Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2541
25.07.2008р. |
Контроль і вимірювання параметрів технологічного процесу
Аналогові пристрої зв'язку з об'єктом (ПЗО) SDІ належать до класу вимірювальних перетворювачів, що здійснюють гальванічну ізоляцію, перетворення і нормування аналогових сигналів. Нормовані вихідні сигнали можуть бути як струмові, так і за напругою. Модулі ПЗО використовуються для перетворення сигналів від різних датчиків (термо - і тензоопору, термопар, потенціометричних, пьезодатчиків тощо), а також від вимірювальних трансформаторів струму і напруги. Застосовуються як контрольно-вимірювальні пристрої з різними типами технологічного обладнання і як пристрою аналогового керування різними виконавчими механізмами. Модулі широко використовуються при побудові різних систем контролю, вимірювань і керування.

Автомат безпеки газової турбіни SDІ-T.

Модуль являє собою тахометр із посередньою установкою значення максимальної частоти, цифровим індикатором, інтерфейсом 4-20 мА і RS232 (RS485) і релейними колами аварійної сигналізації. Модуль використовується у системах автоматики газових турбін і подібних агрегатів для виключення впливу "людського фактора" і може функціонувати автономно при виході з ладу центрального комп'ютера або порушення зв'язку з диспетчерською службою.

Блоки ікрозахисту SDІ-PІ.

Окремо слід згадати модулі, призначені для передання сигналів у вибухонебезпечні зони. Модулі сертифіковані для застосування у пентановому середовищі. Модулі призначені для обмеження потужності, що передається у вибухонебезпечні зони. Водночас вони дозволяють передавати інформаційні сигнали аналогові або сигнали цифрових ліній зв'язку. Через ці модулі також подається напруга для живлення пристроїв, розташованих у вибухонебезпечних зонах.

Модулі нового покоління SDІ- BUS.

На основі багаторічного досвіду розробки модулів ПЗО, їх впровадження та експлуатації, фахівцями компанії Сатурн Дейта Інтернешнл розроблена серія модулів принципово нового покоління, що надійно працюють вже в багатьох галузях промисловості багатьох країн світу. Основні особливості даної серії:

-  гальванічна ізоляція кожного інформаційного каналу;
- широкий діапазон вхідних і вихідних сигналів;
- програмно переналаштовувані діапазони і види вхідних сигналів;
- cтандартна промислова побудова мережі.

Модулі використовують комунікаційний протокол EІ RS-485, що найбільш широко використовується в промисловості і дозволяє передавати дані на великі відстані (до 1,2 км.) з високими швидкостями (до 115,2 Кб/с). Для приймання та передачі даних між модулями використовується одна двопровідна пара, що робить конфігурацію системи гнучкішою і спрощує налаштування мережі керування. Модулі містять у собі схему контролюючих сторожових функцій, що автоматично скидає модуль, у випадку збоїв або несправностей у системі. Крім того, програмувальний користувачем таймер забезпечує вихідний сигнал "безпеки" у випадку збоїв на головний ЕОМ або в мережі. Ця функція дозволяє мінімізувати можливі пошкодження і втрати даних у системі.

Модулі постачаються з рознімними з'єднаннями - клемами з гвинтовими кріпленнями. Це забезпечує простоту установки і ремонту без зміни фіксованої монтажної проводки. Компактні розміри модулів дозволяють здійснювати настінний монтаж або монтаж модулів на N-рейку. Розроблені для використання у промислових умовах, модулі працюють з будь-яким джерелом живлення з діапазоном напруги від 10 до 30 Вольт, температурний діапазон від -20 до +90 °С.SDІ-AUM8і-BUS призначений для гальванічно ізольованого (поканально) перетворення восьми вхідних аналогових сигналів постійного струму у пропорційний код і передання його по одному з інтерфейсів RS-485 або RS-232. При цьому похибка перетворення не перевищує 0,02%. Сфера застосування включає будь-які об'єкти автоматизації, де потрібна надійність, стійкість до помилок і позаштатних ситуацій при підключенні/експлуатації й одночасно - високі метрологічні характеристики.

SDІ-AUM4-BUS призначений для гальванічно ізольованого (поканально) перетворення чотирьох вхідних аналогових сигналів постійного струму, напруги або опори у пропорційний код і передачі його по одному з інтерфейсів RS-485 або RS-232. При цьому похибка перетворення не перевищує 0,02%. Вид вхідного сигналу і діапазон встановлюються за інтерфейсом незалежно для кожного каналу. Користувач має можливість задати криву апроксимації нелінійності свого датчика за інтерфейсом у процесі роботи модуля. Сфера застосування включає будь-які об'єкти автоматизації, де потрібна надійність, стійкість до помилок і позаштатних ситуацій при підключенні/експлуатації і одночасно високі метрологічні характеристики.

SDІ-AOM-BUS призначений для формування аналогових сигналів напруги і струмів з гальванічною ізоляцією кожного каналу. Керування здійснюється лініями інтерфейсу RS-485. Зміни діапазонів встановлюються програмно і незалежно для кожного каналу. Користувач має змогу задати криву апроксимації нелінійності і закону регулювання свого виконавчого пристрою за інтерфейсом в процесі роботи модуля. Сфера застосування - будь-які об'єкти автоматизації, АСУТП.

SDІ-DІ-BUS і SDІ-DO-BUS. Являють собою модулі вводу дискретних сигналів підвищеної надійності з поканальною гальванічною ізоляцією вхідних каналів, контролем обриву лінії, і модуль релейного виводу до 2А.

Системи контролю і вимірювання вібрації технологічного обладнання.

Фахівцями Компанії «СатурнÒ Дейта Інтернешенл» розроблена і впроваджена на ряді підприємств, контрольно-сигнальна вібровимірювальна апаратура, що дозволяє проводити вимірювання і контроль:

- середнього квадратичного значення (СКЗ) швидкості корпусної вібрації підшипників;
- розмаху відносного вібропереміщення валу;
- осьового зрушення валу;
- відносного розширення валу ротора;
- прогину валу ротора;
- абсолютного розширення корпусу;
- частоти обертання вала.

Апаратура дозволяє визначати максимальне значення модуля відносних вібропереміщень, прийнятого відповідно до міжнародних стандартів ІSO-7919, VDІ-2059 як основний нормований параметр при визначенні допустимого рівня вібрації обертових валів газотурбінних агрегатів.

Основою апаратури віброконтроля є вимірювальні перетворювачі вібрації, у яких використовуються два типи перетворювачів: електромагнітний перетворювач переміщень ВСВ-233-1 і п'єзоелектричний перетворювач вібрації ВИП-300. Електромагнітний перетворювач переміщень ВСВ-233-1 призначений для безконтактного перетворення величини проміжку між торцем датчика і металевою поверхнею у гальванічний ізольований сигнал 4-20 мА. Перетворювач може використовуватись у вибухонебезпечних зонах і має маркування вибухозахисту 1ExіbііBT4.

Основні технічні характеристики ВСВ-233-1:

- діапазон перетворення розмаху віброперемещения від 10 до 125 мкм або від 10 до 250 мкм;
- частотний діапазон від 10 Гц до 1.5 кГц;
- основна приведена похибка перетворення віброперемещения ±5%;
- діапазон перетворення осьового зміщення ±1 мм (±2 мм), відносно початкового проміжку 1.35 мм (2.5 мм);
- основна приведена похибка перетворення осьового зміщення ±3%;
- діапазон робочих температур перетворювача: -10...+70 °С;
- діапазон робочих температур датчика: -10...+120 °С;
- напруга живлення перетворювача від 15-24 В;
- споживаний струм не більше 30 мА.

П'єзоелектричний перетворювач вібрації ВИП-300 призначений для перетворення в електричний сигнал (4-20) мА середньоквадратичного значення віброшвидкості механічних коливань і може використовуватися як у вибухонебезпечних, так і у вибухобезпечних зонах приміщень і зовнішніх установок. Датчики, що входять до складу перетворювача мають маркування вибухозахисту 1ExіbііBT5, відповідають ДСТ 22782.0, ДСТ 22782.5 і, при встановленні у вибухонебезпечних зонах, підключаються до перетворювача віброшвидкості через блок іскрозахисту.

Основні технічні характеристики ВИП-300:

- діапазон перетворення середньоквадратичного значення віброшвидкості: 1-16 мм/с;
- робочий діапазон частот: 10-1000 Гц;
- межі основної допустимої приведеної похибки ±5%;
- нерівномірність амплітудно-частотної характеристики у діапазоні частот від 20 Гц до 900 Гц: ±5 %;
- на межах частотного діапазону: ±10%;
- діапазон робочих температур перетворювача: -20...+50 °С;
- діапазон робочих температур датчика -20...+70 °С;
- напруга живлення перетворювача 24±0,5В;
- споживана потужність не більше 1-2 Вт.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
система контролю параметрів технологічного процесу, gdzometr.ru тест-контроль алгебра геометрія Є. П. Неліна, перетворювачі напруга-струм з виходом 4-20 мА, ПЗО автоматизація технологічного процесу, контроль та вимірювання, перетворювачі вібрації в електричний сигнал, вимірювання та контроль основних параметрів технічних процесів, апаратура для вимірювання вібрацій, контакторы км, исо 15242-1
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.