Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1631
20.06.2008р. |
Клеми ZINI/ZAKTO і ZMP 1,5 - альтернативне рішення
Для активації електромеханічних функцій машин і систем, необхідно забезпечити надходження сигналів датчиків, виконавчих механізмів та індикаторів до системи контролю і керування. Таким чином відбувається збирання і опрацювання інформації, співставлення її з заданими параметрами, виявлення відхилень і прийняття рішень про коригуючий вплив. Щоб зменшити протяжність електропроводки і для полегшення процесу виявлення неполадок, ці сигнали об’єднуються у децентралізованих блоках.

У машинобудуванні, у зв’язку з важкодоступністю і економією місця, до з’єднувальних систем ставляться підвищені вимоги.
Клеми серії ZINI/ZAKTO виробництва німецької компанії Conta-Clip повністю задовольняють цим вимогам: вони прості й компактні (мал.1).

Конструктивні особливості. Клеми ZINI/ZAKTO модульної будови. На базову (звичайну прохідну клему для індикації стану) встановлюються 2 або 3 розподільники потенціалу, залежно від виконання датчиків або виконавчих механізмів: дво- або три- провідного.

Розподільник потенціалу ідентифікується кольором: бежевий, коричневий («плюс»), синій «мінус»), жовто-зелений («земля»).
Базова клема забезпечена каналом для встановлення стандартних поперечних з’єднувачів штекерного типу (мал.2). Для розподільників потенціалу з’єднувачі не потрібні. При їх механічному з’єднанні в блоки автоматично відбувається електричне з’єднання (мал.3). Зусилля притиску контактів забезпечує базова клема.

Розподільник потенціалу – компактна пружинна клема на одне з’єднання із введенням провідника зверху (ТОР-принцип) (мал.4).
Зібрані у блоки розподільники (по числу пристроїв плюс 1 для вводу живлення) легко встановлюються в базові клеми (вручну). Демонтаж – за допомогою звичайної викрутки (мал.5).

Маркування точок підключення матричним способом – маркуються вертикальні і горизонтальні ряди.Клеми ZINI/ZAKTO – універсальні:
- на 2 та на 3 розподільники можуть бути з’єднані в єдиний клемний блок;
- одна й та ж сама клема підходить для підключення як датчиків, так і виконавчих механізмів.

Система розподілення потенціалів ZMP 1,5 (мал. 6) є альтернативним рішенням. Базова клема передбачає встановлення 4-х розподільників для паралельної передачі 4-х потенціалів, а у поєднанні із маркувальним адаптером, що розбиває ряд на декілька частин, - і більшої кількості.

Незважаючи на мініатюрні розміри, обидві системи розраховані на напругу 400 В і струм 17,5 А.

У хімічній, газовій, нафтопереробній, металургійній, харчовій, зернопереробній галузях, в системах контролю теплової енергії, скрізь, де є автоматичне або дистанційне керування технологічними процесами, застосовуються датчики і виконавчі механізми.
В машинобудуванні широке розповсюдження отримали безконтактні датчики.

Так, індуктивні, що визначають положення металевих предметів, використовуються при створенні зварювальних автоматів, вантажних підйомників, поліграфічних машин, живильних механізмів, у робототехніці, при монтажі печатних плат.Ємкісні безконтактні датчики визначають наявність як провідних, так і непровідних матеріалів, що перебувають у твердому, порошкоподібному або рідкому стані: наприклад, скла, пластику, дерева, води, картону, паперу. Ці датчики використовуються для контролю рівня заповнення ємкостей із пластику та скла, прозорих упаковок, поштучного рахунку, наприклад, пляшок, для контролю натягу стрічок або обриву обмотувального проводу.
За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
клеми для автоматов, клеми для запуска, клеймо zmp, инцест 144х176, инцест 144х176, клеми електричні, зварювальні клеми, клеми на блок пристроїв, торг уа, акваріумні лампи
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.