Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3330
03.11.2008р. |
Переваги міні-ТЕЦ
Німецький концерн Deutz AG є одним з найвідоміших виробників дизельних двигунів, генераторних агрегатів і когенераційних енергоустановок (модулів міні-ТЕЦ) на основі газопоршневих двигунів. Газопоршневим агрегатам Deutz властиві деякі технічні особливості й ноу-хау.

Агрегати Deutz усього модельного ряду мають в основі V-подібні двигуни внутрішнього згоряння із чотириклапанними головками циліндрів, відкриті камери згоряння (без форкамер), турбонадув, водяне охолодження. При використанні технології спалювання збідненої суміші зменшується вміст шкідливих речовин у вихлопі. Оскільки турбонагнітачі стискають не повітря, а газоповітряну суміш, двигуни менш чутливі до змін вмісту метану в паливному газі.

Система керування TEM-Evo також миттєво реагує на зміну в складі газу: вона вимірює температуру згоряння газу в кожному циліндрі, що є одним з вирішальних термодинамічних параметрів, і безпосередньо впливає на головне задане значення для двигуна - співвідношення компонентів газоповітряної суміші. Визначення температури згоряння газу безпосередньо в циліндрі, а також керування кожним окремим циліндром у двигунах Deutz - це прогрес у технології виробництва газових двигунів.

У цифровій системі керування TEM-Evo реалізовані всі функції керування, регулювання, контролю й візуалізації роботи газопоршневого агрегату й всіх безпосередньо пов'язаних з ним систем. За допомогою пристрою візуалізації системи керування, оснащеного повноколірним сенсорним графічним дисплеєм діагоналлю 25 см, контролюють до 84 параметрів роботи агрегату.
Технічно вдосконалена антидетонаційна система разом із системою запалювання Altronic Deutz індивідуальна для кожного циліндра, крім того, момент запалювання кожного циліндра встановлюється також індивідуально, що унікально для енергоустановок подібного типу.

Під час роботи на спеціальних газах, наприклад, на газі вугільних шахт, коли з метаном у великих обсягах до системи потрапляє повітря, передбачене автоматичне регулювання припливу повітря в газозмішувачі Vario Deutz. Завдяки використанню цього змішувача неважливо, всмоктується повітря для горіння через повітряні фільтри, чи воно надходить із газом. Інакше кажучи, незалежно від того, чи містить шахтний газ повітря або домішки інших газів, співвідношення компонентів газоповітряної cуміші постійно залишається незмінним.

Унікальні, запатентовані свічки запалювання поєднують у собі переваги форкамерної технології без успадкування її недоліків, забезпечуючи надійне запалювання збіднених сумішей. Суміш потрапляє в капсульний кінець свічі запалювання й загоряється там навіть при доволі низькій енергії запалювання. Утворюється плазма, яка виходить з капсули через п'ять отворів, що забезпечують надійний і рівномірний фронт горіння в камері.

Відкрита камера згоряння порівняно з форкамерною системою проста в обслуговуванні й вирізняється значно меншим термічним зношуванням, забезпечує менші викиди NOx завдяки нижчим температурам згоряння й кращому поширенню полум'я. Термін служби свічок запалювання становить 6-8 тис. год. роботи, а для їхньої заміни потрібні хвилини. Свічки запалювання оснащені інтегрованим кабелем, тобто немає проблем зі штекерним з'єднанням.

Важливо також, що енергоустановки можна експлуатувати на двох видах газу, змішувати гази (наприклад, біогаз і природний газ). Під час експлуатації агрегат може максимально швидко перемикатися з основного виду газу на резервний.

Конструкція двигунів уніфікована: однакова система запалювання, багато деталей ідентичні для різних модельних рядів, всі датчики й кабелі однакові. Принцип роботи найсучасніших двигунів Deutz серії TCG2020 і 2032 заснований на циклі Міллера. У результаті переходу від циклу Отто до циклу Міллера вдалося досягти електричного ККД понад 42%.Метою циклу Міллера, здебільшого, є одержання сприятливіших температурних характеристик для стиску суміші, внаслідок чого поліпшується тепловий баланс циліндра і забезпечуються вищі ступені стиску, що безпосередньо підвищує ККД. У роботі за циклом Міллера впускні клапани закриваються перед досягненням поршнем нижньої мертвої точки, викликаючи розширення суміші усередині циліндра, перше ніж вона перейде в цикл стиску. При розширенні температура газів знижується і суміш охолоджується, заодно відбираючи тепло в найгарячіших частин камери згоряння. Оскільки стиск починається за нижчої температури, забезпечується можливість переходу до вищого ступеня стиску, що, своєю чергою, підвищує ККД.

Двигуни агрегатів серії TCG 2032 одиничною потужністю 3 і 4 МВт, мають на 30% менше деталей, ніж аналоги, що скорочує час і витрати на технічне обслуговування. Електричний ККД агрегатів сягає 42%, питома витрата синтетичного мастила знижена до 0,2 г/кВт год. Без форкамер можна працювати за низького тиску газу - 50-200 мБар, тобто немає потреби в другій газовій магістралі для кожного двигуна, непотрібне також компресорне обладнання й ресивери. Сучасна концепція сервісного обслуговування - головка, вкладиш, охолодження, поршень і шатун містяться в єдиному блоці, що гарантує простоту заміни й техобслуговування. Агрегати компактні, рівень шуму низький, висока питома потужність на одиницю ваги.

Рівень вмісту шкідливих речовин у вихлопі задовольняє вимоги європейських стандартів. Капітальний ремонт двигуна проводиться після 64 тис. год. експлуатації. Deutz завжди приділяє особливу увагу характеристикам, які набувають все більші значимості для замовників. Агрегати мають велику вихідну потужність, вищий ККД, максимально низькі викиди й мінімальні вимоги до технічного обслуговування. порівняно з 80-ми роками минулого століття при підвищенні середнього ефективного тиску до 17 бар показники потужності й ефективності в тих самих двигунів зросли в 2,5 разу, а загальний ККД зріс на 44%. З метою забезпечення стійкості двигуна до впливу домішок, що містяться в паливі, постійно проводяться випробування нових матеріалів. Особливо це стосується моделей, що працюють на спеціальних газах. Нині проводяться роботи над підвищенням середнього ефективного тиску, а також над подальшим удосконалюванням двигунів, що працюють за циклом Міллера.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
Переваги міні-електроцентралі, Міні ТЕЦ продаж, недоліки міні тец, міні тец, мини проект гориння 5клас, фaнaри нокиa e52, bebleyd evolution, ГЕА 9 класс заданеа скачать на телевон, прикол програма свічка на нокіа 5800, прямая сылка переход Веселое поздравление с Днем Рождения от бурундучих.mp4
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.