Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

3398
29.12.2008р. |
Вибраємо пластикові кабельні канали

Зараз вибір середньостатистичного покупця визначається, здебільшого, єдиним фактором – ціною. Зазвичай, вибирають найдешевший канал. Однак, як показує досвід, ціна не може бути основним критерієм вибору, адже кабельний канал використовується протягом усього терміну служби мережі й має зберігати високу функційність, безпеку й естетичність не один рік.

Критерії вибору

Результат завжди залежатиме від поставлених завдань, тому кабельні канали треба розглядати у комплексі. Нижче наведені основні критерії, які можуть допомогти у виборі необхідного матеріалу.

Комплексність (наявність в асортименті власної електричної фурнітури, корпусів-перехідників для встановлення телефонних і комп'ютерних модулів). Ця якість особливо важлива для монтажників, які монтують силову і інформаційну мережі. Це зручно ще й тому, що всі компоненти для монтажу робочих місць замовник одержує від одного постачальника, заощаджуючи час і гроші на транспортні витрати для пошуку компонентів інших виробників.

Естетичність готових робочих місць на базі каналу. Цей критерій передбачає наявність усіх аксесуарів для повноцінного монтажу траси кабельних каналів (кути, повороти, накладки на стики коробів, розподільні коробки, відводи й заглушки). Аксесуарів дадуть змогу не робити різних поворотів, відгалужень тощо. При цьому необхідно звертати увагу на якість аксесуарів, тобто щоб кути й повороти не мали гострих граней, які можуть ушкодити кабель.

Спосіб встановлення електрофурнітури на короб також позначається на естетиці траси. На ринку України, крім кабельних каналів, що підтримують встановлення стандартної електрофурнітури (монтажний розмір 60 мм), представлені також бренди з встановленням модульних електровстановлювальних виробів. Модульна електрофурнітура встановлюється в короб простим защіпанням, при цьому заощаджується час і праця. Можна також встановити модульну електрофурнітуру на одному рівні з кришкою короба, надаючи трасі елегантнішого вигляду.

Деякі виробники пропонують на українському ринку короби в захисній плівці, яку можна зняти після закінчення монтажних робіт. Таким чином, не треба очищати кабель-канали від забруднень, які неодмінні за будь-яких будівельних робіт.

Простота монтажу сприяє зниженню витрат часу й грошей

Крім аксесуарів, необхідною умовою є виконання компонентів таким чином, щоб вони стикувалися з перекриттям. Для порівняння: якщо аксесуари встановлюються встик, то необхідно короб і кришку торцювати рівно, щоб унеможливити появу щілини між коробом і аксесуаром; якщо аксесуари встановлюються з перекриттям, то короб із кришкою відрізають без попередньої підготовки, а нерівності прикривають самим аксесуаром.

Трудомістким є встановлення електрофурнітури, тому що на основу короба необхідно монтувати коробки (підрозетник), потім на коробку установити спеціальну рамку-накладку або вирізати отвір у кришці, і тільки після цього на гвинтове з’єднання монтують електроустановні вироби. Як бачимо, для організації робочого місця потрібен час на підготовчі й монтажні роботи. До того ж монтажна коробка займає значну площу перетину короба, що не дає можливості прокладати достатню кількість кабелю усередині кабельного каналу.

За потреби можна легко додавати й переміщати елекроустановні вироби. Це важливо, якщо необхідно додавати силові та інформаційні розетки. Якщо розетки встановлюють за допомогою монтажної коробки, то з’являються труднощі при заповненні короба кабелем: треба вирізати отвір у кришці, а також стикувати коробку й отвір на кришці – лише після цього можна встановлювати електроустановний виріб. У випадку із встановленою модульною електрофурнітурою механізми додають, видаляючи зайву частину кришки й защіпаючи розетку.

Міцність і одночасно еластичність матеріалу (важливо, щоб при монтажі й різанні канал не тріскав). Важливим критерієм є надійна фіксація кришки на коробі, що дає змогу багаторазово монтувати й демонтувати кришку, зберігаючи надійність фіксації. Надійна фіксація кришки запобігає також доступу до мережі сторонніх осіб.

Стійкість матеріалу до старіння, тобто збереження міцності і еластичності. Досить часто можна побачити встановлені кабельні канали, на поверхні яких з'являються тріщини, сам кабель-канал починає скручуватися, а кришка не тримається на коробі - це наслідки неякісного матеріалу, який містить великий відсоток крейди, що зумовлює висихання пластикового каналу, тобто втрату первісних якостей.

Стабільний колір пластику надає естетичного вигляду приміщенню, у якому змонтована система кабельних каналів. Як відомо, будь-які вироби із пластику мають властивість вигорати, набираючи жовтого відтінку. Однак залежно від якості матеріалу колір змінюється з різною інтенсивністю. Тому необхідно, щоб сам короб і аксесуари до нього були виконані з однакового пластику, інакше після нетривалого періоду колір коробу й аксесуарів до нього можуть відрізнятися. Варто зауважити, що кожен критерій індивідуальний, тому для різних категорій споживачів та сама характеристика кабельних каналів може оцінюватися по-різному. Для будь-якої будівельної й монтажної організації дуже важливо ефективно й без зайвих витрат встановлювати професійні й якісні кабельні системи, що в майбутньому дасть змогу підвищувати авторитет і престиж свого підприємства.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

http://www.eltema.com.ua/ 

Теги та ключові фрази
Скачать 3gp порно со школьницами, порно со школьницами скачать 3gp, порнуха са школьницами, скачать парнуха з школьницями, 3джипи, скачать порно са школьницами, скачать 3gp видео порно со школьницами, Скачать порно видео в 3джипи со школьницами, порно сошкольницами, порно со школьницами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.