Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
У Нікополі побудували найбільшу СЕС в Європі
15.02.2019р.

ТОВ «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввело в...

Заборонили будівництво вітропарку за €1,7 млрд, підозрюючи фінансування з РФ
15.02.2019р.

Поліція безпеки Естонії наклала заборону на...

Створено оперативний штаб з будівництва Дністровської ГАЕС на чолі з міністром
14.02.2019р.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості...

Встановлено «зелений» тариф до 2030 року для СЕС загальною потужністю 100МВт
14.02.2019р.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у...

Побудували сонячну станцію на 3000 гектарах
13.02.2019р.

У Марокко звели найбільшу у світі електростанцію з...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

15417
03.11.2008р. |
Контроль і оперативне керування
Починаючи з 1996 року група компаній SOLMO GROUP створює й впроваджує інноваційні технології, пристрої й вимірювальні системи, що підвищує ефективність енергетики й промисловості завдяки використанню сучасних технологій, досвіду й професіоналізму. Гасло SOLMO GROUP - «Врахуємо все».

Пристрій SOLMO-7188 для АСКОЕ

Контролер-концентратор SOLMO-7188 формує пакети для відправлення каналом зв'язку та за необхідності пакує їх. Забезпечує інтерфейс із нестандартними зв'язними пристроями (типу радіостанцій), де необхідно керувати перемиканнями «приймання-передача», підвищує гнучкість і надійність функціонування АСКОЕ.

За використання з модемами концентратор виконує функції нагляду за ними. У поганих лініях модеми іноді можуть «підвисати», тобто входити в режим, з якого вивести їх можна тільки перезавантаженням (переініціалізацією). В умовах віддаленого об'єкта, який не обслуговується, зробити це може тільки концентратор, який при "підвисанні" за спрацюванням watchdog таймера "відбиває" модем самостійно.

Важлива функція контролера SOLMO-7188 - це можливість під'єднати три модеми (або інші пристрої зв'язку) до одного каналу RS485 від лічильників. Кожен канал модему має свій пріоритет, і при спробі одночасного опитування лічильників канал зі зниженим пріоритетом буде "м'яко" відімкнений. Ця функція часто буває потрібна, коли до одного сегмента лічильників підключаються енергопостачальна компанія й споживач. Зазвичай, в енергопостачальної компанії вищий пріоритет на опитування лічильників і її пакети мають вищий пріоритет при опитуванні.

Рішення на основі SOLMO-7188

SOLMO-7188 є «прошитим» особливим чином контролером фірми ICP DAS серії I-7188. На базі пристроїв серії I-7000 розробляються недорогі, гнучкі й ефективні рішення для широкого спектра індустріальних і лабораторних завдань. Базовими процесорними модулями серії є контролери I-7188 і I-7188D. Насправді, I-7188 - це маленький РС-сумісний комп'ютер. У ньому є процесор АМ 188-40 Мгц, 256 кбайт SRAM пам'яті (ОЗП), електронний Flash-диск (аналог жорсткого диска) об'ємом 512 кбайт, годинники реального часу, 4 послідовних порти - тобто майже всі необхідні атрибути звичайного комп'ютера. Нині I-7188 не аналогів серед РС-сумісних контролерів за співвідношенням ціна/продуктивність.

Галузі його застосування найрізноманітніші. Насамперед, це ідеальний віддалений контролер для керування групою модулів серії I-7000. Не обов'язково під'єднувати модулі до "великого" комп'ютера або дорогого PLC. I-7188 цілком упорається із завданням збору даних від модулів віддаленого вводу-виводу й первинною обробкою інформації. Крім того, за допомогою контролера I-7188 і групи модулів можна реалізувати дуже недорогу автономну замкнуту систему автоматичного керування. Контролювати і оперативно керувати подібною системою дуже легко з віддаленої робочої станції (АРМ) через послідовний інтерфейс.

До контролера I-7188 можна під'єднувати не тільки модулі віддаленого вводу-виводу, але й будь-які інші пристрої: принтери, модеми, POS-термінали, інші комп'ютери й контролери - словом, усе, що може обмінюватися даними через послідовний порт. Відзначимо, що I-7188 має 4 СОМ-порти (RS-232 і RS-485), тому до різних портів можна приєднувати пристрої різних типів. Таким чином, система або окремий її сегмент можуть мати досить складну конфігурацію й топологію.Контролер SOLMO-7188 має наступні можливості:

- «відбиває» й переініціалізовує модем будь-якого типу;
- організовує резервний канал зв'язку з можливістю роботи за пріоритетами;
- є перетворювачем інтерфейсу RS485->RS232;
- дає змогу одержувати «зріз» даних у довільний момент часу (на початок дня, години тощо).

Існує кілька типових схем на базі контролера SOLMO-7188.

Описана схема може бути використана, якщо вести опитування треба декільком організаціям. За ситуації, коли опитування проводять одночасно кілька організацій, перевага віддається модему з більш високим пріоритетом: інші лінії блокуються. Варто відзначити, що даний контролер має тільки один повний RS232 інтерфейс. Два інших порти є неповними, що не унеможливлює під'єднання до них модемів або інших пристроїв. Але для цього потрібен спеціальний кабель, що постачається в комплекті з SOLMO-7188. Якщо необхідності в декількох модемах немає, то можливе використання контролера з меншою кількістю портів, що трохи знизить вартість. Під час експлуатації модемів можливі такі ситуації:

1. Модем завис у процесі обміну через втрату лінії - у цьому випадку зазвичай достатньо переініціалізувати модем з контролера SOLMO-7188.

2. Під час роботи модем втратив ініціалізійні дані, зашиті в нього при налаштуванні - у цьому випадку необхідно переініціалізувати модем відповідно до пункту 1 + надіслати втрачені ініціалізаційні рядки. Для цього потрібен контролер SOLMO-7188.

3. Під час роботи модем «завис» таким чином, що перестав сприймати будь-які команди й реагувати на перемикання сигналів DTR/RTS - у цьому випадку необхідно використовувати схему, у яку включене реле, що розмикає коло живлення модему при одержанні сигналу з контролера. Така схема показана на рис. 2.

На основі контролера SOLMO-7188 можна:

- налаштовувати охоронну сигнализацію;
- організовувати автономне опитування ПП (можливе завантаження драйверів пристроїв);
- зберігати дані (1-3 доби залежно від завдань і кількості ПП);
- керувати пристроями світлової/звукової індикації.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
переваги контролера І-7188, лб, мрії збуваються новий канал, etech pm 300, торг юа, І-7188, сайт торговельний концентратор, функції сайт торговельний концентратор, які функції виконує сайт торговельний концентротор, функції сайту торговельний концентратор
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.