Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Для інвесторів в зелену енергетику правил “заднім числом” не змінюватимуть, - прем’єр
21.02.2020р.

Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для...

Енергетика майбутнього: боротьба зеленого та синього водню
21.02.2020р.

Традиційно в світі як енергоносії використовуються...

Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5821
12.02.2009р. |
Як забезпечити надійну експлуатацію парку електричних машин на підприємстві

Враховуючи нестабільність мережевої напруги в Україні і високу вартість ремонту електродвигунів, великою проблемою на сьогодні є питання їх захисту від струмових перевантажень. Більша частина промислових підприємств України потребують модернізації морально-застарілих систем керування та захисту електроприводу. Типова схема "ввідний автомат" - "теплове реле" - "пускач" не справляється належним чином з такими аваріями мережі як: перекос, обрив фаз, перевантаження по струму, заклинювання привідних механізмів, перегрів обмоток статора, що дійсно веде до зниження ресурсу електродвигунів й швидкому виходу його з ладу.

За статистикою протягом року поточному ремонту піддаються більше 10% парку електричних машин. Вартість ремонту коштує приблизно 50% від вартості нового електродвигуна, а ресурс "ремонтного" на 40-60% нижче, ніж у нового. Якщо враховувати всі витрати, пов´язанні з виходом з ладу кожного електродвигуна протягом року(простої устаткування, транспортування, монтаж-демонтаж, ремонт машини або закупівля нового електродвигуна), то не складно підрахувати, які збитки несе підприємство.

Варіантів вирішення цих задач дуже багато. на ринку України представлені різноманітні реле світових фірм-виробників. Але все діло в тому, що забеспечити еффективний захист можливо тільки використовуючи декілька різних типів реле(реле напруг и, реле максимального струму тощо) - універсальних реле не існує, а закупівля декількох сприяє до збільшення витрат. Також треба враховувати, що вартість закордонної "комутації" завжди була і залишається дорожче .

В даний час виробляються й активно використовуються вітчизняні мікропроцесорні пристрої захисту електродвигунів МПЗК-50, МПЗК-55 та МПЗК-60РКС.

Прилади цієї серії забезп ечують комплексний захист та аварійне відключення електродвигуна при:

-недопустимих перевантаженнях по струму(час спрацьовування має інтегральну залежність для коректної роботи при перевантаженнях);
-заклинюванню привідних механізмів;
-обриві однієї або двох фаз;
-ассиметрії питомої напруги;
-холостому ході електродвигуна;
-перевищенні допустимої температури нагріваня електродвигуна(для приладу МПЗК-55).

Модификації пристроїв МПЗК дозволяють реалізовувати, крім комплексного захисту електродвигуна, автоматичне керування, контроль та захист електроприводу за допомогою гідростатичних, електромеханічних, ємкісних та індуктивних датчиків з релейними виходами.
МПЗК-50-серія для погружних. глибинних й консольних насосів з забеспеченням автоматичного керування по датчикам рівня(верхній/нижній) або тиску(ЕКМ), захистом електродвигуна і сухого ходу насосу.

МПЗК-55-забує захист та керування асинхронного електродвигуна з короткозамкненим ротором загальнопромислових компресорів, насосів, вентиляторів, дробарок, змішувачів і інших приводів.

МПЗК-60РКС-сучасний аналог реле контролю швидкості. Використовує ться для керування, контролю швидкості та захисту стрічкових транспортерів, норій, конвеєрів. Забеспечує автоматичне керування транспортером по індуктивному(ВБШ-02) й ємкісному(ВБШ-03) датчикам.

Одним з переваг данних мікропроцесорних пристроїве, що підключення 3-х фазного силового ланцюга проводиться без використання силових колодок або зажимів(силові провода протягуються крізь отвори в корпусі виробу, чим спрощується монтаж). Інформація про стан струму навантаження електродвигуна знімається з трьох фаз, за допомогою оригінальних трансформаторів струму.

Пристрої МПЗК забеспечують контроль та світлодіодну індикацію:

-робочого струму електродвиг;
-аварійного стану(код аварії А1-А8);
-режиму роботи (для МПЗК-50: автоматичний, ручний, водопідйом або дренаж);
-швидкості обертання транспортера(для МПЗК 60РКС)
-сигнализація режимів роботи за допомогою вмонтованого допоміжного реле.

Використання данних виробів дозволяє забеспечити підвищення рівня автоматизації та безпеки на виробництві, підвищити ресурс і скоротити витрати по ремонту і експлуатації приводів.

 

Теги та ключові фрази
мпзк-50 ошибка а8, ошибка А8 на мпзк-50, мпзк-50 ремонт, МПЗК 50 АВАРИЯ R 10, Мпзк Код аварії А8, схема для ремонта мпзк-50, , С 3850 самсунг Samsung Kies Як його виклучити, мпзк ремонт, скачати tv забезпечення на телефон nokia c203


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.