Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Презентовано перший енергоаудит для підприємств
22.04.2019р.

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод,...

Перший досвід промпідприємства: СЕС на даху та фасаді офісу
22.04.2019р.

Приватне підприємство «Галиченерго» встановило на...

Революцію в освітленні здійснив українець
22.04.2019р.

Крихітні світлодіодні лампи спричинили революцію в...

26 вітротурбін для 100-мегаватної вітрової станції на Запоріжжі
16.04.2019р.

Данська компанія «Vestas» виготовила 26 вітрових турбін...

Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

2653
12.02.2010р. |
Вигідна альтернатива

Системи розподілу електроенергії (шинопроводи) порівняно з кабельними системами мають низку переваг: це надійність, компактність, ергономічність та економічність.

Основними сферами застосування шинопроводів є багатоповерхові житлові будинки, тунелі, розподільні підстанції, промислові та транспортні підприємства, заклади охорони здоров’я, торговельні та розважальні центри тощо.

Компанія BBI Electric пропонує серії силових і освітлювальних шинопроводів. Завод BBI Electric з випуску шинопроводів використовує не лише високоавтоматизоване виробництво, а й нові матеріали та інтелектуальні розробки. Основною перевагою шинопроводів BBI Electric є швидкий та зручний монтаж, компактність та надійність, економічність та енергозбереження, а також довговічність і сучасний дизайн.

Враховуючи специфіку застосування шинопроводів, однією з основних вимог є відповідність нормам пожежної безпеки і пожежостійкості. Під поняттям пожежостійкості розуміється рівень горіння матеріалів, з яких складається шинопровід. Шинопроводи BBI Electic сконструйовані з використанням пластичного вогнетривкого матеріалу, який гарантує високі показники вогнестійкості. Цей матеріал має властивості самозагасання, низьку займистість, нерозпосвюдженість вогню і понижені властивості розподілу диму, токсичних і шкідливих газів.

Обов’язковим є тест на вогнестійкість, що гарантує електричну цілісність системи шинопроводів при виникненні пожежі, для забезпечення безперебійного електропостачання систем безпеки (наприклад система пожежогасіння, вентиляція, кондиціонування, аварійного освітлення і оповіщення, а також забезпечення роботостійкості механізмів ліфтів).

Шинопроводи BBI серії IMPACT успішно пройшли випробування на пожежну безпеку в Україні. Державним центром сертифікації МНС України видано сертифікат відповідності вимогам пожежної безпеки офіційному представнику ВВІ в Україні ТОВ «ТВП Вектор-ВС»:

– тест на нерозповсюдження полум’я згідно з п. 4.2. ДСТУ 4809:2007. Цей сертифікат підтверджує, що шинопровід ІМРАСТ, який перебував у полум’ї, не підтримує горіння і полум’я не розповсюджується більше ніж на 2,5 м протягом 40 хв.;

– тест на неперервність розподілу електроенергії у випадку пожежі згідно з п. 4.8. ДСТУ 4809:2007. Цей сертифікат підтверджує, що шинопровід ІМРАСТ проходить крізь приміщення, у випадку пожежі, гарантує безперебійний розподіл електроенергії на час 120 хв. Час випробування 120 хв. (клас FE120);

– ДСТУ Б В.1.1-8:2003 визначає тестування шинопроводу, що проходить крізь стіну чи стелю. Сертифікат підтверджує, що при проходженні крізь стіну чи стелю, розповсюдження диму, полум’я або температури з джерела пожежі не відбудеться протягом 120 хв. (протипожежний бар’єр). Час випробування 120 хв. (клас ЕI 120).

ТОВ «ТВП Вектор-ВС» пропонує шинопроводи трьох серій Impact, System та Mistral:

– шинопроводи серії Impact призначені для передавання і розподілу напруги номінальними струмами від 400 А до 10 кА і використовуються на об’єктах з великим споживанням електроенергії;

– шинопроводи серії System є альтернативою кабельних мереж житлових приміщень, офісних, торговельних та розважальних центрів. Серія System пропонується у двох варіантах System-1 (63A і 100А) та System-2 (160А і 250А)

– шинопроводи серії Mistral – використовують для мереж освітлення, а також для розподілу та передачі низьких струмів (25, 32 та 40 А) і є ідеальним варіантом для освітлення офісних та торговельних приміщень.

За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Електротема"

http://www.eltema.com.ua/

Теги та ключові фрази
шинопроводи, шинопроводи мистраль, Каталог BBI Electric Impact, сертифікація пожежоcтійкості, nt yjvfhrtn, пожежна безпека на підприємстві вектор, статычный перетворювач, торг уа, шинопровод серии mistral system, impact, енергозберігаючий пристрій


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
17.11.2010р.

Електричні щити 2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.