Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3403
30.05.2008р. |
Нове покоління пускорегулюючих пристроїв для ламп ДРЛ
УПРП-ДРЛ/ДРИ тепер дозволяють експлуатувати в стандартних світильниках для ламп ДРЛ газорозрядні лампи високого тиску типу ДРЛ, ДРИ, ДРЛФ, ДРИЗ і їхні модифікації в будь-якому конструктивному виконанні. Для заміни одного типу лампи на інший необхідно тільки поміняти саму лампу на іншу, відповідної потужності. При вмиканні ламп, що вимагають для запалювання високовольтного імпульсу, установлювати додаткові ІЗП (імпульсні запалюючі пристрої) не потрібно.

Останнім часом на ринку набули широкого поширення газорозрядні лампи й дроселі різних виробників. Різні фірми виготовляють газорозрядні лампи й ПРА (пускорегулюючі апарати) до них, виходячи із власних норм і технологій. Тому пропоновані нині газорозрядні лампи розраховані на різну робочу напругу й мають різні паспортні характеристики. Застосування подібних імпортних і ліцензійних ламп із наявними світильниками та дроселями часто призводить до того, що лампи працюють у режимах, сильно відмінних він передбачених виробниками.

У результаті значно знижується термін служби лампи, гарантований виробником, або не забезпечується необхідна світловіддача. Практика показує, що через невідповідність ламп і пускорегулюючої апаратури лампа потужністю 250 Вт може споживати від 230 Вт до 400 Вт. Відповідно, в широких межах міняється як світловий потік ламп, так і тривалість їхнього терміну служби. Також останнім часом значно поширилися підробки газорозрядних ламп, технічні параметри яких не тільки суттєво відрізняються від загальноприйнятих стандартів, але й сильно варіюються в межах однієї партії.

Для усунення негативного впливу невідповідності газорозрядних ламп і пускорегулюючої апаратури російська фірма «Солидар» розробила нове покоління регульованих УПРП (універсальних пускорегулюючих пристроїв), що відрізняється від своїх попередників можливістю налаштування споживаної світильником потужності й світлового потоку від лампи.

Регульовані УПРП мають кола керування, які дозволяють вручну змінювати в значних межах резонансні характеристики використовуваного світильника, що дозволяє забезпечити стабільну й довготермінову роботу ламп, незалежно від використовуваних типів світильників і встановлених у них ПРА.

Нові УПРП дозволяють оперативно й правильно налаштовувати необхідний коефіцієнт економії електроенергії. Якщо через використання у світильниках ламп і дроселів з несумісними характеристиками світильник починає споживати електроенергії значно більше, ніж це передбачено паспортними характеристиками, то можна оперативно налаштувати світильник на енергоспоживання, що забезпечить оптимальну роботу лампи.

Якщо при неякісному електропостачанні або інших причин світильник живиться напругою, що значно відрізняється від номінальної, то нові регульовані УПРП дають змогу відлаштувати його правильне енергоспоживання. При цьому, якщо напруга в електромережі підвищена, то можна значно скоротити надмірне споживання електроенергії світильником і істотно продовжити терміни служби ламп, які зазвичай дуже швидко виходять із ладу при роботі на підвищеній напрузі живлення. Якщо в електромережі знижена напруга живлення, то можна відлаштувати світловий потік, підвищивши його до необхідного рівня.

Якщо на деяких дільницях необхідно забезпечити чергове освітлення, й при цьому рівень освітленості цих дільниць не критичний, то можна оперативно налаштувати світильник на режим роботи з максимальним енергозбереженням. При такому режимі забезпечується економія електроенергії до 50%, що дозволить значно знизити витрати електроенергії на освітлення другорядних об'єктів. У режимі максимальної економії електроенергії термін служби ламп зростає більше ніж в 30 разів.

Можливість налаштування регульованих УПРП також забезпечує необхідний світловий потік від лампи. Якщо освітленість робочих місць не відповідає нормативам, то можна оперативно налаштувати необхідну освітленість на робочих місцях відповідно до чинних нормативів. При цьому необхідно враховувати, що нові УПРП можуть забезпечити світловий потік від лампи навіть трохи вище паспортного, але при цьому не буде значної економії електроенергії й багаторазового продовження терміну служби ламп. Однак в цьому випадку не потрібно встановлювати нові світильники для збільшення освітленості робочих місць.

Нові регульовані УПРП мають кола захисту від різних аварійних режимів, які можуть виникати в електромережах, тому забезпечується підвищена надійність при виникненні як постійно діючих перенапруг, так і при виникненні коротких пікових зростань і спадів напруги живлення, що забезпечує додатковий захист лампи й більш тривалу її роботу.

Регульовані УПРП дозволять, при незначній переробці кіл живлення світильників, забезпечити щоденне оперативне перемикання освітлення об'єктів в енергозбережувальний «нічний» режим, без вимикання частини працюючих світильників. При цьому можна забезпечити економію електроенергії до 50% від номінального значення. Подібний режим набагато вигідніший від часткового вимикання світильників, тому що забезпечує наявність освітлення всюди, без виникнення зон з цілковито відсутнім освітленням, що особливо небезпечно при освітленні швидкісних магістралей, а також об'єктів, що підлягають цілодобовій охороні, або на яких може перебувати черговий персонал.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
скільки коштує пускорегулюючий причтрій для Дрл, характеристики світильників дрл, включение єлекролампи дрл, , nokia5530c ucun skupe, світловий потік ДРЛ-400, нкре сайт, proposition detail 4502, пристрої для продовження терміну служби ламп, використання ламп ДРЛ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.