Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
13.08.2010р.

Трёхфазное напряжение в домашних условиях - легко!

Номинальное напряжение составляет 220 вольт с частотой 50 ГЦ. Но бывают такие случаи, остро всплывающие в сельской местности и на дачных участках, когда нам требуется подключить в работу трёхфазное электрическое устройство

 
18.05.2009р.

Стан ізоляції – запорука надійності роботи силових трансформаторів

Силові трансформатори напругою 35–1150 кВ є не лишеосновними елементами енергетичних систем НЕК «Укренерго», їх використовуються в усіх галузях промисловості.

 
15.05.2009р.

Комутаційно-розподільне обладнання TEL на захисті електромереж

Надійною енергомережею вважається та, в якої менша ймовірність пошкодження і від’єднання споживачів від енергоспоживання. Щоб підтримувати енергомережі у належному стані, необхідно реалізувати процеси їх автоматизованого керування. Особливо це стосується мереж середньої напруги 6–10 кВ, оскільки вони мають найбільшу протяжність і саме у них виникає більшість несправностей.

 
12.05.2009р.

Моніторинг чи комплексне обстеження?

Оперативне визначення реального стану високовольтних трансформаторів є важливим завданням при прийнятті рішень про їх подальшу експлуатацію, ремонт та обслуговування.

 
11.05.2009р.

Нове у зовнішній високовольтній ізоляції

В останні два десятиліття у світовій електроенергетиці спостерігається „тиха” революція - перехід на полімерну ізоляцію. Успіхи органічної хімії у галузі синтезу нових високоміцних композиційних матеріалів призвели до появи нового класу високовольтних ізоляторів. Останніми роками виробництво й застосування полімерних ізоляторів в електроустановках високої напруги в багатьох країнах неухильно й стрімко розширюється.

 
30.04.2009р.

Нові конструкції опор – надійність і стійкість мереж

Повітряні лінії електропередачі (ПЛ) напругою 35 і 110 кВ відіграють важливу роль і є основними у розподільних електричних мережах середньої й високої напруги.

 
13.04.2009р.

Майбутнє за сухими трансформаторами

Розгалужена мережа електропостачання в нашій країні містить велику кількість понижувальних підстанцій і трансформаторних пунктів.

 
10.04.2009р.

Високовольтні вимикачі потребують контролю

Для безрозбірного контролю й вимірювання часових і швидкісних характеристик оливних і електромагнітних вимикачів всіх типів і класів напруг під час перевірки й ремонту призначений прилад ПКВ/М5.

 
10.04.2009р.

Опір ізоляції

Надійність електроустаткування значною мірі визначається якістю його ізоляційних конструкцій, які часто працюють у досить несприятливих умовах.

 
02.03.2009р.

Автоматичні вимикачі ВА88

Автоматичні вимикачі ВА88 призначені для проведення струму в нормальному режимі й вимикання струму при коротких замиканнях, перевантаженні, неприпустимих зниженнях напруги, а також для оперативних вмикань і вимикань ділянок електричних кіл і розраховані на експлуатацію в електроустановках з номінальною робочою напругою до 400 В і номінальними струмами від 12,5 до 1600 А.

 
23.02.2009р.

Сучасне маслогосподарство – довговічність роботи трансформаторів

Трансформаторний парк України, як і багатьох країн світу, поступово старіє, при цьому постійно збільшується частка трансформаторів, що відпрацювали свій нормативний термін служби.

 
13.01.2009р.

Дмитро ЧЕРНЯЄВ: “Культура виробництва – запорука якості і...

Основним в роботі енергосистеми є оптимальність режиму, що забезпечує надійність енергопостачання і якість електроенергії. Оптимізація режиму електричних мереж загалом і кожного елемента (силових трансформаторів, вимикачів, розподільчих пристроїв і т.д.), повинні бути забезпечені системами захисту на випадок аварійного стану.

 
06.11.2008р.

Одно усройство- 20 функций

Большое преимущество нового выключателя заключается в том, что на стройплощадке надо держать только один тип, чтобы реализовать все известные схемы электроосвещения. Проектирование сводится только к определению мест его установки и общего количества. Окончательную функцию выключателя можно установить на месте, изменив её по требованию заказчика

 
23.10.2008р.

Система діагностики опресування

Система "Веста" дає змогу на працюючому маслонаповненому трансформаторі за вібрацією бака визначати стан опресування обмотки й сердечника. Для цього за спеціальною схемою вимірюють вібрацію на поверхні бака в 12 точках...

 
02.10.2008р.

Філософія ретрофіту

Термін „ретрофіт” останніми роками набув широкого вжитку в електроенергетиці, він означає здійснення комплексу заходів, спрямованих на подовження строку експлуатації розподільного обладнання шляхом заміни найбільш відповідальних вузлів.

 
09.09.2008р.

Елегазові вимикачі приходять на зміну масляним і повітряним

Дедалі більше застосування в Україні знаходять елегазові вимикачі 110-750 кВ, і чільну позицію серед виробників елегазового устаткування займає всесвітньо відома шведська компанія ABB. За минулі роки вимикачі фірми ABB набули репутацію апаратів, здатних надійно й довговічно працювати в будь-якому кліматі й у будь-якій частині світу.

 
08.09.2008р.

Автоматичні вимикачі серії АВ2000П 10 кА

Серія автоматичних вимикачів АВ2000П - це нова генерація модульних автоматів, що також мають функції захисту від струмів короткого замикання й перевантажень. Дана серія має більш високий ступінь розривної здатності - до 10 кА. Оригінальний дизайн корпуса з негорючого матеріалу, а також ряд нових конструктивних змін дають можливість виділити цю серію, порівняно із уже відомою серією АВ2000 6 кА, у ряд «професійних».

 
08.09.2008р.

Захист мережі

За 25 років свого існування компанія Measurement Technology Ltd. виросла із групи ентузіастів інженерів-розробників у всесвітньо відому міжнародну промислову групу MTL Instruments Group. Нині компанія є одним з лідерів в галузі пристроїв і систем іскрозахисту для контрольно-вимірювальних приладів, систем захисту мереж і автоматизованих систем керування виробництвом.

 
29.08.2008р.

Автоматичні вимикачі від УкрЕМ

Українська електротехнічна корпорація «АсКо-УкрЕМ» за свою чотирирічну історію заслужила визнання покупців як виробник і постачальник електро- і світлотехнічної продукції. Всі ці роки корпорація «АсКо-УкрЕМ» багато й плідно працює над удосконаленням своєї продукції, поліпшенням якості електро- і світлотехнічних виробів.

 
29.08.2008р.

Елегазові вимикачі приходять на зміну масляним і повітряним

Експлуатація повітряних і масляних вимикачів пов'язана зі значними матеріальними витратами: компресорне господарство, маслогосподарство, повітропроводи, запасні частини тощо. Багато типів вимикачів давно зняті з виробництва, так відсутність запасних частин дуже сильно ускладнюють капітальні й поточні ремонти цих вимикачів.

 
Горящие туры на море Незабываемый отдых по доступной цене!
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.