Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3192
20.08.2008р. |
ТРІАК – сучасна вітчизняна елементна база для силової перетворювальної техніки
Розвиток силових напівпровідникових приладів (СПП) в Україні визначається станом вітчизняного ринку перетворювальної техніки, а також світовими тенденціями розвитку силової електроніки. Поряд із широко застосовуваними в останні роки повністю керованими силовими ключами (IGBT, GCT, IGCT, SIT тощо), досі затребувані стандартні біполярні прилади. Як і колись діоди, тиристори й тріаки становлять основу вітчизняного перетворювального устаткування, застосовуваного в таких галузях як електроенергетика, транспорт, машинобудування, металургія, будіндустрія, військова техніка тощо.

Тріаки із двополярним керуванням досить ефективні як регулятори й комутатори у колах змінного струму промислової частоти. У своїй основі вони мають п’ятишарову n-p-n структуру, у якій інтегрально з'єднані дві тиристорні n-p-n структури, пряма й зворотна, ввімкнені паралельно.

Тріак має один керуючий електрод і здатен працювати при будь-якому поєднанні полярності на силовому й керуючому переходах. Великий досвід постачання цих виробів споживачам показує, що забезпечення стійкості тріаків до критичної швидкості наростання комутаційної напруги (dUD/dt)com є одним з основних завдань щодо вдосконалення тріаків при збереженні прийнятного рівня потужності керування.

Пошук компромісів з поєднання цих параметрів дозволив розробникам ТОВ «Елемент-Перетворювач» в 2005 році доповнити номенклатурний ряд добре відомих тріаків: ТС106, ТС112, ТС122, ТС132, ТС142, ТС165 тріаком ТС 152-160-14 з dUD/dtcom = 100 В/мкс. У першому півріччі 2006 р. на ринок силових напівпровідникових приладів буде представлена ще одна розробка наших конструкторів – тріак ТС 243-1000. При створенні цієї конструкції врахований весь світовий досвід розробки потужних тріаків. Пропонована конструкція виконана з максимальною ізоляцією складних структур в об'ємі, з повною відсутністю перекриття n+ емітерів в області керування. Це стало можливим завдяки застосуванню нової конструкції керуючої області, що забезпечує вмикання силової структури струмом 50-150 мА з очікуваним рівнем динамічних параметрів з dUD/dtcom = 300 В/мкс, di/dt =100А/мкс.

Тріаки  постачаються в стандартних стрижневих, модульних і таблеткових корпусах, для роботи в діапазоні струмів від 10 до1000 А і напругою до 1600 В. На думку численних споживачів цієї продукції, вони є одними з кращих, представлених на ринку силових напівпровідникових приладів у світі.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
тріак, sekspornokino, ТРІАКОМ ГРУП, напівпровідникові прилади, яндекссекс, елементна база електроенергетики, Скачать mail агент a.c milan с pux.su, pux.su бен тен 10 яндекс секс, симистор ТС 152-160, сучасна елементна база
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.