Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

15497
03.11.2008р. |
Контроль і оперативне керування
Починаючи з 1996 року група компаній SOLMO GROUP створює й впроваджує інноваційні технології, пристрої й вимірювальні системи, що підвищує ефективність енергетики й промисловості завдяки використанню сучасних технологій, досвіду й професіоналізму. Гасло SOLMO GROUP - «Врахуємо все».

Пристрій SOLMO-7188 для АСКОЕ

Контролер-концентратор SOLMO-7188 формує пакети для відправлення каналом зв'язку та за необхідності пакує їх. Забезпечує інтерфейс із нестандартними зв'язними пристроями (типу радіостанцій), де необхідно керувати перемиканнями «приймання-передача», підвищує гнучкість і надійність функціонування АСКОЕ.

За використання з модемами концентратор виконує функції нагляду за ними. У поганих лініях модеми іноді можуть «підвисати», тобто входити в режим, з якого вивести їх можна тільки перезавантаженням (переініціалізацією). В умовах віддаленого об'єкта, який не обслуговується, зробити це може тільки концентратор, який при "підвисанні" за спрацюванням watchdog таймера "відбиває" модем самостійно.

Важлива функція контролера SOLMO-7188 - це можливість під'єднати три модеми (або інші пристрої зв'язку) до одного каналу RS485 від лічильників. Кожен канал модему має свій пріоритет, і при спробі одночасного опитування лічильників канал зі зниженим пріоритетом буде "м'яко" відімкнений. Ця функція часто буває потрібна, коли до одного сегмента лічильників підключаються енергопостачальна компанія й споживач. Зазвичай, в енергопостачальної компанії вищий пріоритет на опитування лічильників і її пакети мають вищий пріоритет при опитуванні.

Рішення на основі SOLMO-7188

SOLMO-7188 є «прошитим» особливим чином контролером фірми ICP DAS серії I-7188. На базі пристроїв серії I-7000 розробляються недорогі, гнучкі й ефективні рішення для широкого спектра індустріальних і лабораторних завдань. Базовими процесорними модулями серії є контролери I-7188 і I-7188D. Насправді, I-7188 - це маленький РС-сумісний комп'ютер. У ньому є процесор АМ 188-40 Мгц, 256 кбайт SRAM пам'яті (ОЗП), електронний Flash-диск (аналог жорсткого диска) об'ємом 512 кбайт, годинники реального часу, 4 послідовних порти - тобто майже всі необхідні атрибути звичайного комп'ютера. Нині I-7188 не аналогів серед РС-сумісних контролерів за співвідношенням ціна/продуктивність.

Галузі його застосування найрізноманітніші. Насамперед, це ідеальний віддалений контролер для керування групою модулів серії I-7000. Не обов'язково під'єднувати модулі до "великого" комп'ютера або дорогого PLC. I-7188 цілком упорається із завданням збору даних від модулів віддаленого вводу-виводу й первинною обробкою інформації. Крім того, за допомогою контролера I-7188 і групи модулів можна реалізувати дуже недорогу автономну замкнуту систему автоматичного керування. Контролювати і оперативно керувати подібною системою дуже легко з віддаленої робочої станції (АРМ) через послідовний інтерфейс.

До контролера I-7188 можна під'єднувати не тільки модулі віддаленого вводу-виводу, але й будь-які інші пристрої: принтери, модеми, POS-термінали, інші комп'ютери й контролери - словом, усе, що може обмінюватися даними через послідовний порт. Відзначимо, що I-7188 має 4 СОМ-порти (RS-232 і RS-485), тому до різних портів можна приєднувати пристрої різних типів. Таким чином, система або окремий її сегмент можуть мати досить складну конфігурацію й топологію.Контролер SOLMO-7188 має наступні можливості:

- «відбиває» й переініціалізовує модем будь-якого типу;
- організовує резервний канал зв'язку з можливістю роботи за пріоритетами;
- є перетворювачем інтерфейсу RS485->RS232;
- дає змогу одержувати «зріз» даних у довільний момент часу (на початок дня, години тощо).

Існує кілька типових схем на базі контролера SOLMO-7188.

Описана схема може бути використана, якщо вести опитування треба декільком організаціям. За ситуації, коли опитування проводять одночасно кілька організацій, перевага віддається модему з більш високим пріоритетом: інші лінії блокуються. Варто відзначити, що даний контролер має тільки один повний RS232 інтерфейс. Два інших порти є неповними, що не унеможливлює під'єднання до них модемів або інших пристроїв. Але для цього потрібен спеціальний кабель, що постачається в комплекті з SOLMO-7188. Якщо необхідності в декількох модемах немає, то можливе використання контролера з меншою кількістю портів, що трохи знизить вартість. Під час експлуатації модемів можливі такі ситуації:

1. Модем завис у процесі обміну через втрату лінії - у цьому випадку зазвичай достатньо переініціалізувати модем з контролера SOLMO-7188.

2. Під час роботи модем втратив ініціалізійні дані, зашиті в нього при налаштуванні - у цьому випадку необхідно переініціалізувати модем відповідно до пункту 1 + надіслати втрачені ініціалізаційні рядки. Для цього потрібен контролер SOLMO-7188.

3. Під час роботи модем «завис» таким чином, що перестав сприймати будь-які команди й реагувати на перемикання сигналів DTR/RTS - у цьому випадку необхідно використовувати схему, у яку включене реле, що розмикає коло живлення модему при одержанні сигналу з контролера. Така схема показана на рис. 2.

На основі контролера SOLMO-7188 можна:

- налаштовувати охоронну сигнализацію;
- організовувати автономне опитування ПП (можливе завантаження драйверів пристроїв);
- зберігати дані (1-3 доби залежно від завдань і кількості ПП);
- керувати пристроями світлової/звукової індикації.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
переваги контролера І-7188, лб, мрії збуваються новий канал, etech pm 300, торг юа, І-7188, сайт торговельний концентратор, функції сайт торговельний концентратор, які функції виконує сайт торговельний концентротор, функції сайту торговельний концентратор
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.