Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
У Нікополі побудували найбільшу СЕС в Європі
15.02.2019р.

ТОВ «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввело в...

Заборонили будівництво вітропарку за €1,7 млрд, підозрюючи фінансування з РФ
15.02.2019р.

Поліція безпеки Естонії наклала заборону на...

Створено оперативний штаб з будівництва Дністровської ГАЕС на чолі з міністром
14.02.2019р.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості...

Встановлено «зелений» тариф до 2030 року для СЕС загальною потужністю 100МВт
14.02.2019р.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у...

Побудували сонячну станцію на 3000 гектарах
13.02.2019р.

У Марокко звели найбільшу у світі електростанцію з...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1547
23.10.2008р. |
Система діагностики опресування
Система "Веста" дає змогу на працюючому маслонаповненому трансформаторі за вібрацією бака визначати стан опресування обмотки й сердечника. Для цього за спеціальною схемою вимірюють вібрацію на поверхні бака в 12 точках. Робити це треба у двох режимах - неробочого ходу й навантаження. У випадку якщо режим неробочого ходу важко забезпечити, то можна, із втратою точності, виконати вимірювання під навантаженням.
Виміри виконуються переносним аналізатором вібросигналів "Корсар+". Інформацію записують в пам’ять приладу, якої достатньо для 10 - 15 трансформаторів. Далі дані із приладу кабелем передаються до комп'ютера, де зберігаються в базі даних програми "Веста".

Програма "Веста" моделює процеси вібрації з огляду на вплив ослаблення опресування обмотки й сердечника. На підставі аналізу спектрів вібросигналів, порівняння амплітуд цілих і дробових гармонік у діапазоні від 100 до 1000 Гц програма дає змогу контролювати якість опресування обмоток всіх фаз трансформатора з сторін ВН і НН та визначати відносний ступінь ослаблення.
Всі параметри опресування програма наводить у вигляді розрахункових "коефіцієнтів стану". Це дозволяє застосовувати дану методику практично для всіх типів трансформаторів.

Межі технічного стану контрольованих параметрів визначаються в такий спосіб. Якщо значення розрахункового коефіцієнта стану (загального стану трансформатора, опресування обмотки, опресування активної сталі) не менше ніж 0,9, то це - зона доброго стану. Якщо він менший від 0,9, але більший, ніж 0,8, то даний параметр відповідає критеріям задовільного стану. Якщо його значення нижче від цієї межі - це зона тривожного й, навіть, аварійного стану. Варто вживати заходів або, принаймні, починати думати про можливі способи поліпшення стану трансформатора.У систему "Веста" вбудована підпрограма діагностики маслонасосів за вібрацією. Вимірювання виконуються приладом, що входить у комплект. Підсумком роботи програми є висновок про стан підшипників маслонасосів, стан електродвигуна й робочого колеса маслонасоса.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
https, Способи опресування, , торг уа, Спосіб опресування, статичний перетворювач енергозберігаючий пристрій
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.