Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3583
03.06.2008р. |
Електромагнітні та інтерфейсні реле
 Польська компанія Relpol S.A. спеціалізується на випуску високоякісних електромагнітних реле і є знаним європейським виробником комутаційних апаратів з будь-якою робочою напругою котушок, як постійного, так і змінного струму. Реле, виробництва Relpol мають від 1 С до 4 С/О контактних електромеханічних груп, що дозволяє перекрити практично 100% потреб розробників промислової автоматики.

Виробництво компанії
Relpol сертифіковане за міжнародними стандартами, а система забезпечення якості гарантує надійну роботу виробів протягом багатьох років. Крім реле, Relpol забезпечує випуск широкого спектру панелей для електромеханічних реле як на DIN-рейку, так і для печатного монтажу.

Електромагнітні силові реле торгівельної марки RELPOLS.A. призначені для широкого спектру застосувань. Окрім типових активних навантажень (наприклад, різноманітних типів нагрівальних пристроїв), реле працюють при інших видах навантажень. Під час науково-дослідних робіт, реле були випробувані у роботі з двигунами (однофазні двигуни), електромагнітними навантаженнями та лампами.

Силові реле використовуються для категорії застосувань АС-3 згідно із стандартом PN-EN 60947-4-1, у якому викладені процеси пуску і вимикання навантаження двигунів. При керуванні асинхронними двигунами реле можуть використовуватись для їх пуску, розгону до певної швидкості, застосовуються також при довготривалих режимах роботи, у разі виникнення перевантажень - для своєчасного вимкнення живлення двигуна. Під час пуску двигуна пусковий струм у декілька разів перевищує номінальний, що потрібно враховувати при виборі реле для двигунів відповідної потужності. Промислові реле типів R15 та RUC випробувані на стійкість до різноманітних впливів і перевантажень, при навантаженні двигуна ½ НР згідно із стандартом UL 508.

Подібні високі струми виникають під час запалювання ламп, коли пусковий струм приблизно у 15 разів перевищує номінальний у випадку традиційних вольфрамових ламп, і, навіть у 20 разів у випадку галогенних ламп. Це спричинено швидким підвищенням опору навантаження та температури колби лампи. Позитивні результати були отримані під час випробувань реле типу RM85 на різноманітних типах ламп: розжарювання потужністю 1000 Вт, галогенних 1000 Вт та флуоресцентних 1500 Вт. Реле RM85 вмикають лампи розжарювання загальною потужністю 3000 Вт.

Ще одне застосування силових реле – контроль за процесами вмикання електромагнітних навантажень. Згідно зі стандартом PN-EN 60947-5-1, реле належать до категорії застосувань АС-15 або DС-13.

Коли вимкнене індуктивне навантаження, накопичена енергія створює високу напругу, яка може призвести до зношення контактів і тим самим скоротити їх термін експлуатації. При застосуванні у колах постійного струму енергія самоіндукції призводить до виникнення дугового розряду, який розщеплює органічні сполуки у повітрі, що викликає окислення контактів, а отже їх пошкодження, тому рекомендується захищати контакти за допомогою додаткових елементів, які зменшують перенапруги.

Реле R15, RM85, R2 та R3.

Проміжні електромеханічні реле R15 мають 2-4 С контактів і застосовуються у пристроях промислової автоматики у колах змінного струму напругою до 240 В частотою 50 та 60 Гц, а також у колах постійного струму напругою до 220 В. Реле R15 відрізняються від інших високою надійністю (ресурс реле становить понад 200 тис. комутацій при повному навантаженні), а також високою навантажувальною здатністю: реле здатні комутувати струми до 40 А (сумарний струм на усіх групах контактів – по 10 А у кожній групі). У 2003 році реле Relpol R15 з 2-ма та 3-ма контактними групами і панелями PZ8, PS11, PZ11 отримали “The Lloyd’s Certificate “Register of shipping”, що підтверджує якість реле, яка гарантує їх надійну роботу при використанні реле у корабельному обладнанні. Реле монтуються на колодки для DIN–рейки і на врубні у панель колодки.

Електромеханічні реле RM85 мають одну групу контактів і комутують струм до 16 А. Реле застосовуються переважно у колах промислової автоматики та інтерфейсах постійного та змінного струму напругою до 250 В. Реле RM85 можуть використовуватись як сигнальні реле. Від інших реле вони вирізняються меншим енергоспоживанням та меншими габаритами, більшим комутуючим струмом та можливістю керуватись від змінного струму. Реле випускаються у звичайному виконанні, у виконанні для поверхневого монтажу і у виконанні з розширеним температурним діапазоном. Реле монтуються безпосередньо як на печатну плату, так і у колодки (під DIN-рейки та печатну плату).

Проміжні електромагнітні реле R3 (3C/O), R2 (2С/О)застосовуються у колах керування електроприводами змінного струму напругою до 240 В частотою 50 та 60 Гц і у колах постійного струму напругою до 220 В. Реле цієї серії мають габарити дещо більші від габаритів реле серії RM, але здатні комутувати у два рази більший струм – до 30 А (сумарний струм на усіх групах контактів по 6-12 А у кожній групі). Ресурс реле становить понад 20 млн. комутацій без навантаження і понад 100 комутацій при повному навантаженні. Реле можуть монтуватись на колодки для DIN-рейки, у колодки на печатну плату, а також на врубні у панель колодки.

Усі реле цих типів пройшли випробування і використовуються для категорії застосувань АС-15. Усі номінальні параметри реле відповідають стандарту PN-EN 60947-5-1. Випробування на електричну зносостійкість проводилися при вмиканні двигуна з такими даними: 15А/ 240В/ cosφ = 0.7, та вимиканні двигуна 1.5А/ 240В/ cosφ = 0.4. Для навантажень постійного струму силові реле типів R15, RM85, R2 таR3 мають контакти R300, які для категорії DC-13 можуть вмикати і вимикати навантаження 0,1А/250 В постійного струму, при сталій часу 56 мс. Протягом випробувань реле виконало понад 300 тис. операцій перемикання.

У випадку наявності індукції у колі з навантаженням, вибираючи реле, слід враховувати максимально допустиму кількість контактів. Це значення вказується виробником.

Індуктивні навантаження вимагають від матеріалу контакту високого опору при зварюванні та швидкого спрацювання, щоб забезпечити надійність реле при довготривалому використанні для перемикання струму, також опору електродуги та добрі властивості для припинення роботи при вимиканні струму. Нині фірма Relpol пропонує силові реле, що містять AgNi як основний матеріал контакту, а для великих навантажень мініатюрні реле використовують як матеріал AgSnO2. Запропонований для реле RM84, RM85, RM87 сучасний матеріал для контакту виготовлений при внутрішньому окисленні сплавів срібла та металу з додаванням окисленого індію.

При внутрішньому окисленні матеріали наділені вищою міцністю та мають вищу густину, ніж матеріали, виготовлені за звичайним методом. Це результат “добірного зерна”, яке вирощене з використанням домі шків, що забезпечують кращу стійкість до ерозії, спричиненої електричною дугою. Ці матеріали також є бездоганними для навантажень із струмом та різноманітних індуктивних навантажень.

Усе це забезепчує надійну роботу реле під час використання.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua
Теги та ключові фрази
електромагнітне реле вікіпедія, коли випускалися нокіа експрес мюзік 51 30, реле електромагнітні проміжні, електромагнітний двигун вікіпедія, реле р15, електромагнітне реле види, relpol комбинированное реле, Реле Finder, тема, реле релпол в украине
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.