Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3404
08.09.2008р. |
Захист мережі
За 25 років свого існування компанія Measurement Technology Ltd. виросла із групи ентузіастів інженерів-розробників у всесвітньо відому міжнародну промислову групу MTL Instruments Group. Нині компанія є одним з лідерів в галузі пристроїв і систем іскрозахисту для контрольно-вимірювальних приладів, систем захисту мереж  і автоматизованих систем керування виробництвом.

Надлишкові напруги, що наводяться від близьких ударів блискавок, зварювальної дуги й високовольтних кабелів можуть знищити або ушкодити незахищене електронне устаткування. Ці руйнівні сили проникають у мережі електроживлення будинків різними шляхами. І передусім - там, де живлення, яке підводиться до будинку, погано стабілізовано й містить наведення, тож саме в місці входу в будинок наведення слід усунути, щоб запобігти їх подальшому просуванню. Однак, наведені потужними електромагнітними імпульсами перенапруги можуть також пошкодити джерела живлення й зсередини будинку. Забезпечуючи захист у щитку розведення живлення й потім у точці підключення устаткування, перенапруг можна уникнути, перш ніж вони зможуть завдати шкоди. Захист мережі живлення є основним в комплексі заходів із захисту устаткування від імпульсних перенапруг. Компанія Measurement Technology Ltd розробила та виготовляє устаткування для захисту мережі електроживлення (УЗП).

Серія ZoneDefender - це захист потужністю в 80 кА для невеликих розподільних щитів, шаф з устаткуванням і для місць із обмеженим доступом. Застосовується для змінного або постійного струму. Захист ZoneDefender швидко й просто встановлюється - на стіну або врівень зі стіною. Пристрої мають світлодіодний індикатор стану на базі напівпровідникової схеми діагностики та контакти для дистанційного перегляду, термічний захист і захист від короткого замикання.

Серія ZoneDefender розроблена спеціально для застосування в розподільних щитах у місцях із середньою або високою безпекою і забезпечує ефективний захист.

Серія ZoneDefender PRO - це компактні, потужні і ефективні пристрої для захисту від перенапруг для мереж змінного струму. Вони є незамінними для захисту повітряних вводів електроживлення і забезпечують захист від імпульсів струму до 240 кА на кожну фазу. Конструктивно пристрої виконано для зовнішнього використання. Убудована система високоефективної фільтрації, світлодіодний індикатор стану й контакти для дистанційного контролю, вбудований звуковий сигналізатор, термозахист й захист від короткого замикання забезпечують надійну роботу пристрою.

Серія ZoneDefender PRO – це універсальні, високоефективні й високоякісні пристрої захисту від перенапруг, призначені для широкого використання в найрізноманітніших системах електроживлення змінного струму.

Серія ZoneMaster - це пристрої для захисту від імпульсних перенапруг з максимальними струмами до 300 кА. Пристрої обладнані повним захисним резервуванням, термічним захистом і захистом від короткого замикання, світлодіодом-індикатором стану й опційним дистанційним моніторингом зі звуковою й візуальною індикацією. Окрім того, він має опційний високофункційний фільтр напруги й опційне вимкнення запобіжником.

Серія ZoneMaster поєднує у собі велику допустиму потужність, багатоцільове застосування, добре розроблену схему й можливість легкого встановлення; всі ці характеристики ZoneMaster є унікальним захисним комплексом від перенапруги. Є кілька версій цього УЗП: потужністю 300, 250 і 150 кА (ZoneMaster 300, ZoneMaster 250, ZoneMaster 150 відповідно), також даний пристрій має конфігурацію для всіх міжнародних стандартів напруги. Таким чином, ZoneMaster справді універсальний і гнучкий модельний ряд УЗП.

Серія ZoneMaster SM – це пристрої для захисту від перенапруг зі стрибками струму до 300 кА. Комбінована технологія з використанням MOV і SAD, світлодіод-індикатор стану й опційний дистанційний моніторинг зі звуковою й візуальною індикацією, опційний високофункційний фільтр напруги й опційне вимкнення запобіжником, термічний захист і захист від короткого замикання забезпечують надійну роботу пристрою

Серія ZoneMaster SM поєднує у собі велику допустиму потужність, різнобічність застосування, добре розроблену схему й можливість легкого встановлення; всі ці характеристики ZoneMaster SM роблять його унікальним захисним комплексом від перенапруги. Є кілька версій цього УЗП: потужністю 300 і 150 кА, також даний пристрій має конфігурацію для всіх міжнародних стандартів, отже ZoneMaster справді є універсальним і гнучким модельним рядом УЗП.

Серія ZoneMaster PLUS – це пристрої для захисту від імпульсних перешкод від 150 кА до 600 кА. Пристрій цієї серії може бути сконфігуровано й модифіковано безпосередньо на місці встановлення. У ньому застосовано захисну технологію з великими блоками MOV. Захист від короткого замикання й термічний захист плюс запобіжник, що вимикається, лічильник і фільтр напруг, як опція, убудована система вимкнення запобіжником - все це в одному пристрої.

Серія ZoneMaster PLUS призначена для захисту від перенапруги мереж змінної напруги. Пристрій є універсальною захисною системою й може бути сконфігурований для спеціальних вимог. Ця унікальна продукція розроблена для поглинання стрибків струму до 600 кА, є варіанти на 150, 250, 300, 450 і 600 кА. Конструкція пристрою ZoneMaster PLUS може бути модифікована безпосередньо на місці використання.

Серія ZoneMaster PLUS SM призначена для захисту від імпульсних перешкод від 150 до 300 кА. Пристрій може бути сконфігуровано й модифіковано безпосередньо на місці встановлення. Застосовано технологію комбінованого захисту та великий блок MOV&SAD. Пристрій обладнаний захистом від короткого замикання й термальним захистом, запобіжником, що вимикається, лічильником і фільтром перенапруг.

Серія продукції ZoneMaster PLUS SM призначена для оптимального контролю підвищення напруги. Використання комбінації модулів SAD і великого блоку MOV забезпечує винятковий захист чутливого устаткування. ZoneMaster PLUS SM забезпечує багаторівневе резервування, де SAD є першим рівнем, а MOV резервом завдяки своїй здатності витримувати високий рівень струму.

Серія ZoneSentinel – це пристрої для захисту від перенапруги із захисною здатністю до 90 кА, застосовуються для розподільних щитів і в умовах обмеженого доступу можуть бути сконфігуровані й модифіковані безпосередньо на місці встановлення. Термічний захист і захист від короткого замикання, низький рівень напруги, що пропускається, світлодіодний індикатор стану й опційний дистанційний моніторинг зі звуковою й візуальною індикацією, малі розміри, опційний високофункційний фільтр напруги - все це властиве пристрою цієї серії.

Пристрої ZoneSentinel забезпечують дешевий ефективний захист, і якщо вони використовуються на локальному розподільному щиті в поєднанні з ZoneMaster, установленому на основному вході електроживлення, то це забезпечує максимальне придушення імпульсних перешкод.

Комплекти пристроїв ZoneMaster розроблені як інтегрований продукт для комплектації устаткування й шаф. Можуть бути сконфігуровані й модифіковані безпосередньо на місці встановлення. У пристрої застосовано технології SAD або MOV. Потужність до 300000 А. Замінні модулі. Дублювання для кожної фази. Індикатор стану в кожному модулі.

Комплекти ZoneMaster Kits розроблені для будь-якого приладу серії ZoneMaster або ZoneMaster SM, забезпечують ізольовані з’єднувальні плати, що мають заземлюючі контури з низьким опором. Модулі можуть бути вибрані за технологією SAD або MOV, чи за обома технологіями у комбінації. Набори повністю зібрані, з контактами сигналізації, виведеними на зручний з'єднувач для забезпечення дистанційної індикації.

Серія ZoneDefender PLUS - це захист від імпульсних перешкод до 150 кА для невеликих розподільних щитів, шаф з устаткуванням і для місць із обмеженим доступом. Технологія MOV. Потужність захисту - до 150 кА. Швидка й проста установка. Світлодіодний індикатор стану на базі напівпровідникової схеми діагностики. Контакти для дистанційного сигналу тривоги. Термічний захист і захист від короткого замикання.

Серія ZoneDefender PLUS SM - це захист від стрибків струму до 140 кА для невеликих розподільних щитів, шаф з устаткуванням і для місць із обмеженим доступом. Технологія MOV і SAD. Швидке й просте встановлення. Світлодіодний індикатор стану на базі напівпровідникової схеми діагностики. Контакти для дистанційної індикації. Термічний захист і захист від короткого замикання.

Серія TLP розроблена на основі новітніх технологій для захисту контролерів базових станцій, від прямого й непрямого влучення блискавки. Потужність до 25000 А на модуль. Замінні модулі. Корпус NEMA 4X. Низький повний опір. Убудований запобіжник для кожного модуля. Можлива модифікація на місці встановлення.

Серія MA100 – це пристрої, що захищають електронні системи, як-от контрольно-вимірювальні панелі керування, станцій телеметрії, пожежна й охоронна сигналізація, від ушкодження під впливом перенапруг. Монтуються на будь-яку поверхню. Подвійне резервування, індивідуально контрольовані варисторні кола. Додатковий захист - тепловий запобіжник. Ці пристрої захисту розраховані на струми до 20 кА, мають однофазні (MA101) і трифазні (MA103) версії, що різняться за напругою.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
термозахист електродвигуна, Захист нлектро мережі, скачати фрукт триде на сенсорний телефон лдж для любих розмірів, Захист дистанційних систем керування, захист дистанційної системи керування мережі, встановлення іскрозахисту, Термозахист електродвигуна це, лідери захисту мереж, система захисту мережі, proposition detail 4502


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.