Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5739
22.07.2008р. |
Реклоузер вакуумний серії РВА/TEL-10
Історично склалося, що більшість електричних мереж ПЛ 6-10 кВ виконані за так званою радіальною розгалуженою схемою. Їхньою відмінною рисою є мала кількість комутаційних апаратів, що дозволяють виконувати секціонування повітряних ліній (ПЛ), причому комутаційні апарати можуть працювати тільки в ручному режимі. Тому при ушкодженні ділянки ПЛ існує висока ймовірність тривалого відімкнення значної частини електрорустановок споживачів, підключених до цієї ПЛ.

Повна відсутність автоматизації режимів роботи ПЛ призводить до того, що всі перемикання виконуються оперативно-виїзними бригадами, які насамперед повинні відшукати місце ушкодження, а вже після цього виконати всі необхідні перемикання. Збільшення загальної довжини магістральних ПЛ 6-10 кВ від центра живлення до найбільш віддаленого споживача (проблема «довгого фідера») призводить до значного зниження надійності електропостачання і, як наслідок, до збільшення кількості й тривалості аварійних відімкнень споживачів. Метод підвищення надійності розподільних електричних мереж напругою 6-10 кВ шляхом багаторазового резервування ліній, як показав досвід експлуатації, є недостатньо ефективним.

Разом з тим, за кордоном, загальна довжина повітряних ліній і надійність електропостачання споживачів істотно вищі. Причина не тільки в комерціалізації відносин «постачальник електроенергії-споживач», а в принципово іншому підході до побудови розподільних мереж, здатних не тільки захищати й вимикати аварійні ділянки, але й згодом (через секунди) змінити конфігурацію мережі й забезпечити електропостачання споживача. Багато в чому така функційність розподільної мережі досягається застосуванням комутаційного апарата, що за кордоном зветься реклоузер.

Підприємство «Таврида Електрик Україна» з 2005 року пропонує замовникам вакуумний вимикач зовнішньої установки - реклоузер РВА/TEL-10-12,5/630 У1. Виріб витримав понад 3 роки дослідно-промислової експлуатації, й нині понад 1500 комутаційних апаратів цього типу успішно експлуатуються в складі розподільних мереж Китаю й Австралії. З 2004 року розпочато експлуатацію реклоузерів у мережах РАО «ЕЭС Росии». Вперше в Україні вакуумні реклоузери були застосовані у мережах 10 кВ як пункти автоматичного вмикання резерву (АВР) Сумського РНП ПДМН ВАТ «Укртранснафта».

За прийнятою класифікацією й функціональним призначенням, РВА найбільш близький до комплектних розподільних пристроїв зовнішнього встановлення, однак перевершує їх за функційними можливостями і сферами застосування.
Функційно (залежно від налаштувань) вакуумний реклоузер РВА/TEL-10-12,5/630У1 здійснює:

- захист фідера повітряної лінії 6-10 кВ;
- автоматичне секціонування повітряних ліній з одно- або двостороннім живленням (у т. ч. мережеве резервування (АВР);
- плавлення ожеледі.

РВА/TEL-10 може застосовуватися як окремий апарат для захисту відхідних ліній електропередачі або з такими ж апаратами, як засіб комплексної автоматизації розподільної мережі.

РЗіА РВА/TEL-10 дозволяє встановити до чотирьох незалежних груп уставок у кожній з яких можуть бути реалізовані такі види захистів: триступінчатий спрямований\неспрямований струмовий захист; спрямований/неспрямований захист від замикань на землю; АПВ; АВР; АЧР.

При побудові схем ВРП 6-10 кВ РВА/TEL-10 може комплектуватися роз'єднувачами, заземлювачами, трансформаторами струму й напруги зовнішнього встановлення різного призначення, а також обмежниками перенапруг різних типів.

Реклоузер - це надійний і досить простий в експлуатації комутаційний апарат, що дозволяє без участі оператора визначити й вимкнути ушкоджену ділянку лінії за мінімальний час, при цьому автоматично за мінімальний час відбуваються реконфігурація мережі, й споживачі, під'єднані до неушкоджених ділянок ПЛ, знову під'єднуються до джерела живлення.

Автоматизація мереж ПЛ 6-10 кВ із використанням реклоузерів дозволяє значно підвищити надійність електропостачання споживачів, створити керовану в різних режимах мережу, знаходити й вимикати ушкоджену ділянку лінії з одночасним відновленням електропостачання на неушкоджених ділянках.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
вакуумний реклоузер, вакуумний релоузер призначення, призначеня вакумних реклоузерів, види вакуумних реклоузерів, вакуумні реклоузер це, застосування реклоузерів, реклоузер вакуумный pba/tel10/12,5/630у1, реклоузерів, pba/tel-10-12.5-630 erhfbyf, реклоузер вакуумный рва/tel-10-12.5/630 цена


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
саморез кровельный по металлу цена
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.