Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2380
21.07.2008р. |
Tektronix DPO4000 змінює ринок
Компанія Tektronix - провідний виробник обладнання для тестування, вимірювань і контролю, оголосила про випуск серії портативних цифрових люмінесцентних осцилографів DPO4000, розроблених на платформі нового покоління. Вперше в осцилографах використовується Wave Inspector™ - набір простих і зручних засобів для виявлення даних і ефективного перегляду та аналізу осцилограм.

Завдяки Wave Inspector, послідовній синхронізації, декодуванню протоколів, підключенню до комп'ютера за допомогою USB-протоколу, XGA-монітору і найменшим габаритним розмірам серед приладів подібного класу, нові портативні осцилографи DPO4000дозволяють спростити процес налагодження і встановлюють нові стандарти продуктивності, ефективності, точності змін і зручності у використанні, що повністю змінює ситуацію на ринку. Осцилографи DPO4000призначені для задоволення потреб у засобах налагодження інженерів-розробників вбудованих систем.

Слід зазначити, що вбудовані системи використовуються усюди, особливо в побутовій електроніці, автомобілях, медицині, комп'ютерах, системах зв'язку, монтажній електроніці, виробництві й авіакосмічній промисловості. Різні пристрої, як-от принтери, автовідповідачі, антиблокувальні системи гальмування тощо, обмінюються даними один з одним та зовнішніми пристроями за допомогою широкосмугових паралельних шин.

Переважно в конструкції вбудованих систем паралельні шини заміняються послідовними, наприклад, I2C, SPI і CAN. У послідовній шині окремий сигнал може містити водночас адресу, керування, дані й сигнали синхронізації, така складність створює для інженерів-розроблювачів значні проблеми, пов'язані з налагодженням. Для вирішення цих проблем в осцилографах серії DPO4000 використовується режим послідовного запуску, декодування протоколів і різні функції аналізу, найбільш повно представлені у пристроях аналогічного класу; осцилографи серії DPO4000 являють собою комплексний засіб налагодження для інженерів, що працюють із послідовними шинами I2C, SPI і CANbus.Найчастіше для налагодження потрібна реєстрація значної кількості осцилограм. Для цього в стандартній комплектації осцилографів є пам'ять, яка розрахована на 10 мільйонів вибірок. Записи великої довжини переважно складаються з тисяч елементів вибірки сигналу. Інженерам потрібно знайти в цих даних відомості, що відповідають проблемі проектування. Засіб Wave Inspector дозволяє просто й ефективно отримувати необхідні дані.

DPO4000забезпечує як простоту використання, так і можливість деталізації осцилограми, що необхідно для швидкого пошуку й рішення складних проблем.DPO4000включає 4 моделі осцилографів, і всі вони обладнані засобом Wave Inspector. Смуга пропускання осцилографів DPO4032 і DPO4034 становить 350 МГц для 2 і 4 каналів відповідно. Смуга пропускання осцилографа DPO4054 становить 500 МГц на 4 каналах, DPO4104 - 1 ГГц на 4 каналах.  Осцилограф DPO4104 забезпечує частоту вибірки 5 Гвиб/с на всіх каналах, тоді як частота вибірки інших моделей становить 2,5 Гвиб/с на всіх каналах.

Усі моделі осцилографів DPO4000 обладнані 10,4-дюймовим кольоровим дисплеєм XGA, найбільшим дисплеєм з найвищим розширенням для пристроїв подібного класу. На передній панелі нових моделей розташовані роз’єми для підключення USB-кабелю та карт Compact Flash, що дозволяє легко переносити знімки екрану, параметри налаштування та осцилограми. Усі моделі осцилографів обладнані інтерфейсом пробника TekVPI, що забезпечує обмін даними між осцилографом DPO4000 і пробниками TekVPI.

Компанія Tektronix разом з National Instruments розробила програмне забезпечення NI SignalExpress Tektronix Edition з можливістю підключення осцилографа до комп'ютера за допомогою стандартної шини USB на основі специфікації USBTMC. При підключенні осцилографа DPO4000 до USB-роз’єму комп'ютера одразу відкривається діалогове вікно автоматичного визначення пристрою USB з підтримкою технології «plug-and-play». Одне натискання кнопки миші - і пакет NI SignalExpress Tektronix Edition підключається до осцилографа DPO4000, відразу ж починається збір оперативних даних вимірювань і відображення їх на моніторі комп'ютера. Можливість підключення осцилографа DPO4000 до комп'ютера за допомогою NI SignalExpress TektronixEdition дозволяє інженерам значно підвищити ефективність вимірювань, скорочуючи час на збір оперативних даних, аналіз вимірювань і одержання результатів.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
mail pcan.com.my, програма для інтернету з підключенням через телефон samsung C35-30 PC studio, чи похудаю за допомогою имбиру, спанч боб мой бикини боттом игра для nokia C5-06, mail justenglish.org, осцилографа монітор комп'ютера, ціни на usb осцилографи, Tektronix DPO4000, cdtnjlbjls, торг уа
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.