Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

4674
28.07.2008р. |
Cерія напівпровідникових реле від Relpol
Компанія Relpol S.A. – польський виробник електромагнітних реле, розширила свій асортимент виробів, представивши нову серію напівпровідникових реле RSR. Протягом кількох років,Relpol пропонує широкий асортимент напівпровідникових реле постійно його розширюючи новими серіями і типами цих пристроїв. До серії RSR належать реле типів RSR20, RSR30, RSR40, RSR50 та RSR 60.

Перші три з них монтуються на печатні платі (PCB), а промислові реле RSR50 та RSR 60 потребують охолоджувального радіатора, щоб працювати на повній потужності. Нині напівпровідникові реле широко використовуються в офісній та телекомунікаційній техніці, автоматизованих системах, де в обладнанні застосовується регулювання температури тощо. Завдяки широким можливостям та сумісності з технологіями TTL та CMOS, напівпровідникові реле можуть використовуватись у силових електромережах для високошвидкісного інформаційного обміну (технологія PLC).

Напівпровідникові реле, використовуючи напівпровідниковий елемент (тиристор, тріак), є альтернативою традиційним електромагнітним реле, основним призначенням яких є керування струмовими навантаженнями. Гальванічна розв’язка реле реалізована з використанням оптичного датчика (оптотріак або оптопара), який електрично відокремлює вхідне коло реле від його робочого кола. Порівняно з традиційними електромагнітними реле, напівпровідникові реле мають більше можливостей у регулюванні навантаженням. Вони забезпечують значно вищу частоту перемикання, мають можливість вибирати момент перемикання навантаження, і вимикають навантаження при нульовому струмі. Напівпровідникові реле є зручними у застосуванні, як у низьковольтних колах контролю, так і у високовольтних електричних мережах.

Характеристики реле RSR.Серія RSR напівпровідникових реле має широку сферу застосувань. Стрімкий розвиток електроніки, телекомунікацій, промислової автоматики змушує виробників спрощувати свої вироби і зменшувати їх габарити. Реле серії RSR використовуються для керування малих навантажень (до 3 А) напругою 240 В змінного струму, і напругою 60 В постійного струму. Для індикації моментів спрацювання реле RSR20 оснащені світлодіодним (LED) індикатором. Повна сумісність з технологіями TTL та CMOS, контроль вводів напругою постійного струму від 4 до 32 В та низьке споживання потужності надає можливість прямого PLC-контролю.Напівпровідникові реле типу RSR20. Залежно від типу, реле спрацьовують при нульовій напрузі (Z-нульовий опір) чи при будь-якому значенні часу (R-випадковий). Високе допустиме номінальне значення імпульсивного струму дозволяє використовувати реле у приводах та системах освітлення. Ще одним видом напівпровідникового реле виробництва Relpol є RSR30 - безконтактне реле, з одним полюсом, яке встановлюється у роз’єм програмного розширення або PCB. Реле використовується за напруги 240 В змінного струму, 24 В та 48 В постійного струму, коли комутуються навантаження до 2 А. Сумісні з TTL та CMOS-технологіями реле мають широкий діапазон оперативної напруги від 3 до 60 В постійного струму. Також реле оснащені функцією випадкового часового перемикання (R). 

RSR30 - тонке напівпровідникове реле вузького профілю. Високе допустиме номінальне значення імпульсивного струму (до 80 A) надає можливість використовувати реле у побутових приладах, офісному обладнанні, системах освітлення тощо. Разом із вузькопрофільними роз’ємами серії P16W виробництва компанії Relpol напівпровідникові реле RSR30 використовуються у системах контролю автоматизації як роз’єднувальне реле між PLC та робочими приладами. І останнім типом реле серії RSR,яке має можливість монтажу на печатних платах, є реле типу RSR40. Реле розроблено для вимикання навантажень змінного струму напругою до 240 В і постійного струму напругою 24 В, де необхідне швидке спрацювання при навантаженні 1 А. Як і реле попереднього типу, RSR40 сумісні з технологіями TTL та CMOS, вхідна оперативна напруга реле становить від 3 до 24 В постійного струму, реле мають невеликий опір та споживають незначну потужність. Реле перемикають навантаження як при нульовій напрузі (Z), а також мають можливість випадкового перемикання (R). Реле мають невеликі габарити (5х20х17 мм), їх вага становить 3 г. Реле використовуються у системах освітлення, системах контролю температури, промисловій автоматизації та машинобудуванні.

До іншої групи напівпровідникових реле виробництва компанії Relpol належать промислові реле серій RSR50 та RSR60, які широко використовуються у промисловому обладнанні. Промислові напівпровідникові реле RSR50 є однополюсними пристроями, застосовуються у промисловому обладнанні, і монтуються на радіаторах. Реле призначені для перемикання навантаження від 10 до 40 А категорії АС1 змінного струму напругою 240 В або 440 В. Реле RSR50 сумісне з TTL та CMOS-технологіями, має вхідну оперативну напругу від 4 до 32 В постійного струму або 50 – 280 В змінного, і споживає незначну потужність. Різноманітні версії реле забезпечують перемикання при нульовій напрузі (Z) або випадкове перемикання (R). Високе допустиме номінальне значення імпульсного струму надає змогу використовувати реле у системах освітлення, приладах для регулювання температури, системах автоматизованого контролю, машинобудуванні та офісній техніці. Реле має світлодіодний індикатор та інтегрований фільтр, який гасить перешкоди.RSR60 - потужне триполюсне напівпровідникове реле для промислового застосування, використовується у трифазних мережах і встановлюється на радіатори. Реле перемикають навантаження змінного струму 10 – 40 А, напругою від 48 до 440 В при нульовій напрузі (Z). RSR60 сумісні з TTLта CMOS технологіями, мають вхідну оперативну напругу від 4 до 32 В постійного струму і споживають незначну потужність. Реле типу RSR60 характеризується наявністю заглушувального фільтру та системою шумозниження. Високе допустиме значення імпульсного струму дозволяє використовувати реле у системах освітлення, контролю температури, промисловій автоматиці, машинобудуванні, офісній техніці. Реле має світлодіодний індикатор (LED) та інтегрований фільтр.

У підсумку слід зазначити, що найбільш важливою рисою, що виокремлює напівпровідникові реле серед традиційних, є відсутність рухомих частин, що робить їх високонадійними, а тому у напівпровідникових реле, підібраних відповідним чином, кількість спрацювань може досягати мільярда. Окрім того, у реле цього типу відсутнє відскакування та вібрації контактів під час перемикання, немає небезпеки зварювання контактів при значних навантаженнях. Висока надійність роботи забезпечується тим, що під час перемикання не виникає дуга. Напівпровідникові реле є стійкими до ударів та вібрацій, мають невеликі габаритні розміри і спрацьовують з високою швидкістю. Усе це передбачає застосування напівпровідникових реле у приладах, де класичні реле не використовуються (аналогові помножувачі частоти, системи телекомунікації).

Відсутність механічного контакту також радикально зменшує рівень електромагнітних перешкод та шуму під час спрацювання. Вони мають низьку контрольовану потужність, тому можуть контролюватись електронними системами, сенсорними регуляторами, промисловими контакторами та іншими компонентами автоматизації. Окрім того контрольована потужність значно залежить від максимальної вимикальною потужності. Перевагою нульового вимикання напівпровідникових реле є мінімізація пульсацій струму, що утворюються внаслідок вимикання ламп розжарювання або ємнісних навантажень. Нульовий струм вимкнення значно зменшує перенапруги, що виникають у індуктивних навантаженнях навіть при значному зсуві між напругою і струмом. Крім того, нульове вимкнення ємнісних навантажень не призводить до виникнення перешкод внаслідок повільного наростання значення струму. Напівпровідникові реле, а особливо їх, так звані, промислові виконання, обладнані різноманітними засобами захисту та світлодіодними індикаторами. Завдяки їх використанню можна запобігти коротким замиканням та перевантаженням, перенапругам під час вмикання (двополюсний фільтр RC, варистор) та індикатор стану (LED).За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
напівпровідникове реле час, безконтактні реле, relpol p16w, Реферат Електронні та напівпровідникові реле, реле relpol в киеве, напівпровідниково реле, безконтактні напівпровідникові реле, relpol p16w, реле релпол в киеве, реле Relpol r3


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.