження. На заводі здійснюється постійний вхідний контроль складу сировини, а високотехнологічне обладнання дозволяє забезпечити автоматичне дозування суміші й контроль якості кожного метра готової продукції.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


Кабель-канали КМ ЭЛЕКОРâ відповідають вимогам ТУ 001-18461115-2002.


Питомий об'ємний електричний опір матеріалу при температурі 20 0С

не менше 1•109 Ом•см

Міцність кабель-каналу при ударі при температурі -32 0С

не менше 5 кгс/см

Діапазон робочих температур

від -32 0С до +40 0С

Товщина стінки

не більше 0, 7-2,4 мм

Колір

білий (RAL 9010)

Відмітні властивості кабель-каналів «ЭЛЕКОР»

БЕЗПЕКА Й ЭКОЛОГІЧНІСТЬ

Діелектричні системи виготовляються з міцного самозагасаючого ПВХ, що унеможливлює загоряння при КЗ і перешкоджає поширенню вогню. Спеціальні домішки й сучасна технологія виробництва гарантують неможливість виділення токсичних речовин із пластикової основи кабель-каналу.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

«Фірмовим» знаком відмінності діелектричних систем ЭЛЕКОР від аналогічних виробів є антивандальний подвійний замок, при якому пази кришки й короба каналу мають подвійний замок. Така конструкція забезпечує стабільність геометрії короба, дозволяє максимально використати весь корисний об’єм кабель-каналу й обмежує несанкціонований доступ до струмоведучих частин проводки.

ЕСТЕТИЧНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Кабель-канали мають компактну форму й глянсову гладку поверхню. Підвищена стійкість білого кольору виробу до забруднень досягається за рахунок введення до складу вихідної сировини спеціальних восків.

ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ

Надійність і безпека виробів торговельної підтверджується повним пакетом сертифікатів: сертифікатом пожежної безпеки, санітарно-епідеміологічним висновком і сертифікатом відповідності.

ЗРУЧНІСТЬ ЗБЕРІГАННЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ Й ОБЛІКУ

Всі кабель-канали, що випускаються під торговельною маркою , мають надійну й зручну фірмову упаковку з кольорового поліетилену. Торцеві ковпаки із тришарового картону й додаткове кріплення стрепінг-стрічкою з обох торців забезпечують надійне кріплення й гарантію збереженості виробів при транспортуванні. Кожна упаковка має торцеві етикетки для інформативності при горизонтальному способі зберігання. Однорідність пакетування за формою й об’ємом значно економить складську площу й зменшує витрати під час перевезення, а індивідуальне маркування в основі будь-якого кабель-каналу дозволяє не зберігати етикетки із загальної упаковки.


За матеріалами всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
виробництва пластикового кабель-каналу, скачать книгу чака паланика для нокии люмии 720, скачать через кабель для ritmix мультик том и джерри пираты бесплатна, канали для електричних проводок, що таке кабель канал, кабельканали, що таке кабель-канал, як виготовити саморобну міні гес, nt yjvfhrtn, сертифікати відповідності мініканали та короба
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.