Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
У Нікополі побудували найбільшу СЕС в Європі
15.02.2019р.

ТОВ «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввело в...

Заборонили будівництво вітропарку за €1,7 млрд, підозрюючи фінансування з РФ
15.02.2019р.

Поліція безпеки Естонії наклала заборону на...

Створено оперативний штаб з будівництва Дністровської ГАЕС на чолі з міністром
14.02.2019р.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості...

Встановлено «зелений» тариф до 2030 року для СЕС загальною потужністю 100МВт
14.02.2019р.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у...

Побудували сонячну станцію на 3000 гектарах
13.02.2019р.

У Марокко звели найбільшу у світі електростанцію з...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5420
12.02.2009р. |
Як забезпечити надійну експлуатацію парку електричних машин на підприємстві

Враховуючи нестабільність мережевої напруги в Україні і високу вартість ремонту електродвигунів, великою проблемою на сьогодні є питання їх захисту від струмових перевантажень. Більша частина промислових підприємств України потребують модернізації морально-застарілих систем керування та захисту електроприводу. Типова схема "ввідний автомат" - "теплове реле" - "пускач" не справляється належним чином з такими аваріями мережі як: перекос, обрив фаз, перевантаження по струму, заклинювання привідних механізмів, перегрів обмоток статора, що дійсно веде до зниження ресурсу електродвигунів й швидкому виходу його з ладу.

За статистикою протягом року поточному ремонту піддаються більше 10% парку електричних машин. Вартість ремонту коштує приблизно 50% від вартості нового електродвигуна, а ресурс "ремонтного" на 40-60% нижче, ніж у нового. Якщо враховувати всі витрати, пов´язанні з виходом з ладу кожного електродвигуна протягом року(простої устаткування, транспортування, монтаж-демонтаж, ремонт машини або закупівля нового електродвигуна), то не складно підрахувати, які збитки несе підприємство.

Варіантів вирішення цих задач дуже багато. на ринку України представлені різноманітні реле світових фірм-виробників. Але все діло в тому, що забеспечити еффективний захист можливо тільки використовуючи декілька різних типів реле(реле напруг и, реле максимального струму тощо) - універсальних реле не існує, а закупівля декількох сприяє до збільшення витрат. Також треба враховувати, що вартість закордонної "комутації" завжди була і залишається дорожче .

В даний час виробляються й активно використовуються вітчизняні мікропроцесорні пристрої захисту електродвигунів МПЗК-50, МПЗК-55 та МПЗК-60РКС.

Прилади цієї серії забезп ечують комплексний захист та аварійне відключення електродвигуна при:

-недопустимих перевантаженнях по струму(час спрацьовування має інтегральну залежність для коректної роботи при перевантаженнях);
-заклинюванню привідних механізмів;
-обриві однієї або двох фаз;
-ассиметрії питомої напруги;
-холостому ході електродвигуна;
-перевищенні допустимої температури нагріваня електродвигуна(для приладу МПЗК-55).

Модификації пристроїв МПЗК дозволяють реалізовувати, крім комплексного захисту електродвигуна, автоматичне керування, контроль та захист електроприводу за допомогою гідростатичних, електромеханічних, ємкісних та індуктивних датчиків з релейними виходами.
МПЗК-50-серія для погружних. глибинних й консольних насосів з забеспеченням автоматичного керування по датчикам рівня(верхній/нижній) або тиску(ЕКМ), захистом електродвигуна і сухого ходу насосу.

МПЗК-55-забує захист та керування асинхронного електродвигуна з короткозамкненим ротором загальнопромислових компресорів, насосів, вентиляторів, дробарок, змішувачів і інших приводів.

МПЗК-60РКС-сучасний аналог реле контролю швидкості. Використовує ться для керування, контролю швидкості та захисту стрічкових транспортерів, норій, конвеєрів. Забеспечує автоматичне керування транспортером по індуктивному(ВБШ-02) й ємкісному(ВБШ-03) датчикам.

Одним з переваг данних мікропроцесорних пристроїве, що підключення 3-х фазного силового ланцюга проводиться без використання силових колодок або зажимів(силові провода протягуються крізь отвори в корпусі виробу, чим спрощується монтаж). Інформація про стан струму навантаження електродвигуна знімається з трьох фаз, за допомогою оригінальних трансформаторів струму.

Пристрої МПЗК забеспечують контроль та світлодіодну індикацію:

-робочого струму електродвиг;
-аварійного стану(код аварії А1-А8);
-режиму роботи (для МПЗК-50: автоматичний, ручний, водопідйом або дренаж);
-швидкості обертання транспортера(для МПЗК 60РКС)
-сигнализація режимів роботи за допомогою вмонтованого допоміжного реле.

Використання данних виробів дозволяє забеспечити підвищення рівня автоматизації та безпеки на виробництві, підвищити ресурс і скоротити витрати по ремонту і експлуатації приводів.

 

Теги та ключові фрази
мпзк-50 ошибка а8, ошибка А8 на мпзк-50, мпзк-50 ремонт, МПЗК 50 АВАРИЯ R 10, Мпзк Код аварії А8, схема для ремонта мпзк-50, , С 3850 самсунг Samsung Kies Як його виклучити, мпзк ремонт, скачати tv забезпечення на телефон nokia c203


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.