Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2962
24.06.2008р. |
Металокорпуси ИЭК. Простота класичних рішень
Електрощити, зібрані на основі металокорпусів ИЭК, – це зразок класичного рішення завдання своєчасного, швидкого, надійного і якісного електропостачання новобудов, модернізованих житлових будинків або промислових підприємств. Асортимент металокорпусів компанії «ІНТЕРЕЛЕКТРОКОМПЛЕКТ» налічує понад 100 типорозмірів, що забезпечує можливість складання практично будь-якого виду низьковольтного електрощита.

Великий інтерес для фахівців-проектувальників, монтажників і експлуатаційників становлять корпуси електрощитів промислової серії. На їх основі можна зібрати різні низьковольтні комплектні пристрої для промислових підприємств, окремих цехів або невеликих виробництв.

Великогабаритні збірно-розбірні металокорпуси (КСРМ) можуть використовуватись для складання ввідно-розподільних пристроїв, щитів керування та автоматики. Асортимент корпусів нараховує 18 типорозмірів, які встановлюються на підлозі. Ступінь захисту IP31. Характерна особливість - розбірна конструкція, що забезпечує зручність при транспортуванні та зберіганні. Універсальна конструкція корпусу дозволяє навішувати дверцята шафи набудь-який бік, а також встановлювати їх не лише спереду, а й позаду. Корпуси мають великий асортимент додаткових аксесуарів: монтажні панелі, планки, кутки, за допомогою яких проводиться встановлення електричних апаратів. Конструкція виробу має можливість складання окремих шаф у блоки.

Корпуси серії ПР використовуються для складання пунктів розподільних серій ПР11. Виготовляються 3 типорозміри. Виконання – підвісне. Ступінь захисту: IP31, IP54. Апарати, призначені для складання: ввідний - ВА88 ИЭК (від 160А до 630А); групові - ВА 47-100 ИЭК (до 100А). Для кожного корпусу додатково пропонується набір силових мідних шин, а також набори шин N і РЕ (мідь). Корпуси постачаються із встановленими монтажними DIN-рейками, оперативними панелями та елементами кріплення для шин N і РЕ. У корпусах ИЭК зі ступенем захисту IP54 ущільнення між корпусом і дверцятами, а також герметизація ввідних отворів виконані із двокомпонентного герметика, нанесеного безпосередньо на дверцята корпусу. Ущільнювач такого класу гарантує якісний захист електрообладнання, встановленого щита всередині, від пилу й вологи, водночас забезпечуючи виробу естетичний зовнішній вигляд, має високу механічну міцність, містить зовнішній водовідштовхувальний шар, має високу однорідність структури, зберігає свої властивості в межах температур від –40оС до 100оС.Корпуси серії ШРС призначені для складання силових розподільних шаф серії ШРС. Шафа складається зі збірно-розбірного безкаркасного металокорпусу, всередині якого на монтажних панелях та рейках передбачається встановлення рубильника й запобіжників. Корпус шафи має два типорозміри: на 5 і 8 вихідних ліній. Для кожного корпуса, додатково пропонується набір силових мідних шин, а також набори шин N і РЕ (мідні). Ступінь захисту IP31.

Універсальні корпуси серії ЩМП можуть використовуватися для складання силових розподільних і обліково-розподільних щитів, щитів керування й автоматики. Дозволяють використовувати будь-які типи електричних апаратів у будь-яких комбінаціях. Асортимент налічує 17 типорозмірів. Виконання - підвісне. Ступінь захисту корпусів: IP31, IP54. Корпуси постачаються у комплекті з  монтажною панеллю, проводом заземлення дверцят, замком з ключем. Корпуса зі ступенем захисту IP54 додатково оснащуються елементами герметизації вводів, а також набором кріпильних елементів, що забезпечують надійне кріплення зібраного виробу до вертикальної стіни.

Щити обліку серії ЩУ застосовуються для складання ввідно-облікових щитів для окремих невеликих цехів або виробництв. Також існує можливість їхнього застосування як облікових щитів для будинків. Щити серії КУ випускаються трьох типорозмірів. Дозволяють установлювати один або два однофазні лічильники електричної енергії, а також один трифазний. Ступінь захисту корпусу IP54. Дверцята щита пристосовані для пломбування. Корпуси постачаються в комплекті з панеллю для лічильника, DIN-рейкою для ввідного апарату, замком з ключем та елементами герметизації вводів. Крім металокорпусів промислової серії, компанія «ІНТЕРЕЛЕКТРОКОМПЛЕКТ» пропонує також широкий асортимент виробів для житлових і громадських будівель. Ця серія корпусів вирізняється  естетичністю і компактністю конструкції. Корпуси дозволяють використовувати лише апарати модульного виконання. Всі корпуси мають дверцята, які замикаються на ключ, що усуває можливість проникнення всередину щита сторонніх осіб. Вироби фарбуються у світло-сірий або білий колір.

Корпуси серій ЩРН (В) застосовуються для складання розподільних щитів. Налічують понад 30 типорозмірів, що забезпечує можливість встановлення від 9 до 72 електричних апаратів. Виконання: підвісне або вбудоване у нішу. Ступінь захисту: IP 31 або IP 54. Корпуси пропонуються в комплекті із встановленими DIN-рейками під відповідну кількість електричних апаратів, із захисною оперативною панеллю, а також елементами кріплення шин N і РЕ.Корпуси серій ЩУРН (В) призначені для складання обліково-розподільних електрощитів. Виконання: підвісне або вбудоване у нішу. Ступінь захисту корпусів IP31. Корпуси укомплектовані DIN-рейками, панелями для лічильника, оперативними панелями, елементами для встановлення шин N і РЕ, замками з ключем. У корпусах ЩУРН (В) оперативна панель має можливість пломбування ввідного апарату, без обмеження доступу до групових.

Корпуси для складання поверхових щитів серії ЩЭ випускаються 3 типорозмірів: на 2, 3, 4 квартири. Мають можливість встановлення до 9 модулів апаратів на 1 квартиру, пломбований обліковий відсік, у якому, окрім лічильників, передбачено ще встановлення апарату ВН-32 для їх відімкнення, універсальна панель для кріплення апарату вимкнення магістральної лінії або ВА 47-100, або ВА-88 до 160 А. Вироби укомплектовані DIN-рейками, панелями для лічильників, оперативними панелями, шинами N і РЕ, замками з ключем. Корпуси вбудовуються у нішу, але можуть мати й підвісне виконання.

Характерною ознакою корпусів торгівельної марки «ИЭК» є простота їхньої конструкції та зручність монтажних робіт. Зручність і безпека монтажу корпусів ИЭК закладається на етапі проектування та досягається:

- забезпеченням раціональних габаритних розмірів корпусу, що дозволяють не лише розмістити в них усі необхідні апарати, але й правильно та зручно розташувати проводи, нульові шини та шини заземлення;
- простотою складання та відсутністю не технологічних операцій, як-от розмітка, свердління, зачищення, припасування, рихтування тощо.

Конструкція корпусів ИЭК розроблена таким чином, що для їх складання необхідна лише викрутка й набір гайкових ключів; наявністю великого асортименту аксесуарів і комплектуючих, які повністю адаптовані до корпусів, цілком готові до застосування й не вимагають якого-небудь додаткового припасування під час монтажу. Насамперед, це набори силових шин і шин заземлення, монтажні панелі, планки, кутки у комплекті із кріпильними метизами.

До кожного корпусу додається інструкція зі складання з переліком необхідних рисунків і схем, що не лише полегшує складання щита, але й дозволяє здійснювати цю роботу монтажникам, які не мають досвіду складання.За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
ввідний електрощит промисловий, планки для елетрощита лічильника, метизи європейські DIN, корпус на навіснапластмасова конструкція із замком.Ступінь захисту IP54, складання шафи шрс, зразки свитків металокорпусу, електрощити, корпус електрощита, щит ввідно обліковий, Щиток ввідно-обліковий на 12 модулів


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.