Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2561
21.08.2008р. |
«Нервова система» будинку - кабелі
Між будинками і людьми є багато спільного. Вони ростуть, працюють для людей, старіють. Потім поступаються місцем іншим, більш сучасним. Системи забезпечення життєдіяльності в них теж схожі: водопостачання, відведення відпрацьованих речовин. Охолодження для них однаково небезпечне. Природно, «нервова система» будинку - це система енергопостачальних, комунікаційних і інформаційних кабелів. І від того, яким чином вони будуть розподілені, захищені від механічних ушкоджень, та електромагнітних наведень, наскільки легко їх можна буде діагностувати, замінити пошкоджений чи додати новий елемент, залежатиме здоров'я будинку - його безаварійна робота.

Для виробничих цехів, електростанцій, для будь-яких об'єктів з великою кількістю потужних, широко розгалужених кабельних мереж рекомендуємо металеві лотки фірми NIEDAX.

NIEDAX пропонує найбільш повний асортимент продукції: перфоровані й неперфоровані лотки, сходові – для горизонтального й вертикального прокладання, сітчасті. Для внутрішнього й зовнішнього встановлення, підвищених гігієнічних вимог харчової або фармакологічної промисловості, широкопролітні (для переходу з одного цеху в інший через транспортний проїзд). Великий набір аксесуарів дозволяє відводити кабелі із загального пучка в будь-яких напрямках, як у вертикальній, так і в горизонтальній площинах.

Всі лотки - відкритого монтажу, із кріпленням на стіну або стелю, тому застосовуються переважно в промислових умовах.
Для мереж приватних будинків, магазинів, музеїв, медичних і культурних установ, робочих кабінетів та інших приміщень, де ставляться жорсткі вимоги до функційності, безпеки й елегантного дизайну, NIEDAX пропонує кольорові кабельні короби зі сталі або алюмінію парапетного або плінтусного типу.

Великий вибір типорозмірів дозволить легко підібрати найкращий варіант, а широка колірна гама – пристосувати їх до наявного інтер'єра. Адже в асортименти аксесуарів входять також вентиляційні ґрати й декоративні екрани для радіаторів опалення.

Пластикові канали фірми Kleinhuis - альтернативний варіант. Це сучасне, економічне рішення для прокладання кабельних мереж у будь-яких типах приміщень. Популярність цих пластикових каналів визначається такими їхніми перевагами:

- простота й швидкість встановлення;
- можливість монтування після проведення брудних опоряджувальних робіт;
- легкість перепланування й встановлення додаткових робочих місць;
- висока ремонтопридатність;
- сучасний зовнішній вигляд;
- величезний вибір розмірів.

Як і металеві, ці канали допускають одночасне прокладання силових і телекомунікаційних трас і встановлення відповідних роз'ємів всіх виробників. Канали з часом не деформуються, не міняють свій колір і не підтримують горіння. Відсутність кадмію й свинцю визначає їх високу екологічність.Система кабельних каналів є ідеальною для невеликих приміщень із розташуванням робочих місць біля стін. Але у сучасному будівництві, завдяки широкому застосуванню скла й сталі, дедалі більше архітекторів віддають перевагу офісам з відкритим простором, не розділеним перегородками. У цьому випадку найбільш оптимальним варіантом для підведення силових і інформаційних кабелів до робочих місць є підлога.

Фірма “Electroplan” пропонує кілька систем для прокладання в підлозі:

- лотки для заливання - найчастіше використовувана система лотків, дуже популярна завдяки простоті й різноманіттю варіантів використання. Після заливання чистової підлоги, на її поверхню будуть виходити тільки кришки люків з кабельними випусками для підключення офісного устаткування. Щоб ці люки не псували зовнішнього вигляду приміщення, вони облагороджуються або просто маскуються під покриття підлоги. Форма кабельних випусків залежить від виду монтування підлог - вологого або сухого;

- лотки з постійним доступом. Чистова підлога заливається тільки до рівня знімної кришки. Це полегшує прокладання кабелів, підвищує використання внутрішнього простору. У цьому випадку нівелювальними гвинтами для точного виставляння рівня забезпечуються не тільки коробки, але й самі канали. Тому що по кришках будуть ходити працівники офісу й відвідувачі, то для зменшення шуму стінки каналів і коробка виготовляться із гнучкого звуконепровідного пластику;

- лотки для встановлення на підлозі - кабельна система для реконструкції й модернізації старих будинків. Встановлюється без великих трудозатрат, і гармонійно вписується в інтер'єр. Ретельно випробувані в реальних умовах компоненти системи дозволяють складати різні просторові конфігурації.

- лотки для монолітного бетонування. Ця кабельна система інтегрується в несучу конструкцію монолітних будинків.
Для прокладання одиночних кабелів і труб або їх невеликих пучків рекомендуємо пластикове кріплення торгової марки Schnbl. Утримуючі кабель хомути й скоби укомплектовані дюбелем, що простим натисканням великого пальця вставляється у висвердлений у стіні отвір діаметром 6 мм. Запатентованої форми ексцентрики заклинюють його, витримуючи навантаження 40 кг.

Відсутність такої операції, як загвинчування шурупів, заощаджує час монтування і дозволяє виконувати роботу навіть на такій складній ділянці, як стеля, одному монтажникові. Такий спосіб прокладання є зручним в гаражах, майстернях, підвальних приміщеннях - всюди, де встановлюється відкрита проводка. Якщо стіни не оштукатурені, дюбель можна вставляти просто в щілину між цеглами. Особлива конструкція елементів дозволяє на одному дюбелі кріпити їх декілька, тобто лінії електропроводки можна легко нарощувати, навіть після закінчення монтажних робіт. Універсальність кріплення полягає в тому, що воно підходить для всіх відомих будівельних матеріалів: бетону, пінобетону, силікатної й керамічної цегли, гіпсокартону й навіть сталі.

Останнім часом дедалі ширше застосування знаходить метод монолітного бетонобудування, що витісняє будівництва з цегли. Для того, щоб щебінь та арматура не заважали прокладати мережі, фірма Spelsberg пропонує комплексну програму IBT для всіх напрямків бетонобудування: як для заводів великопанельного домобудівництва, так і бетонування на місці будівництві. Ідея полягає в тому, що коробки й щитки встановлюються на опалубку, з'єднуються між собою трубами й тільки потім заливаються бетоном.Система IBT володіє рядом переваг:

- вона підходить для всіх типів опалубки;
- система вирізняється високою стабільністю форми й забезпечує герметичність вводів без застосування додаткових засобів;
- запатентований метод розпірок між стінками опалубки гарантує надійне монтування подвійних або зустрічних коробок при будь-якій товщині стін;
- IBT є стійкою до високих температур і залишається еластичною і ударостійкою при низьких температурах;
- IBT вирішує всі проблеми монтування в стельових і стінних переходах .

Для стін, облицьованих вагонкою або гіпсокартоном, Spelsberg розробив серію HW. Ці коробки прості у монтуванні й надійні в експлуатації. Металеві притискні лапки міцно фіксують коробки, заощаджуючи монтажний час. При цьому ніяких додаткових операцій, на кшалт зняття фаски під ободок, не потрібно. Абсолютна надійність, безпроблемне комбінування, автоматичне розвантаження натягу проводу або труби без додаткових частин - от характерні ознаки HW. (Докладніше див. «Електротема №4» за 2005 р.). Всі коробки укомплектовані гвинтами для кріплення розеток або вимикачів.

Фірма N&L пропонує чотири серії практичних і елегантних електровстановлюваних приладів: димерів, термостатів, розеток і вимикачів.

Механізм вимикача торгової марки SOLOGIK має унікальну конструкцію й забезпечує найвищий рівень надійності, безпеки і якості. SOLOGIK – революція в системі вимикачів: один механізм реалізує 20 схем керування електроосвітленням. Це стандартне вмикання – вимикання, керування з 2-х і 3-х місць, робота з фіксацією й без (кнопка), з підсвічуванням, з контролем вмикання, комбінації кнопки й вимикача тощо (рис. 6). 1-4-місні рамки дозволяють комбінувати різні прилади з рівнем захисту IP20.
Для підвищених вимог фірма N&L пропонує герметичну серію вимикачів і розеток з IP54 настінного монтажу.

Всі розетки укомплектовані захисним контактом і мають захист від дітей. Для усунення доступу до мережі передбачена кришечка, що замикається на замок. Проводи з'єднуються пружинними клемами, розташованими для зручності з двох боків.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
лотки niedax, програма для проектування будинків андроїд 4.2.1 скачати торрентом, фильм смотреть онлайн без регестрации и смс бесплатно на телефоне с5 фильм легенда17, Niedax, статичний перетворювач енергії, коробка до вимикачів, методика монтування гіпсокартону, коробки під гіпсокартон, нервова система, коробки для монтування розеток


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.