Компанія «Schneider Electric» в Україні взяла участь у...
Розвиток гідроенергетики – це питання енергетичної...
У місті Токмак Запорізької області ввели в...
Днями на виставці «Мотобайк 2018» презентували...
Компанія «Schneider Electric», світовий експерт у керуванні...
Вам подобається оновлений портал?
Нині платежі за використану електроенергію становлять третю частину комунальних послуг. І не дивно, що постійно зростаюча вартість енергоресурсів змушує задуматися споживачів про економію витрати електроенергії, і відповідно, зниження фінансових витрат.
Нині питання економії електроенергії є актуальним для всього суспільства. Технологія виробництва енергоресурсів складна й дорога. Вихід один - застосування енергозбережувальних технологій і обладнання, які при монтажі й експлуатації дають конкретний позитивний результат.
Фахівці ВАТ «Холдингова компанія «Укрспецтехніка» розробили і впровадили у виробництво автоматичний світлозвуковий вимикач СЗВ-1У.
СЗВ-1У призначений для житлово-комунального господарства і використовується для керування освітленням у місцях короткочасного перебування людей. Насамперед, це під'їзди житлових будинків, сходові марші, поверхові площадки, ліфтові холи, сміттєзбиральники, підвальні приміщення, гаражі, а також коридори квартир, котеджів тощо. Вимикач СЗВ-1У дозволяє заощаджувати до 85% електроенергії при забезпеченні необхідних норм освітлення.
Економія електроенергії при використанні вимикачів досягається за рахунок дискретного вмикання локальних джерел світла тільки за наявності малої освітленості й виникнення шуму.
Працює вимикач у такий спосіб. При зменшенні освітленості до (2,5±1,0) лк він дає дозвіл на вмикання джерела освітлення, але вмикає його тільки за наявності незначного шуму, створюваного людиною. Джерело освітлення буде ввімкнуте 20-40 секунд, потім автоматично вимкнеться, якщо шум припиниться. Наступне ввімкнення відбудеться при повторному виникненні шуму. При збільшенні освітленості в місцях встановлення вимикачів понад (2,5±1,0) лк джерело освітлення вимкнеться.
Підключення його надзвичайно просте й може здійснюватися черговим електриком. Для захисту від вандалізму вимикач може комплектуватися захисним кожухом, що знімається тільки за допомогою спеціального пристрою.
Технічні характеристики СЗВ-1У
Граничне значення освітленості для вмикання джерела освітлення, лк |
2,5±1,0 |
Граничне значення шуму для вмикання джерел освітлення на частоті 500 Гц, дб |
75+3 |
Тривалість ввімкнення, с |
20 - 40 |
Параметри мережі живлення |
~50 Гц 220 В |
Комутаційна потужність, не більше, Вт |
150 |
Споживана потужність у черговому режимі, не більше, Вт |
0,7 |
Габаритні розміри, мм |
87x87x26 |
Маса, кг |
0,08 |
Основні переваги СЗВ-1У:
- дозвіл на вмикання світильників тільки при низькій освітленості, вмикання їх з появою незначного шуму й оптимальний час тривалості ввімкнення дозволяють досягти максимально можливої економії електроенергії - 85-90 %;
- можуть установлюватися в будь-яких житлових будинках, надійні в роботі, не вимагають обслуговування, довговічні;
- при використанні СЗВ-1У ресурс роботи ламп розжарювання збільшується в 4-5 разів;
- просте встановлення;
- малогабаритні, технологічні при складанні, легко піддаються ремонту й заміні.
За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити
Пристрій для плавного пуску електродвигуна
Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках
23/04/2018
|
80
|
23/04/2018
|
39
|