Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

5012
18.12.2009р. |
Пожежі можна запобігти

Нове покоління систем запобігання пожеж прийшло на ринок країн СНД. Компанія Simross разом з німецькою компанією Listec, виробником сенсорних кабелів для систем пожежної й технологічної сигналізації, запропонували принципово нову систему. Ця система пройшла випробування часом у Європі на сотнях об'єктів протягом 20 років. У нас подібні засоби називають – пожежними сповіщувачами.

Що нового

Система попередження про загоряння LIST (Linear Sensing of Temperature) слугує для контролю за температурою на об'єктах різного призначення: від тунелів і висотних будинків до об'єктів нафтохімії. Система складається із сенсорного кабелю, усередині якого через певні проміжки прокладені адресні сенсори. Інформація із сенсорів кожні 10 секунд надходить на контрольний програмувальний пристрій. Контрольні пристрої мають 64 релейних входи, що дають змогу під'єднати й контролювати до 64 відрізків сенсорних кабелів.

Таким чином, система LIST дає можливість контролювати в постійному режимі температуру приміщення, трубопроводу, кабельного колектора тощо і повідомляти на блок контролю поточну температуру з точністю 0,1 0С.

Контрольні пристрої запрограмовані на подавання сигналу тривоги за двома критеріями:

- швидке зростання температури (диференціальний принцип);

- досягнення максимально припустимої температури (абсолютний принцип).

Завдяки програмному забезпеченню, яке компанія Listec розробляє самостійно, система LIST легко інтегрується в будь-яку існуючу систему пожежної сигналізації. Програмне забезпечення розроблене для всіх наявних протоколів, таких, як RS 232, RS485, MODBUS, RK 512 (Siemens), 3964 R (Siemens), SK 1702 (SAT), Bosch, Novar/Esser, Tyco (Zettler), Bitbus тощо.

Інформація про стан системи може виводиться на систему візуалізації даних і контролюватися оператором.

Також система може працювати самостійно, подаючи сигнали тривоги в систему пожежоспостереження й запускати процеси реагування на підвищення температури на якійсь ділянці.

Переваги:

- система LIST не піддається впливу атмосферних явищ;

- робочий діапазон температур –40…+2000С;

- система не боїться пилу, диму й туману;

- завдяки технічним особливостям система продовжує працювати й повідомляти актуальні дані навіть у випадку обриву кабелю;

- легко й швидко ремонтується у випадку обриву (не більше 20–30 хвилин);

- дає змогу створювати будь-яку конфігурацію на об'єкті.

Досвід

Система LIST широко відома в Європі й зарекомендувала себе як надійний засіб запобігання загоряння в тунелях, висотних будинках, складських приміщеннях, автостоянках, у шахтах і на конвеєрних лініях, де є висока вибухонебезпечність.

Також LIST застосовується як система технологічної сигналізації зміни температури в таких галузях, як харчова промисловість, складські комплекси й холодильні термінали.

Особливо варто відзначити застосування системи LIST в енергетиці. Завдяки тому, що сенсорний кабель має суцільний екран, система широко застосовується в кабельних колекторах для контролю температури кабельних ліній.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

www.eltema.com.ua

Теги та ключові фрази
як запобігти пожежі пам'ятка, памятка як запобігти пожежі, скласти памятку як запобігти пожежі, пам'ятка як запобігти пожежі, пам'ятка як запобігти пожежі, пам'ятка як запобігти пожежі, памятка як запобігти пожежі, алкатель one touch 5040x официальный сайт с драйверами bez sms besplatna, швидкість загорання від блискавки, пщ
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.