Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1980
24.10.2008р. |
Реєстратор автоматизує вивчення якості енергопостачання
Fluke Corporation, виробник контрольно-вимірювальної апаратури, представив новий трифазний реєстратор показників якості електричної енергії, розроблений для фахівців електромонтажу, що займаються установкою й обслуговуванням промислових і комерційних енергосистем. Новий реєстратор енергії Fluke 1735 продовжує лінію приладів для контролю якості енергопостачання Fluke Power Quality.

Реєстратор Fluke 1735 записує параметри потужності, енергії й основні параметри якості енергопостачання для вивчення енергонавантаження. Фахівцям з електромонтажу й обслуговування енергосистем потрібно лишень кілька секунд для встановлення приладу у будь-якому місці. Цей прилад реєструє параметри потужності електромережі й гармоніки терміном до 45 днів, а також відслідковує зміни напруги. Отримані дані можна легко завантажити або на місці у портативний комп'ютер, або в офісі. У комплект приладу входить програма Fluke Power Log, що дозволяє переглядати графіки і створювати звіти.

При вивченні навантаження прилад Fluke 1735 перевіряє можливості енергосистеми витримати додаткове навантаження. Для проведення оцінки перспектив економії прилад визначає споживання енергії до й після внесення покращень у налаштування енергозбережувальних пристроїв. Цей інструмент також дозволяє визначити коефіцієнт спотворень, які можуть викликати ушкодження або відмову в роботі критично важливого устаткування, а також реєструє зміни напруги. На підставі цих даних можна вживати заходи з підвищення надійності устаткування. Вбудований кольоровий дисплей подає миттєву інформацію про правильність під'єднання.

Реєстрація потужності, енергії і якості енергопостачання

Крім основних характеристик якості енергопостачання й споживання енергії, прилад Fluke 1735 також реєструє середньоквадратичне значення напруги й струму, зсув фаз, зміни напруги, сумарне гармонійне спотворення напруги й струму, гармоніки напруги й струму до 50-ї гармоніки, активну й реактивну потужності, коефіцієнт потужності, активну й реактивну енергію й багато чого іншого. Крім того, прилад відслідковує максимальні витрати потужності протягом періоду усереднення, заданого користувачем, і може бути використаний для контролю ефективності заходів з підвищення продуктивності за допомогою тестування споживання енергії.

Чотириканальний прилад Fluke 1735 дозволяє проводити вимірювання в усіх трьох фазах, а також нейтралі. За допомогою програми Power Log, що входить у комплект приладу, користувачі можуть переглядати графіки і створювати звіти. Даний реєстратор енергії міцний і має: компактний дизайн; захист від проникнення пилу й вологи (клас IP65); відповідність стандарту безпеки 600 V CAT III. Він комплектується чотирма гнучкими струвовимірювальними датчиками з живленням від приладу.

Реєстратор енергії 1735 розширює ряд одно- і трифазних портативних вимірювальних приладів Fluke для визначення якості енергопостачання, які використовуються фахівцями в житлових і виробничих приміщеннях як для вивчення енергопостачання, так і для усунення неполадок, реєстрації й аналізу подій у мережі. Наприклад, аналізатор якості енергопостачання Fluke серії 430 відображає на екрані аналіз ключових параметрів якості енергопостачання на великий період часу. Остання модель із цієї серії, аналізатор Fluke 435, має похибку виміру напруги 0,1%, тож цілком відповідає стандартам класу точності А, а завдяки розширеній функції реєстрації дозволяє користувачам вибирати параметри, вимірювані через певні інтервали.

Галузь застосування

- вивчення навантажень - перевірка можливостей системи електропостачання перед вмиканням додаткових навантажень;
- оцінка енергії - кількісна оцінка споживання енергії до й після вдосконалення систем для визначення ефективності пристроїв енергозбереження;
- вимірювання гармонік - виявлення проблем, пов'язаних з гармоніками, які можуть стати причиною неполадок у роботі або ушкодження чутливої апаратури;
- реєстрація змін напруги - контроль короткочасних знижень і підвищень напруги, які призводять до помилкових спрацьовувань автоматики.
Реєстратор енергії Fluke 1735 Power є ідеальним інструментом для електриків і технічного персоналу для вивчення параметрів електроенергії й реєстрації показників якості енергії. Підготовка реєстратора енергії до роботи займає лише кілька секунд (завдяки гнучким струмовим затискачам). Реєстратор дозволяє виміряти більшу частину електричних параметрів, гармонік, а також змін напруги.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
енергопостачання крима, показники якості енергопостачання, скачать читалку для samsung GT-C3011 readmaniac.zip, якість енергопостачання, статичний перетворювач, Реєстратори-аналізатори якості електроенергії, Аналізатор параметрів якості електроенергії fluki 430, аналізатор параметрів якості електроенергії Fluke 430 дані, аналізатор параметрів якості електроенергії Fluke 430
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.