Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2855
14.09.2009р. |
Комплексна діагностика ізоляції електричних машин

Повністю автоматизована переносна система є одним з оптимальних рішень для комплексного випробування ізоляції двигунів. Будучи універсальним інструментом «усе в одному», AWAмає високу достовірність результатів. Прилад виконує усі основні електричні випробування: імпульс напруги, індекс поляризації, коефіцієнт абсорбції, випробування підвищеною напругою, вимірювання опору ізоляції, опору обмоток і діагностування пошкодження обмоток.

Прилад розробила компанія Baker Instruments, один із лідерів у розробці приладів для тестування електродвигунів. AWA IV (Advanced Winding Analyzer IV) включає ІМ–сумісний ПК з процесором Intel, що забезпечує необхідну розрахункову потужність і швидкість роботи системи. Комп’ютер системи AWA IV керує усіма тестами, зберігає результати і постійно контролює рівень напруги у процесі випробування. Якщо система виявляє різке погіршення діелектричних властивостей ізоляції, тест переривається і видається оповіщення оператору зі звітом по вимірюваних величинах. Усе це відбувається миттєво й автоматично, тому немає необхідності постійно стежити за ходом випробування намагаючись відслідковувати ознаки пробою ізоляції. Комп’ютер системи AWA IV проводить усі необхідні дії протягом мікросекунд з вищою точністю та надійністю, ніж це може зробити людина.

Автоматичне/ручне керування

AWA IV дає змогу вибирати ручне або автоматичне керування. У ручному режимі оператор має повний контроль над тестами, рівнем напруги, роботою з даними. Самі тести можуть бути роздруковані або збережені для подальшого використання. Незалежно від режиму AWA IV має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що забезпечується використанням функцій операційної системи Windows.

Система AWA IV має можливості, відсутні у звичайних тестерах ізоляції. Його можна запрограмувати на вимірювання індексу поляризації, мегомів, опорів обмоток поряд зі звичайними випробуваннями підвищеною напругою та імпульсом струму. AWA IV може виміряти температуру об'єкта і вносити коректування у виміри.

Запрограмовані операції

AWA IV – єдиний високовольтний тестер ізоляції, що може бути запрограмований в офісі. За допомогою AWA IV можна заздалегідь дізнатися, які машини і параметри й у якій послідовності перевіряти, включаючи рівень напруги, тривалість і межі відбраковування. Це дає змогу звести до мінімуму людський фактор і видавати конкретні наряди. Персоналу залишається лише під’єднати прилад до двигуна й запустити цикл тестів. Усі випробування зберігаються в пам'яті приладу для подальшого використання. Це дає повну повторюваність вимірів, що життєво необхідно для реалізації програми обслуговування.

Поліпшений збір даних

Коли випробування закінчуються, результати можуть бути записані у базу даних конкретного двигуна. Ця частина процедури надзвичайно важлива для правильної реалізації стратегії обслуговування обладнання. За допомогою AWA IV результати випробувань збираються, зберігаються, і можуть бути викликані стандартною програмою MS Word або через внутрішній інтерфейс. Звіти (протоколи випробувань) для підвищення інформативності можуть бути складені, використовуючи тренди даних – набір результатів випробувань, зроблених із заданою періодичністю. Стандартні файли програми Access легко трансформуються в інші бази даних різних спеціальних програм. Це досягається сумісністю Access із стандартом ODBC.

Перевірка ізоляції між витками

AWA IV забезпечує найбільш ефективне тестування міжвиткової ізоляції. Комп'ютерне керування й контроль форми імпульсу є значним кроком уперед порівняно з приладами з ручним контролем. Як і при випробуванні підвищеною постійною напругою AWA IV починає генерацію фронту імпульсу з низької напруги. Кожний імпульс оцифровується і рівняється з попереднім. Таким чином, визначаються будь-які ознаки міжвиткових замикань. Порівняння відбувається за запатентованою технологією Error Area Ratio (Коефіцієнт розбіжності площі, ЕА). Чутливість цього методу становить менше 1% розбіжності форм імпульсу. Крім того, визначаються замикання між паралельними котушками секції, що не можливо при використанні інших методів порівняння. Все це дає змогу AWA IV використовувати меншу кількість імпульсів, а тому й зменшується споживана з мережі енергія. Оскільки аналізується кожен імпульс, то попередній стає «зразком для аналізу» для наступного імпульсу вищою напругою. Таким чином досягається максимальний рівень напруги. Якщо тест не виявив замикань, то останній імпульс зберігається і є «зразком» для всіх наступних перевірок. Тому відомо, як повинен виглядати імпульс через рік або 5 років.

Характеристики

– Intel CPU 300 МГц GEOGE, не потребує охолодження;

– програмне забезпечення для вилучення, запису, зберігання і керування даними, Microsoft Word 2000 для формування звітів;

– ПЗ для аналізу даних і для порівняння форм імпульсів, технологія EAR;

– аварійна зупинка для відімкнення високої напруги;

– блокування від «пустого» запуску у ручному режимі;

– сенсорний дисплей, що гарантує безпечну експлуатацію у польових умовах;

– температурна компенсація при використанні стандартного датчика Fluke DMM;

– світлова сигналізація «Під напругою» та «Немає заземлення»;

– USB-інтерфейси, порт виводу RJ–45 CAT5, слот розширення РС;

– клас ізоляції проводів 45 кВ.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

www.eltema.com.ua

Теги та ключові фрази
прилад для випробування ізоляції, прилади для діагностики пк, універсальний набір електро інструментів, діагностування двигунів прилади, прилад для перевірки ізоляції, організація діагностування електричних машин на підприємствах електротранспорту, діагностування міжвиткової ізоляції обмоток, Ворд або Office Скачать на нокіу 5230, опір ізоляції електричних машин, Інженерні коди GT-S5302
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.