Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Понад 50% електроенергії вироблено з ВДЕ
05.04.2019р.

У березні нинішнього року в Німеччині вперше було...

Перший у світі термальний акумулятор
04.04.2019р.

Стартап Climate Change Storage (CCT Energy Storage) з Австралії запустив...

В Україні створили електромагнітну зброю
03.04.2019р.

Підприємства оборонного комплексу України...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2711
04.07.2008р. |
Плавний пуск та зупинка
Серед виробників софтстартерів і електроприводів можна виділити лише невелику групу компаній, які постійно проводять інтенсивні дослідження й розробки нових технологій і типів устаткування. Такою компанією є один з підрозділів американської корпорації Emerson - англійська компанія Control Techniques. За майже 30 років свого існування компанія набула великого досвіду в розробці й виробництві софтстартерів і електроприводів.

Пристрій плавного пуску/зупинки електродвигуна (софтстартер) з номінальним струмом від 6 до 900 А CT-START компанії Control Techniques - це багатофункційний електронний пристрій з мікропроцесором і тиристорами, розроблений для використання із трифазними асинхронними двигунами з короткозамкнутим ротором. На відміну від традиційних способів підключення двигунів до мережі (пряме включення, зірка - трикутник, резистори тощо), CT-START обмежує величину пускового струму й забезпечує плавний і рівномірний розгін двигуна. CT-START виконує захисні й керуючі функції, що полегшує монтаж і знижує експлуатаційні витрати.

ОБМЕЖЕННЯ СТРУМУ

При запуску двигуна звичайними способами виникає стрибок струму, величина якого в 6-9 разів перевищує значення номінального струму двигуна. CT-START легко налаштувати так, щоб точно обмежити струм під час запуску для дотримання всіх вимог щодо нагрівання двигуна.

ПЛАВНИЙ ПУСК ДВИГУНА


При запуску двигуна, окрім стрибків струму, виникають вібрації, дисбаланс напруг, перекоси тиску, зазори й механічні удари. Електроніка CT-START сконструйована таким чином, що пристрій може бути використаний для точного налаштування пускового моменту й точного відпрацьовування моменту навантаження.

ІНТЕГРОВАНИЙ ЗАХИСТ І КЕРУВАННЯ


Вмикання, захист і автоматизація систем вимагають встановлення великої кількості обладнання, що означає збільшення складності й габаритів шаф керування. CT-START має декілька додаткових функцій, які знижують кількість допоміжного обладнання, що зменшує витрати на монтаж і експлуатацію системи. Спрощення монтажу також збільшує надійність керування двигуном.

CT-START, завдяки використанню цифрової технології, керує двигуном у всіх режимах роботи й забезпечує:

- керування пуском двигуна;
- захист двигуна й виконавчого механізму протягом робочого циклу;
- керування гальмуванням.

До переваг CT-START також належать:

- малі габарити;
- модульний дизайн;
- маркування CE;
- однакова, для всього діапазону потужностей, керуюча електроніка;
- захист від перешкод: підвищений захист мікроконтролера відповідно до стандартів IEC 8012 і IEC 801-4, рівень 4;
- запис програми керування в пам'ять типу EPROM;
- збереження системних параметрів в енергонезалежній пам'яті типу EPROM.За матеріалами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

Теги та ключові фрази
пуск та зупинка компресорів, пуск двигуна та зупинка, плавний пуск і зупинка електроприводу;, зупинка електроприводів, пуск зырка трикутник, типи підєднань зірочка трикутник В, типи підєднань зірочка трикутник, зірка\трикутник, пуск зірка трикутник, Запуск двигуна "зірка/трикутник"
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.