Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1654
23.10.2008р. |
Система діагностики опресування
Система "Веста" дає змогу на працюючому маслонаповненому трансформаторі за вібрацією бака визначати стан опресування обмотки й сердечника. Для цього за спеціальною схемою вимірюють вібрацію на поверхні бака в 12 точках. Робити це треба у двох режимах - неробочого ходу й навантаження. У випадку якщо режим неробочого ходу важко забезпечити, то можна, із втратою точності, виконати вимірювання під навантаженням.
Виміри виконуються переносним аналізатором вібросигналів "Корсар+". Інформацію записують в пам’ять приладу, якої достатньо для 10 - 15 трансформаторів. Далі дані із приладу кабелем передаються до комп'ютера, де зберігаються в базі даних програми "Веста".

Програма "Веста" моделює процеси вібрації з огляду на вплив ослаблення опресування обмотки й сердечника. На підставі аналізу спектрів вібросигналів, порівняння амплітуд цілих і дробових гармонік у діапазоні від 100 до 1000 Гц програма дає змогу контролювати якість опресування обмоток всіх фаз трансформатора з сторін ВН і НН та визначати відносний ступінь ослаблення.
Всі параметри опресування програма наводить у вигляді розрахункових "коефіцієнтів стану". Це дозволяє застосовувати дану методику практично для всіх типів трансформаторів.

Межі технічного стану контрольованих параметрів визначаються в такий спосіб. Якщо значення розрахункового коефіцієнта стану (загального стану трансформатора, опресування обмотки, опресування активної сталі) не менше ніж 0,9, то це - зона доброго стану. Якщо він менший від 0,9, але більший, ніж 0,8, то даний параметр відповідає критеріям задовільного стану. Якщо його значення нижче від цієї межі - це зона тривожного й, навіть, аварійного стану. Варто вживати заходів або, принаймні, починати думати про можливі способи поліпшення стану трансформатора.У систему "Веста" вбудована підпрограма діагностики маслонасосів за вібрацією. Вимірювання виконуються приладом, що входить у комплект. Підсумком роботи програми є висновок про стан підшипників маслонасосів, стан електродвигуна й робочого колеса маслонасоса.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
https, Способи опресування, , торг уа, Спосіб опресування, статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.