Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1667
05.11.2008р. |
Блискавкозахист швидше, зручніше. надійніше.
Нові вироби "OBO Bettermann GmbH & Co." для систем внутрішнього та зовнішнього блискавкозахисту.Яким чином може наш монтажник отримувати „європейську” зарплатню, не виїжджаючи на роботу до Італії, Німеччини чи Португалії? Серед іншого – працюючи з такою самою віддачею, як і його середньоєвропейські колеги. А це нереально без застосування сучасних комплектуючих високої заводської готовності. ТОВ "ОБО Беттерманн Україна" наполегливо впроваджує найновіші розробки "OBO Bettermann GmbH & Co." на українських теренах. Може менше годувальників їхатиме у далекі краї, знайшовши пристойну роботу у рідній землі.

Розпочавши розробку і випуск комплектуючих для захисту від ударів блискавкок у 20-х роках минулого століття, відомий німецький виробник "OBO Bettermann GmbH & Co." невтомно і наполегливо вдосконалює цей розділ своєї виробничої програми. Як завжди, він чуйно прислуховується до побажань і зауважень партнерів-дистрибуторів, проектних і монтажних організацій. Ось і цього разу на ринок випущено нові вироби, покликані поліпшити роботу монтажників, зробити системи захисту від блискавки і перенапруг зручніше і надійніше.

1. Універсальний регульований тримач типу 132/U для закріплення електродів блискавкозахисту на гребені даху.

Відомо, що блискавкозахист дахів з ухилом понад 1:8 прийнято здійснювати за допомогою провода, прокладеного вздовж гребеня даху. У діючому нормативному документі  РД 34.21.122-87 Инструкция по устройству молниезащиты зданий и сооруже­ний. М.: Энергоатомиздат, 1989. 59 с. пояснюється, що такий спосіб влаштування блискавкозахисту є економічно доцільним для похилих дахів у порівнянні із блискавкозахисною сіткою. На рис.1 добре видно зону захисту, яку утворює горизонтальний блискоавкоприймач на гребені даху. Відповідний захисни й кут α залежить від висоти h провода відносно захищуваної поверхні. При цьому слід враховувати клас споруди (від І до VІ), як це показано на рис. 2. Для закріплення провода на гребеневих елементах із класичної керамічної дахівки "OBO Bettermann GmbH & Co." віддавна випускає дугові тримачі. Але, розмаїтість конструкцій гребеневих елементів дахівки, як з керамічних так і з новітніх композитних матеріалів вимагала універсальних рішень. Таким вимогам відповідає тримач типу 132/U завдяки тому, що у ньому застосувано пружину з нержавіючої сталі. Елемент, у якому закріплюється провод Ø 8 мм, можно пересувати вздовж тримача у потрібне положення. Діапазон захвата цього тримача 280-380 мм. При замовленні просимо вказувати артикулярний №5203015.



2. Розсувна ізоляційна траверса для закріплення блискавкоприймачів 16 мм.

Значна частина розташованих на даху конструкцій, які доводиться захищати від ударів блискавки, мають форму труб. В Україні для цього все ширше застосовуються алюмінієві стрижневі бликавкоприймачі "OBO Bettermann GmbH & Co." з круглим фундаментом з бетону заводської готовності. Досвідчений монтажник здатен встановити і підключити до струмовідвода такий стрижень протягом 15-20 хвилин. Для того, аби убезпечити захищувані металеві конструкції від перескоку напруги з блискавкоприймача, належить витримувати певну захисну відстань S (рис. 3), а для їх механічного закріплення за трубчасті конструкції "OBO Bettermann GmbH & Co." випускає склопластикові 3-метрові штанги Ø20 мм. Для подальшого прискорення монтажа розроблено штангу, довжина якої може регулюватися у межах 550-1000 мм. На одному кінці штанги закріплено тримач стрижня Ø16 мм, а інший може бути обладнано за 2-ма версіями:
  1. ISAV 1000 W (Wand – стіна німецькою) – для закріплення до пласкої вертикальної поверхні. При замовленні просимо вказувати артикулярний №5408 852.
  2. ISAV 1000 R (Rohrе – труба) - для закріплення до труби сталевим хомутом метрової довжини із чев’ячним затяжним пристроєм. При замовленні просимо вказувати артикулярний №5408 849.
3. Шина зрівнювання потенціалів типу 1802 „BigBar” для виробничих умов.
Система ЗРІВНЮВАННЯ потенціалів (не плутати з ВИРІВНЮВАННЯМ – вона має інше призначення) вже не є дивиною не тільки у офісному і житловому будівництві, а й у об’єктах промислового призначення. "OBO Bettermann GmbH & Co." випускає повний перелік комплектуючих для цих систем і нещодавно доповнив цю групу шиною зрівнювання потенціалів для виробничих умов типу 1802 „BigBar” (рис. 4). Ці шини монтуються на опорних ізоляторах і виконуються у таких версіях:

 

  1. мідь, 5 приєднань – артикулярний № 5015830;
  2. нержсталь, 5 приєднань – артикулярний №5015854;
  3. мідь, 10 приєднань – артикулярний №5015842;
  4. нержсталь, 10 приєднань – артикулярний № 5015866.
Для приєднання пласкої шини надається нажимна планка артикулярний № 5015890. При встановленні шин поза межами закритих розподільчих шаф і щитів належить замовити кришки: артикулярний № 5015880 або 5015884 на 5 ті 10 приєнань, відповідно. Для зручності та пришвидшення монтажа всі з’єднання затягуються гайковим ключем одного й того ж розміру.

Бажаємо Вам приємної роботи та вагомих прибутків з виробами ОБО Беттерманн!



За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"
Теги та ключові фрази
монтаж шини для зрівнювання потенціалів Беттерманн , арт. 5015014, паспорт на блискавкозахист, блискавкозахист паспорт, Паспорт блискавкозахисту, виробники блискавкозахисту обо беттерманн, Паспорт на блискавкозахист, блискавкозахист купити, Дахівка - що таке?, шина зрівнювання потенціалів ціна україна, блискавкозахист OBBO BETTERMAN


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.