Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3029
30.07.2008р. |
Широкий діапазон дизель-генераторів
Фірма CUMMINS, INC. (США) - це визнаний лідер у розробці й виробництві дизель-генераторних установок (ДГУ) для різноманітних галузей застосування. ФірмА CUMMINS, INC. досягнула успіху, насамперед, завдяки високим експлуатаційним якостям двигунів, їхній економічності, надійності й довговічності, простоті й зручності технічного обслуговування й ремонту, а також наявності глобальної системи сервісу. Продукція CUMMINS, INC. уперше з'явилася на ринку колишнього СРСР на початку 70-х років минулого століття. Фахівці належним чином оцінили продукцію компанії під час її експлуатації в найважчих кліматичних умовах - від Сибіру й Крайньої Півночі до спекотних степів і пустель Середньої Азії.

Нова серія дизель-генераторних установок INTERNATIONAL II потужністю від 38 кВА до 500 кВА є закономірним продовженням розвитку сектора малої енергетики фірми “CUMMINS”. Дизель-генераторні установки цієї серії поєднують традиційно високу якість устаткування, виготовленого фірмою CUMMINS, надійність в експлуатації, невибагливість в обслуговуванні й, що немаловажно для споживача, добре співвідношення “ціна-якість”.

Дизель-генератори INTERNATIONAL вигідно відрізняються від дизель-генераторів інших виробників. Всі елементи ДГУ CUMMINS розробляються в комплексі від початку до кінця для того, щоб максимізувати ефективність, знизити витрати на експлуатацію й технічне обслуговування, включаючи ремонт. Серія INTERNATIONAL II містить велику кількість моделей ДГУ. Наслідком цього є оптимізація вибору ДГУ, виходячи з потужності навантаження, що мінімізує фінансові витрати. Розширена в порівнянні із ДГУ інших виробників базова комплектація включає такі елементи:

- дизельний двигун Cummins з примусовим водяним охолодженням;
- генератор Newage Stamford;
- радіатор на +50 0С;
- повітряний, масляний і паливний фільтри;
- клапани для зливання масла й охолоджуючої рідини;
- механічний регулятор обертів двигуна для моделей 4В, 6В и 6С;
- електронний регулятор обертів двигуна для моделей 4ISBe, 6ISBe і 6СТАА;
- сталева рама на віброізоляторах;
- паливний бак (обсяг палива на 8 годин роботи);
- комплект батарей для запуску;
- промисловий глушник;
- регулятор вихідної напруги;
- триполюсний вимикач;
- панель керування.

Залежно від потреб, CUMMINS пропонує одну із трьох нових систем керування: Power Control, Power Command Control і Digital Master Control. Контроль напруги мережі в автоматичному режимі здійснюється по всіх трьох фазах.Пропонований CUMMINS широкий діапазон устаткування збільшується не тільки завдяки гнучкому ряду потужностей, але й наявності додаткових опцій, що дозволяють максимально задовольнити потреби споживачів. Зокрема, CUMMINS може запропонувати таку опцію, як звукопоглинаючий кожух, що знижує рівень шуму до 65 dBA. Кожухи з підвищеним звукопоглинанням забезпечують можливість використання ДГУ CUMMINS у найскладніших умовах, коли доводиться враховувати обмеження за рівнем шуму.

Продукція CUMMINS вирізняється традиційною англійською якістю, високою надійністю, невибагливістю в експлуатації й простотою обслуговування та адаптована до застосування вітчизняних мастильних матеріалів і палива. Використання ДГУ CUMMINS дозволяє:

- забезпечувати будівельні, будівельно-монтажні й ремонтні роботи енергопостачанням за відсутності централізованого електроживлення;
- забезпечувати безперебійне енергопостачання відповідальних споживачів в аварійних ситуаціях і при змінах параметрів мережі живилення;
- створити системи безперебійного енергопостачання індивідуальних котеджів, котеджних селищ та інших об'єктів.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
url, статычный перетворювач, капро
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.