Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

1667
05.03.2009р. |
Керування виробництвом на базі модульного інтелекту

Сучасний промисловий комплекс - це складний технологічний процес, що потребує величезних енергетичних витрат і чіткого, злагодженого керування виробничим процесом. Навчившись керувати, ми навчимося заощаджувати. Вирішивши це завдання сьогодні, завтра ми володітимемо ситуацією.

Практично неможливо представити сучасну технологію без автоматичних систем керування технологічним процесом (АСК ТП). Сучасні системи автоматики – це різнобічні універсальні прилади і пристрої керування. Найбільш важлива тема у царині промислової автоматизації – це можливість реалізації систем керування виробництвом на базі блоків модульного інтелекту. Зараз зрозуміло одне: попит на модулі керування постійно зростає.

Диспетчерське керування і збір даних є основним і найперспективнішим нині методом автоматизованого керування складними динамічними системами. Саме на принципі диспетчерського керування побудовані великі автоматизовані системи в промисловості і енергетиці.

Минули часи, коли тільки слово «імпортне» асоціювалося з поняттям «якість». Нині ситуація докорінно змінилася: зростає кількість вітчизняних виробників, які переконливо доводять, що їхня продукція анітрошки не поступається закордонним аналогам, а в ряді випадків і перевершує їх за багатьма параметрами. Одним з таких виробників систем модульного інтелекту є компанія «НЕЙРО СИСТЕМ». Незважаючи на порівняно молодий вік, вона переконливо заявляє про себе як про гідного претендента на призове місце серед інших вітчизняних виробників.

Універсальні модулі серії Neuro 7000, які виробляє компанія «НЕЙРО СИСТЕМ», є функціонально закінченими виробами, призначеними для побудови розподілених автоматизованих систем керування технологічними процесами. До складу сімейства модулів входять моделі: аналогового, дискретного вводу/виводу, перетворювачі інтерфейсу, повторювачі, керуючі контролери, модулі живлення тощо. Програмне забезпечення дає змогу легко сконфігурувати і налагодити роботу АСК ТП будь-якої складності. Модулі компанії «НЕЙРО СИСТЕМ» здатні вирішувати завдання нижнього і середнього рівня керування технологічним процесом, а й у деяких підсистемах керування - виробництвом. Усе це дозволяє знижує енергетичні витрати виробництва і заощаджує чималі грошові кошти.

Система модулів S7000 компанії «НЕЙРО СИСТЕМ» дає змогу збирати й обробляти інформацію з об'єктів керування, надає диспетчерові найрізноманітніші технологічні параметри залежно від галузі, де вони застосовуються. Вільне програмування і можливість адаптації виробів до вимог завдання, що розв’язується, забезпечує широку універсальність модулів S7000. Вони використовуються як для керування насосними станціями в розподілених системах, так і інженерним устаткуванням житлових і промислових будівель, технологічними процесами в харчовій, хімічній і теплоенергетичній промисловості. Вони комплексно видають дані, забезпечують повноту характеристик контрольованої ситуації, активно відображають динаміку процесів. Система підвищує ефективність роботи з інформаційними потоками й істотно скорочує терміни прийняття рішень у критичній ситуації, що підвищує безпеку виробництва.

Особливу увагу компанія приділяє повноті спектру продукції, тому що саме вона може забезпечити споживачам абсолютну свободу вибору при ухваленні рішення на користь того або іншого устаткування. Чималу увагу компанія приділяє забезпеченню надійності, якості, обчислювальної потужності, простоти проведення інсталяційних робіт, сервісного обслуговування, розумно поєднуючи все це з прийнятними ціновими параметрами.

Набір команд модулів S7000 сумісний з командами модулів I-7000, ADAM-4000, NuDAM-6000, що дає можливість використовувати їх замість перелічених модулів. Вони випускаються в компактних пластикових корпусах із кріпленням на DIN-рейку. У модулях передбачена гальванічна розв'язка 1000 В. Швидкість обміну до 115 кБіт, живлення +15…+36 В, температурний діапазон від -5 до +50 0С. Модулі призначені для роботи у жорстких промислових умовах, у тому числі при наявності завад електромагнітних полів, в умовах нестабільного енергопостачання. Модулі S7000 дають змогу проектувати 3-рівневу АСК ТП.

Наостанок хотілося б зауважити, що зміни в нашій свідомості щодо питання ефективного енергозбереження шляхом впровадження нових технологій керування виробництвом відбулися внаслідок свідомого вибору правильного напряму. Контролерна автоматизація – це основний напрям промислової автоматизації.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

http://www.eltema.com.ua/ 

Теги та ключові фрази
Контроллер С7000 програмування, повторювач ІнтерфейсІв, контроллер neuro s7000, технотон каталог продукции, газета вільне слово за 22.02.2011р., Neuro s7000, nt yjvfhrtn, прилади керування насосними станціями, призначення і принцип побудови розподілених систем АСК
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.