Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3903
28.05.2008р. |
OEZ - компанія із шістдесятирічною репутацією
Низьковольтне комутаційне обладнання, розроблене у власному конструкторському бюро Орлицького електротехнічного заводу (Чеська Республіка), добре відоме в Центральній і Східній Європі, насамперед своєю добротністю й помірною ціною. Високої якості своїх виробів (що відзначено безліччю медалей і дипломів на міжнародних виставках) компанія досягає своєчасним впровадженням у їх конструкцію новітніх технологій і матеріалів, а також безперервним удосконалюванням виробництва.

Підприємство OEZ має сертифікати ISO-9001 (система керування якістю), ISO-14001 (охорона навколишнього середовища) і OHSA-18001 (охорона здоров'я на виробництві).

В оглядовій статті, пропонованій вашій увазі, ми хочемо ознайомити читачів із трьома основними групами електротехнічних виробів, що випускаються OEZ, і їхніми базовими характеристиками. Всі вироби сертифіковані в Україні.

ПРИЛАДИ ДЛЯ ПОБУТОВОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ

Прилади цієї групи мають модульне виконання й установлюються на DIN-рейку.
Модульні автоматичні вимикачітипів LSN, LST і LSE (мал. 1) випускаються (залежно від типу) в 1, 1+N, 2, 3, 3+N полюсних виконаннях, для мереж 230/400 В (АС), 220/440 і 48 В (DC), на номінальні струми від 0,2 до 125 А і з вимикальною здатністю 6 - 10 кА. В автоматах можуть бути реалізовані захисні характеристики типу В, С або D. Вони оснащені оптичним індикатором стану й можуть бути доповнені допоміжними контактами, незалежним розчеплювачем і розчеплювачем мінімальної напруги, замком та іншими додатковими пристроями.

Пристрої захисного вимкненнятипів OFI (10 кА) і OFE (6 кА) (мал. 2) випускаються у 2- і 4- полюсному виконанні для номінальних диференційних струмів вимкнення (залежно від типу) від 10 до 500 мА, при номінальних струмах від 16 до 80 А і напрузі 230/400 В (АС). Пристрої, залежно від роду струму й часу затримки, можуть бути типів А, АС, А/G і A/S.

Диференціальні автомати типів LFI (10 кА) і LFЕ (6 кА) (мал. 3) випускаються тільки двополюсними на номінальні струми від 6 до 25 А (залежно від типу) при 30 мА диференційному струмі. Автомати мають захисні характеристики типу В або С.

Пускачі типу SM1 призначені для керування й захисту 1- 3-фазних електродвигунів з номінальними струмами від 0,16 до 25 А при напругах до 690 В (АС). На лицьовій панелі пускача (мал. 4) розташовані кнопки керування й регулятор уставки теплового розчеплювача. Розчеплювач налаштований фіксовано від КЗ на ( 11-13)ІТ.Р.. Прилад чутливий до випадання фази.

Контактори типів S20, S25, S40 і S63 (мал. 5) дозволяють комутувати 1- 3-фазне навантаження категорії застосування АС1 зі струмами 20, 25, 40 і 63 А відповідно, при напрузі 250/440 В (АС). Допустима частота комутацій - 300-600 комутацій/годину. Контактори керуються змінною напругою 230 В і мають візуальну індикацію ввімкненого положення.

Проміжні реле типів PR116 і PR208 (мал. 6) дозволяють комутувати навантаження зі струмами до 16 і 8 А відповідно, при напрузі 440 В (АС). Реле PR116 оснащено одним перемикальним контактом, а реле PR208 - двома. Передбачено три величини керуючих напруг: 24, 230 В (АС) і 24 В (DC), а також світлова індикація.Керуючі реле й таймери мають таке функціональне призначення:

- пріоритетні реле струму типу RP1 вимикають навантаження одного кола (непріоритетного, до 16 А), якщо струм в іншому колі (пріоритетному) перевищує задане значення (до 63 А);
- багатофункційні реле часу типу МС-12, 24 і 230 (цифра відповідає напрузі живлення реле) дозволяють реалізувати одну із чотирьох функцій: вмикання керованого кола (до 8 А) через задану витримку часу (від 0,5 с до 130 хв.), вимикання керованого кола через заданий час, багаторазове (імпульсне) вмикання керованого кола на заданий час із початковою паузою або без неї;
- імпульсні реле часу (таймери) типу ТС-U дозволяють поперемінно комутувати два кола (струми до 8 А) через два незалежно налаштованих інтервали часу (від 0,5 с до 120 хв.);
- імпульсні реле(реле пам'яті) типу IR116K забезпечують керування навантаженням (до 16 А) з декількох місць;
- сходові вимикачі типу trealux 210 дозволяютьвмикати й вимикати освітлювальні прилади (загальною потужністю до 2300 Вт) з декількох місць;
- цифрові(мал. 7) і механічні таймериздійснюють комутацію навантаження (одного або двох кіл зі струмами до 16 А, 250 В) у реальному часі за заданою тижневою або добовою програмою.
Крім вищезгаданих пристроїв, у групі побутової й промислової електропроводки випускаються: тумблерні, кулісні й кнопкові вимикачі, керуючі кнопки, пристрої світлової сигналізації, блоки живлення з вихідною регульованою або нерегульованою напругою 6, 12 і 24 В (АС/DC) потужністю 4 і 10 ВА.

ПОВІТРЯНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ ПРОМИСЛОВОЇ СЕРІЇ

У цю групу приладів входять компактні автоматичні вимикачі серії Modeion і потужно струмові автомати серії Arion.
Компактні автомати Modeion (мал. 8) випускаються винятково триполюсними, чотирьох типорозмірів на номінальні струми 250, 630, 800, 1600 А і призначені для роботи в мережах з напругою до 690 В (АС). Вимикальна здатність автоматів нормального виконання становить 36 кА (при 415 В), а виконання з підвищеною здатністю - 65 кА.

Замовник на свій розсуд може вибрати один із трьох варіантів виконання автомата: стаціонарне, вставне або висувне, а також, залежно від устаткування, що приєднується, один із чотирьох електронних розчеплювачів максимального струму.
За потреби автомати Modeion можуть бути доповнені незалежними розчеплювачем і розчеплювачем мінімальної напруги, допоміжними контактами різного типу, ручним поворотним або електромоторним приводом, пристроєм механічного блокування спрацьовування або паралельної комутації, наборами клем для різних варіантів приєднань.

Роз'єднувачі Modeionзовні практично не відрізняються від автоматів цієї ж серії й зберегли основні їхні технічні характеристики, за винятком здатності вимикати струми КЗ. У роз'єднувачах відсутні розчеплювачі максимального струму, що істотно знизило їхню вартість. Решта вище згаданого додаткового обладнання може бути встановлена на роз'єднувачі.

Силові автомати Arion(мал. 9) випускаються в 3- або 4-полюсному виконанні трьох типорозмірів на номінальні струми 1000-1600 А, 800-3200 А й 4000-6300 А для мереж напругою до 1000 В (АС). Вимикальна здатність автоматів, залежно від типорозміру, становить 50-100 кА. Вони виготовляються в стаціонарному або висувному виконанні, передбачені варіанти переднього або заднього приєднання головних кіл.Автомати Arion оснащуються більшим переліком додаткового й допоміжного устаткування, ніж автомати Modeion. Вони можуть бути оснащені одним із шести електронних розчеплювачів максимального струму, модулями вимірювань, зовнішнього зв'язку (PROFIBUS, Cubicle ВUS), замикань на землю й номінального струму, рідкокристалічним дисплеєм, лічильником операцій, електромоторним приводом тощо.

Спеціальний варіант виконання повітряного вимикача без максимального струмового розчеплювача використовується як повітряний роз'єднувач. Для експлуатації в запиленому або вологому середовищі автомати необхідно монтувати в закритому корпусі.

ЗАПОБІЖНІ ПРИСТРОЇ ТА СИСТЕМИ

Значний обсяг продукції фірми OEZ припадає на запобіжні пристрої й системи, асортимент яких постійно оновлюється.
Циліндричні запобіжники серії РV і РТ (мал. 10) випускаються на номінальні струми від 0,25 до 125 А для мереж з напругою до l500 В (АС) і 250 В (DC). Запобіжники серії РV здатні надійно вимикати струми КЗ до 120 кА й мають захисні характеристиками типу g і a. Крім традиційних тримачів, циліндричні запобіжники серій РV і РТ можуть установлюватися в спеціальні роз'єднувачі серії ОР, що значно підвищує безпеку й зручність їхньої експлуатації.

Ножові запобіжники серії PN (500 В, АС), PLN (400 В, АС), PHN (400 В, АС і 250 В, DC) випускаються на номінальні струми від 4 до 1600 А (мал. 11) із захисними характеристиками типу g, a, gTr і вимикальною здатністю 120 кА. Патрони запобіжників названих серій обладнані візуальним покажчиком спрацьовування, який може комутувати додатковий модуль із сигнальними контактами.

Запобіжники для захисту напівпровідникових пристроїв випускаються циліндричної й прямокутної форми, а також з ножами під болтове кріплення для мереж з напругою до 3000 В (АС/DC). Плавкі вставки запобіжників (від 6 до 700 А) реалізують захисні характеристики типу a або g при номінальних струмах вимкнення 100-120 кА (АС) і 50 кА (DC).

Запобіжні роз'єднувачі серії VARIUS (мал. 12) забезпечують безпечне й одночасне вимкнення номінальних струмів у всіх полюсах, а також створюють видимі розриви електричного кола, що підвищує безпеку експлуатації. Роз'єднувачі VARIUS випускаються одно- й триполюсними для ножових запобіжників на струми до 630 А і забезпечують ступінь захисту IP 30. Вони можуть доукомплектовуватися дистанційною сигналізацією стану запобіжників і положення кришки, а також замковим запором.

Шинні запобіжні роз'єднувачі для ножових запобіжників(мал. 13) дозволяють приєднуватися безпосередньо до збірних шин, що істотно заощаджує простір усередині щита. Вони випускаються на струми до 910 А і забезпечують ступінь захисту IP 20.
У наступних статтях ми плануємо більш детально ознайомити читачів з перевагами й технічними характеристиками виробів фірми OEZ.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
призначення 3 полюсного пакетника SM1-16, ціна автоматичний вимикач LSE 3 полюсний, автоматичний вимикач LSE С 16, Модуль номінального струму, OEZ електротехнічне обладнання, схема эл проводки сходового вимикача, proposition detail 4502, ножові запобіжники, каталог плавких запобіжників типу ПТ, oez LST Автоматичний вимикач


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.