Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4676
19.05.2008р. |
Сучасні технології для українського споживача
ТОВ "Інтеркабель" - одне з найбільших промислових підприємств України. Експерти стверджують, що номенклатура виробів і потенціал заводу здатні забезпечити значні потреби сучасного електротехнічного ринку України в кабельно-провідниковій продукції.

Першим етапом у виготовленні кабелів і проводів є волочіння. На ТОВ "Інтеркабель" установлене волочильне обладнання відомої іспанської фірми «TECALSA». Так, модель Т50-35/13L дозволяє за 8-годинну зміну одержувати понад 700 км алюмінієвої жили для виробництва силових кабелів малих і середніх перерізів. Ця лінія - складова єдиного замкнутого й безперебійного циклу з виготовлення таких кабельно-провідникових виробів, як силові кабелі на напругу до 1 кВ марки АВВГ, самонесучих проводів марки САПт, проводів для повітряних ліній передач марок А и АС. Модель Т40-30/13с обладнана піччю відпалювання F 35, що дозволяє отримувати твердий і м'який мідний дріт (марки МТ і ММ). Продуктивність лінії - 8000 кг мідної катанки за 8-годинний робочий день.

Це означає, що за одну зміну можна отримати понад 300 км струмопровідної жили для виробництва силового кабелю перерізом 2,5 мм2 або забезпечити заготовку для подальшого виробництва 1 км силового кабелю марки ВВГ-1 4 х 240 мм2 . Продуктивність багатониткової волочильної машини тонкого й найтоншого волочіння міді Т8-12/25 дозволяє проводити одночасне волочіння дванадцяти дротів із прийманням на один барабан. Завершує перелік волочильного обладнання на ТОВ "Інтеркабель" волочильна машина Т20/13А. Лінія дозволяє виготовляти струмопровідні жили для проводів різного призначення: від великого силового кабелю для стаціонарного прокладання на напругу 6 кВ, до слабострумових проводів для кіл керування й блокування.

Скручування струмопровідних жил - наступний після волочіння виробничий процес. На ТОВ "Інтеркабель" створено унікальний парк крутильного обладнання, що з високою технологічною точністю й продуктивністю скручує практично будь-який кабельний виріб: від силового кабелю з перерізом жил 300 мм2 до тонких слабострумових проводів розмірами у чверть міліметра. Для виробництва струмопровідних жил, скручених з окремих дротів або пучків, призначений верстат рамкового типу моделі DDТ-063 іспанської компанії "TECALSA", що дозволяє одночасно скручувати два різних за конструкцією вироби. Ємність його приймальної тари становить 600 кг із кожного ходу. Це означає, що можна одержати 20000 м жили одним відрізком, а за 8 годин роботи можна скрутити понад 160 км жили.Ще одна лінія, призначена для скручування струмопровідної жили в гнучкому й монолітному виконанні, модель Та 630 Ni французької фірми "SETIC" з потенційною можливістю скручування 80 км гнучкої струмопровідної жили за 8-годинну робочу зміну. На початку 2004 р. ТОВ "Інтеркабель" розпочало інтенсивний випуск силових кабелів і установчих проводів середніх перерізів до 70 мм2 за технічними умовами індивідуальних замовлень. На крутильному обладнанні подвійного скручування ТВ-125 іспанської компанії "TECALSA" за 8 годин роботи можна скрутити 80 км гнучкої ізольованої струмопровідної жили або близько 60 км проводу для повітряних ліній передач марки А. Незаперечна перевага цієї машини - більша довжина кабельних виробів при високій швидкості. Так, скрутити заготовку силового проводу марки ПВС розміром 2 х 0,75 мм2 і довжиною 22000 м в одному відрізку можна за 2,5 години.

Модель DT-2000 англійської фірми "PROTON" призначена для скручування ізольованих жил у кабель із можливістю його одночасного обмотування поліетилентерефталатною, полівінілхлоридною плівкою, а також накладання екрану й броні. Унікальність цього верстата полягає в його здатності продукувати силовий кабель розміром 4 х 240 мм2 довжиною 500 м в одному відрізку при максимальному завантаженні приймального пристрою 10000 кг.

Безперервний технологічний прогрес диктує свої умови виробникам кабельно-провідникової продукції, випуск якої без якісного й швидкісного обладнання неможливий. ТОВ "Інтеркабель" має у своєму розпорядженні таке обладнання - дві екструзійні лінії відомої англійської компанії "ROSENDAL", призначені для накладення пластмасової й поліетиленової ізоляції на мідний дріт, алюмінієву й скручену струмопровідну жилу, а також накладення оболонки на скручені ізольовані жили. Потенційні можливості лінії RAN 044 такі, що за 8-годинну зміну можна зробити близько 400 км проводу перерізом 2,5 мм2. Крім того, ця модель обладнана додатковим екструдером, що забезпечує отримання двох кольорів при одночасному екструдуванні.

Екструзійна лінія RAN 043 дає можливість накладення ізоляції з композицій зшитого поліетилену для проводів повітряних ліній передач марок СІП, САПт і їхніх модифікацій. Наявність додаткового шнека для екструдування поліетиленів високого й низького тиску, спеціальні завантажувальні ємності з точним ваговим завантаженням компонентів дозволяють швидко, якісно й надійно виготовляти кабельні вироби будь-якого ступеня складності з використанням найсучасніших полімерних композицій. Недавно ТОВ "Інтеркабель" розпочало виготовлення самонесучих проводів. Потенційна можливість випуску цього одного із найбільш затребуваних виробів – близько 140000 м жили, що на екструзивній лінії RAN 043 можна проізолювати за одну 8-годинну зміну.

Найпотужніший екструзивний агрегат ТОВ "Інтеркабель" - англійська екструзивна лінія фірми "PROTON", модель PROTON 120, призначена для накладення пластмасової оболонки на скручені ізольовані жили, дозволяє виготовляти 13000 м силового кабелю марки ВВГ 4 х 240 мм2 з довжиною кожного відрізка близько 500 м. ТОВ "Інтеркабель" приділяє величезну увагу контролю якості своєї продукції. На всіх технологічних процесах запроваджено поопераційний контроль, що дозволяє виявити брак на початковому етапі й унеможливлює надходження в продаж неякісних виробів, що, відповідно, значно підвищує їхні споживчі властивості.

Різноманітний асортимент продукції, сучасне обладнання, жорсткий контроль якості, висококваліфікований персонал - от основні складові успіху ТОВ "Інтеркабель". Нині підприємство вже сертифіковане в системі УкрСЕПРО й планує до кінця року отримати сертифікат якості ISO 9001.


За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
екструзійна лінія по виготовленню проводів, технології виробництва кабелю, kx-mb773 ru характеристики, відгуки від споживачів, волочіння мідної проволоки, технології виробництва кабеля, Технологія виробництва кабелів, Машини волочіння мідного дроту Фото, ВИГОТОВЛЕННЯ КАБЕЛЮ СИЛОВОГО 20 КВ, Виробник мідних кабелів, proposition rubrik 195
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
Тату мастер СПБ - в каталоге найдено 687 мастеров vk.com/masha_grishina_tatu_spb.
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.