Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
У Чорнобильській зоні побудують інфраструктуру для СЕС потужністю 1,2 ГВт
11.12.2017р.

Національна енергетична компанія «Укренерго»...

За кілька років Bitcoin може «з’Їсти» всю світову електроенергію
07.12.2017р.

До лютого 2020 року на майнінг біткоїнів знадобиться...

Компенсуватимуть 10% тіла кредиту на встановлення СЕС
07.12.2017р.

З 2018 року мешканцям Львівщини компенсуватимуть з...

У Києві встановили сонячні панелі на зупинках
07.12.2017р.

Наприкінці листопада у Києві запрацювали «сонячні»...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2054
25.07.2008р. |
Контроль і вимірювання параметрів технологічного процесу
Аналогові пристрої зв'язку з об'єктом (ПЗО) SDІ належать до класу вимірювальних перетворювачів, що здійснюють гальванічну ізоляцію, перетворення і нормування аналогових сигналів. Нормовані вихідні сигнали можуть бути як струмові, так і за напругою. Модулі ПЗО використовуються для перетворення сигналів від різних датчиків (термо - і тензоопору, термопар, потенціометричних, пьезодатчиків тощо), а також від вимірювальних трансформаторів струму і напруги. Застосовуються як контрольно-вимірювальні пристрої з різними типами технологічного обладнання і як пристрою аналогового керування різними виконавчими механізмами. Модулі широко використовуються при побудові різних систем контролю, вимірювань і керування.

Автомат безпеки газової турбіни SDІ-T.

Модуль являє собою тахометр із посередньою установкою значення максимальної частоти, цифровим індикатором, інтерфейсом 4-20 мА і RS232 (RS485) і релейними колами аварійної сигналізації. Модуль використовується у системах автоматики газових турбін і подібних агрегатів для виключення впливу "людського фактора" і може функціонувати автономно при виході з ладу центрального комп'ютера або порушення зв'язку з диспетчерською службою.

Блоки ікрозахисту SDІ-PІ.

Окремо слід згадати модулі, призначені для передання сигналів у вибухонебезпечні зони. Модулі сертифіковані для застосування у пентановому середовищі. Модулі призначені для обмеження потужності, що передається у вибухонебезпечні зони. Водночас вони дозволяють передавати інформаційні сигнали аналогові або сигнали цифрових ліній зв'язку. Через ці модулі також подається напруга для живлення пристроїв, розташованих у вибухонебезпечних зонах.

Модулі нового покоління SDІ- BUS.

На основі багаторічного досвіду розробки модулів ПЗО, їх впровадження та експлуатації, фахівцями компанії Сатурн Дейта Інтернешнл розроблена серія модулів принципово нового покоління, що надійно працюють вже в багатьох галузях промисловості багатьох країн світу. Основні особливості даної серії:

-  гальванічна ізоляція кожного інформаційного каналу;
- широкий діапазон вхідних і вихідних сигналів;
- програмно переналаштовувані діапазони і види вхідних сигналів;
- cтандартна промислова побудова мережі.

Модулі використовують комунікаційний протокол EІ RS-485, що найбільш широко використовується в промисловості і дозволяє передавати дані на великі відстані (до 1,2 км.) з високими швидкостями (до 115,2 Кб/с). Для приймання та передачі даних між модулями використовується одна двопровідна пара, що робить конфігурацію системи гнучкішою і спрощує налаштування мережі керування. Модулі містять у собі схему контролюючих сторожових функцій, що автоматично скидає модуль, у випадку збоїв або несправностей у системі. Крім того, програмувальний користувачем таймер забезпечує вихідний сигнал "безпеки" у випадку збоїв на головний ЕОМ або в мережі. Ця функція дозволяє мінімізувати можливі пошкодження і втрати даних у системі.

Модулі постачаються з рознімними з'єднаннями - клемами з гвинтовими кріпленнями. Це забезпечує простоту установки і ремонту без зміни фіксованої монтажної проводки. Компактні розміри модулів дозволяють здійснювати настінний монтаж або монтаж модулів на N-рейку. Розроблені для використання у промислових умовах, модулі працюють з будь-яким джерелом живлення з діапазоном напруги від 10 до 30 Вольт, температурний діапазон від -20 до +90 °С.SDІ-AUM8і-BUS призначений для гальванічно ізольованого (поканально) перетворення восьми вхідних аналогових сигналів постійного струму у пропорційний код і передання його по одному з інтерфейсів RS-485 або RS-232. При цьому похибка перетворення не перевищує 0,02%. Сфера застосування включає будь-які об'єкти автоматизації, де потрібна надійність, стійкість до помилок і позаштатних ситуацій при підключенні/експлуатації й одночасно - високі метрологічні характеристики.

SDІ-AUM4-BUS призначений для гальванічно ізольованого (поканально) перетворення чотирьох вхідних аналогових сигналів постійного струму, напруги або опори у пропорційний код і передачі його по одному з інтерфейсів RS-485 або RS-232. При цьому похибка перетворення не перевищує 0,02%. Вид вхідного сигналу і діапазон встановлюються за інтерфейсом незалежно для кожного каналу. Користувач має можливість задати криву апроксимації нелінійності свого датчика за інтерфейсом у процесі роботи модуля. Сфера застосування включає будь-які об'єкти автоматизації, де потрібна надійність, стійкість до помилок і позаштатних ситуацій при підключенні/експлуатації і одночасно високі метрологічні характеристики.

SDІ-AOM-BUS призначений для формування аналогових сигналів напруги і струмів з гальванічною ізоляцією кожного каналу. Керування здійснюється лініями інтерфейсу RS-485. Зміни діапазонів встановлюються програмно і незалежно для кожного каналу. Користувач має змогу задати криву апроксимації нелінійності і закону регулювання свого виконавчого пристрою за інтерфейсом в процесі роботи модуля. Сфера застосування - будь-які об'єкти автоматизації, АСУТП.

SDІ-DІ-BUS і SDІ-DO-BUS. Являють собою модулі вводу дискретних сигналів підвищеної надійності з поканальною гальванічною ізоляцією вхідних каналів, контролем обриву лінії, і модуль релейного виводу до 2А.

Системи контролю і вимірювання вібрації технологічного обладнання.

Фахівцями Компанії «СатурнÒ Дейта Інтернешенл» розроблена і впроваджена на ряді підприємств, контрольно-сигнальна вібровимірювальна апаратура, що дозволяє проводити вимірювання і контроль:

- середнього квадратичного значення (СКЗ) швидкості корпусної вібрації підшипників;
- розмаху відносного вібропереміщення валу;
- осьового зрушення валу;
- відносного розширення валу ротора;
- прогину валу ротора;
- абсолютного розширення корпусу;
- частоти обертання вала.

Апаратура дозволяє визначати максимальне значення модуля відносних вібропереміщень, прийнятого відповідно до міжнародних стандартів ІSO-7919, VDІ-2059 як основний нормований параметр при визначенні допустимого рівня вібрації обертових валів газотурбінних агрегатів.

Основою апаратури віброконтроля є вимірювальні перетворювачі вібрації, у яких використовуються два типи перетворювачів: електромагнітний перетворювач переміщень ВСВ-233-1 і п'єзоелектричний перетворювач вібрації ВИП-300. Електромагнітний перетворювач переміщень ВСВ-233-1 призначений для безконтактного перетворення величини проміжку між торцем датчика і металевою поверхнею у гальванічний ізольований сигнал 4-20 мА. Перетворювач може використовуватись у вибухонебезпечних зонах і має маркування вибухозахисту 1ExіbііBT4.

Основні технічні характеристики ВСВ-233-1:

- діапазон перетворення розмаху віброперемещения від 10 до 125 мкм або від 10 до 250 мкм;
- частотний діапазон від 10 Гц до 1.5 кГц;
- основна приведена похибка перетворення віброперемещения ±5%;
- діапазон перетворення осьового зміщення ±1 мм (±2 мм), відносно початкового проміжку 1.35 мм (2.5 мм);
- основна приведена похибка перетворення осьового зміщення ±3%;
- діапазон робочих температур перетворювача: -10...+70 °С;
- діапазон робочих температур датчика: -10...+120 °С;
- напруга живлення перетворювача від 15-24 В;
- споживаний струм не більше 30 мА.

П'єзоелектричний перетворювач вібрації ВИП-300 призначений для перетворення в електричний сигнал (4-20) мА середньоквадратичного значення віброшвидкості механічних коливань і може використовуватися як у вибухонебезпечних, так і у вибухобезпечних зонах приміщень і зовнішніх установок. Датчики, що входять до складу перетворювача мають маркування вибухозахисту 1ExіbііBT5, відповідають ДСТ 22782.0, ДСТ 22782.5 і, при встановленні у вибухонебезпечних зонах, підключаються до перетворювача віброшвидкості через блок іскрозахисту.

Основні технічні характеристики ВИП-300:

- діапазон перетворення середньоквадратичного значення віброшвидкості: 1-16 мм/с;
- робочий діапазон частот: 10-1000 Гц;
- межі основної допустимої приведеної похибки ±5%;
- нерівномірність амплітудно-частотної характеристики у діапазоні частот від 20 Гц до 900 Гц: ±5 %;
- на межах частотного діапазону: ±10%;
- діапазон робочих температур перетворювача: -20...+50 °С;
- діапазон робочих температур датчика -20...+70 °С;
- напруга живлення перетворювача 24±0,5В;
- споживана потужність не більше 1-2 Вт.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
система контролю параметрів технологічного процесу, gdzometr.ru тест-контроль алгебра геометрія Є. П. Неліна, перетворювачі напруга-струм з виходом 4-20 мА, ПЗО автоматизація технологічного процесу, контроль та вимірювання, перетворювачі вібрації в електричний сигнал, вимірювання та контроль основних параметрів технічних процесів, апаратура для вимірювання вібрацій, контакторы км, исо 15242-1
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.