Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3907
28.10.2008р. |
Випробування - ключ до забезпечення надійності
Фірма BAKER з 1963 року спеціалізується на виробництві випробувального обладнання. Нині фірма є світовим лідером в проектуванні й виробництві обладнання для випробування ізоляції електричних двигунів, генераторів і інших електротехнічних виробів. Всі методи, які використовуються при випробуваннях, відповідають міжнародним стандартам.

Як відомо, якісна ізоляція - ключ до забезпечення надійності електричних машин і апаратів. У випробувальному обладнанні фірми BAKER використовується безліч методів вимірювань для визначення якості ізоляції. За допомогою обладнання фірми BAKER можна проводити такі випробування: випробування опору ізоляції постійним струмом; випробування високою напругою змінного та постійного струму; випробування імпульсом струму, що дає змогу оцінити якість ізоляції обертових електричних машин на всіх стадіях їхньої роботи (виготовлення, монтування, ремонт тощо).

ПРОФІЛАКТИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Й РЕМОНТ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ

Аналізатор якості намотування серії IV –це потужний тестер для випробування електричної ізоляції з випробувальною напругою до 12 кВ, оснащений комп'ютерним керуванням. Всі параметри випробувань можна заздалегідь запрограмувати, що зводить до мінімуму помилки оператора.

D3R/D6R/D12R - цифровий імпульсний високовольтний тестер для оцінки якості ізоляції, застосовується для визначення місць міжвиткових замикань обмоток, опору ізоляції обмоток, а також для тестування високою напругою постійного струму й імпульсною напругою як окремих обмоток, так і статорних/якірних обмоток у складеному стані. Максимальна випробувальна напруга, залежно від виконання, 3, 6 або 12 кВ.D15R/D65R - цифровий імпульсний високовольтний тестер для оцінки якості ізоляції. Цей тестер на 15 кВ застосовується для проведення випробувань великих двигунів за повним циклом випробувань на перевірку надійності й працездатності двигунів.

D15000 і D165 - цифрові імпульсні високовольтні тестери мають високу вихідну напругу (15 кВ), що дає змогу використовувати його для випробування великих електродвигунів і обмоток. Тестер дозволяє проводити низькоімпендансні міжламельні тести на «стрибки» напруги імпульсом високої напруги й на високу напругу постійного струму.

30R і 40R k- цифрові імпульсні високовольтні тестери контролю ізоляції. Вища напруга (30 і 40 кВ) дозволяє застосовувати цей прилад при виробництві великих електричних машин. Модифікація цього приладу D185 використовується для поламельного тестування якорів великих електродвигунів і генераторів. Призначені для використання у великих цехах.

PP30 - джерело високовольтної імпульсної напруги. Поліпшена система з генератором імпульсу високої напруги (30 кВ) призначена для випробування імпульсом струму й високою напругою постійного струму дуже великих електричних машин. Цей пристрій використовується разом з аналоговими або цифровими тестерами напругою 12 кВ.

ST103A, ST106A, ST112A - ці імпульсні високовольтні тестери є багатоцільовими аналогами тестерів на 3, 6 і 12 кВ для коректування й профілактичного обслуговування електродвигунів потужністю до 740 кВт.

МОНІТОРИНГ У РЕЖИМІ on-line

Прилад Explorer Series II призначений для контролю за навантаженням у мережі, за загальним станом двигуна, навантаженням на двигун і процесами, що відбуваються у двигуні в режимі on-line. Дає змогу збирати і аналізувати дані безпосередньо під час роботи двигуна.Для гарантування безпечної роботи Explorer під час безперервного спостереження за роботою двигуна та джерела його живлення використовується зовнішній порт EP-1.

ВИРОБНИЦТВО ДВИГУНІВ, КОТУШОК, ОБМОТОК

Автоматичний тестер статорів AST8800 - ця система призначена для перевірки статорів загалом, окремих котушок, обмоток якорів тощо. Система проводить випробування високою напругою, імпульсом струму, визначає опір обмоток, напрямок обертання й інші випробування для широкого спектра електричних машин.

Система тестування обмоток Sinewinder 6000дає змогу проводити випробування обмоток імпульсом напруги, високою напругою постійного і змінного струму, вимірює опір обмоток. Система має компактні розміри і може використовуватися як у складі автоматизованої виробничої лінії, так і окремо.Автоматичний тестер статорів AST 8800HV призначений для випробування тягових двигунів потужністю до 3000кВт. У поєднанні із системою TATS (системою тестування якорів електродвигунів) може проводити всі стандартні випробування якорів тягових двигунів, в тому числі випробування високою напругою постійного струму, імпульсом напруги, а також визначає опір обмотки якоря. Система AST 8800 TAST є повністю автоматизованою системою тестування якорів.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
прилад для вимірювання міжвиткового опору якоря, тести до електричні машини постійного струму, випробування ізоляції це, міжвиткове замикання електро двигунив?, игрa subway surfers для с7-00, BAKER D6R/D12R цена, схема міжвиткового замикання асинхроних єлєктро моторів, схема міжвиткового замикання єлєктро моторів, забезпечення надійность автомобіля, випробування ізоляції високовольтних обертових машин
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.