Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
21.12.2011р.

Как отремонтировать новогоднюю гирлянду

1

Скоро Новый год! Елки, игрушки, всевозможные огоньки… поднимают настроение. Но как «радует» ситуация, когда мы берем гениальное изобретение человечества – новогоднюю елочную электрическую гирлянду, включаем ее в сеть, а она целиком или частично не работает. Что делать?

 
29.11.2011р.

Самые свежие результаты исследования по вопросам электроэнергетики

Компания АББ, международный лидер по технологиям для энергетики и автоматизации, представляет результаты международного исследования по вопросам энергетики, проведенного в партнерстве с Bloomberg Businessweek.

 
15.06.2011р.

Вісім золотих правил ремонту квартирної електропроводки

У нашій країні людям не вистачає грошей для купівлі нового житла. Вторинний ринок квартир, тобто квартир «б.у.» стає все більш популярним. Перше, що роблять новосели після покупки - це готуються до ремонту. Але ремонтувати потрібно не тільки стіни, підлогу, і стеля, але й проводку

 
13.01.2011р.

Вибір перетину кабелю для квартири, будинку, дачі

5

Під час електромонтажних робіт, а саме, на стадії прокладання проводів, кабелів, «Особливо просунуті» замовники цікавляться, чому ми прокладаємо, приміром, на розетки, кабель перетином 2.5 мм кв, коли цілком достатньо 1.5 мм кв, виходячи з споживаної потужності

 
04.11.2010р.

Індикатори і покажчики напруги

1

Приладів, що показують наявність напруги досить багато - від самого простого індикатора напруги на газорозрядній лампочці (неонці) і закінчуючи приладами які показують не тільки наявність напруги але і безліч інших параметрів

 
02.07.2010р.

Як під'єднати домашню електромережу

Отже, з чого починається світло у вашому домі? А починається воно не з вимикача, ні, навіть не з електролічильника, а з під’єднання вашого будинку до електромережі

 
20.04.2010р.

Монтажні інструменти

В останні роки у виконанні електричних контактних з'єднань, гідне місце посіли технології окінцювання жил кабелю й проводу, за допомогою методу обтискання кабельних наконечників спеціальним інструментом – прес-кліщами й пресами.

 
20.04.2010р.

Електромонтажні роботи: монтаж електровстановлюваних виробів

Будь-яке приміщення, квартира або заміський будинок, адміністративна споруда або офіс, потребує дбайливого ставлення. Інакше може статися катастрофа місцевого значення: вийдуть із ладу електричні мережі, зламається розетка, комп'ютер у найвідповідальніший момент через відсутність системи безперебійного живлення перестане працювати.

 
04.11.2008р.

Енергозбереження.Хто винен, і що робити?

Радянська державна політика занижених цін на енергоресурси, частка яких у собівартості промислової продукції становила від десятих до декількох відсотків, а в комунальну сферу ресурси віддавали в 3 рази дешевшими від собівартості, обумовила низьку ефективність енерговикористання.

 
30.10.2008р.

Електричні, насосні станції, млини можна будувати набагато простіше...

За оцінками фахівців Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, в Європі до появи парових машин було 3 млн. вітрових установок. Вони разом з річковими (водними) установками мололи зерно, пиляли ліс, молотили, виробляли тканини тощо. «Альтернативна» енергетика, як ми її зараз називаємо, тоді була безальтернативною.

 
28.10.2008р.

Оцінка стану електротехнічного обладнання

Нині не всі енергетичні структури мають можливість швидко замінити застаріле обладнання. Тому для підтримки систем у справному стані їм потрібно здійснювати модернізацію й техобслуговування наявного обладнання. Навіть якщо обладнання нове, стан його треба контролювати і оцінювати. Для вирішення цієї проблеми фахівці Івановського державного енергетичного університету розробили систему оцінки стану електротехнічного обладнання «ДІАГНОСТИКА+»

 
28.10.2008р.

Випробування - ключ до забезпечення надійності

Фірма BAKER з 1963 року спеціалізується на виробництві випробувального обладнання. Нині фірма є світовим лідером в проектуванні й виробництві обладнання для випробування ізоляції електричних двигунів, генераторів і інших електротехнічних виробів. Всі методи, які використовуються при випробуваннях, відповідають міжнародним стандартам.

 
27.10.2008р.

Розрахунок опорів нульової послідовності силових трансформаторів

Опори нульової послідовності є одним з найважливіших параметрів, які використовують для розрахунку струмів несиметричних коротких замикань в електричних мережах і для визначення показників якості електроенергії при роботі з несиметричним навантаженням.

 
23.10.2008р.

Обмежники імпульсних перенапруг. Рекомендації із застосування у...

Перенапругою називається будь-яке перевищення напруги відносно максимально допустимого для даної мережі. До цього виду мережевих перешкод відносяться як перенапруги, пов'язані з перекосом фаз досить великої тривалості, так і перенапруги, зумовлені грозовими розрядами тривалістю від десятків до сотень мікросекунд

 
23.10.2008р.

Модернізація електроприводів бурової установки

Для пошуку і видобутку нафти та газу необхідно бурити свердловини на великі глибини. Технологія буріння таких свердловин передбачає використання електроприводів основних механізмів бурової установки з широким діапазоном регулювання швидкості.

 
14.10.2008р.

Багатофункційний інструмент

Багатофункційний інструмент Multi-stripax® компанії Weidmuller легко знімає різні види ізоляції з різноманітних типів кабелів. Застосовується Multi-stripax® майже для всіх видів стандартних кабелів з різними типами струмоведучих жил (однодротовою, багатодротовою, багатодротовою гнучкою), і спеціальних видів провідників для промислових мереж (ASI) і з твердою ізоляцією (тефлоном).

 
09.10.2008р.

Вимірювання часткових розрядів в ізоляції

Надійність енергетичних систем, що в останні роки працюють з обладнанням, яке відпрацювало свій нормативний ресурс, значною мірою визначається рівнем їх діагностики. Своєчасне виявлення та усунення дефектів у такому обладнанні дозволяє продовжити термін його служби, уникнути аварій і, як наслідок підвищити надійність роботи енергетичної системи.

 
09.10.2008р.

На освітленні можна заощаджувати

Система освітлення є вагомим споживачем електроенергії, особливо в адміністративних будинках (до 80%). Тому застосування пропонованої методики набуває великого значення при енергоаудиті.

 
02.10.2008р.

Філософія ретрофіту

Термін „ретрофіт” останніми роками набув широкого вжитку в електроенергетиці, він означає здійснення комплексу заходів, спрямованих на подовження строку експлуатації розподільного обладнання шляхом заміни найбільш відповідальних вузлів.

 
18.09.2008р.

Ринок електротехнічного обладнання України проблеми вибору...

Парк електротехнічного обладнання більшості підприємств України вважається застарілим і таким що відпрацював свій ресурс. Настійна потреба замінити основне електротехнічне обладнання назріла у багатьох металургійних підприємств, міського комунального господарства, а також у побутовій сфері.

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.