Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
18.11.2011р.

Общие вопросы выбора электродвигателей

Электропривод рабочей машины должен полностью удовлетворять требованиям технологического процесса и соответствовать условиям окружающей среды в процессе эксплуатации. В то же время для электропривода следует выбирать наиболее простой двигатель по устройству и управлению, надежный в эксплуатации, имеющий наименьшие массу, габариты и стоимость.

 
29.03.2011р.

Кілька способів управління однофазним асинхронним двигуном

Переваги і недоліки різних способів управління асинхронними двигунами. Висновки, зроблені з досвіду практичного застосування

 
18.08.2010р.

Пристрій для плавного пуску електродвигуна

Одним із самих головних недоліків асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором є наявність у них великих пускових струмів. І якщо теоретично методи їх зниження були добре розроблені вже досить давно, то ось практично всі ці розробки застосовувалися дуже в рідкісних випадках

 
02.07.2009р.

Пуск асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором

З-посеред багатьох типів електричних двигунів постійного чи змінного струму найпростішу конструкцію мають асинхронні двигуни з короткозамкненим ротором (АДКР). Простота будови зумовлює їх відносно низьку собівартість, надійність та незначні витрати під час експлуатації. Ці переваги АДКР зумовили їх масове застосування. Донедавна значним недоліком АДКР були труднощі організації схеми регулювання їх частоти обертання, проте наявність серійних пристроїв перетворення частоти із відповідною зміною напруги живлення двигуна усунула цю проблему.

 
15.06.2009р.

Вибір електродвигуна для електропривода

Вибір електродвигуна за потужністю тісно пов'язаний з його конструктивним виконанням. За відсутності спеціальних вимог варто використовувати електродвигуни єдиних серій: це сприяє зниженню капітальних витрат. Конструктивний тип машини пов'язаний з виконаннями за ступенем захисту, способами охолодження й монтажу. У виробничих умовах особливе значення має вибір конструктивного типу електродвигуна залежно від характеру навколишнього середовища.

 
12.06.2009р.

Ефективність впровадження систем з регульованими приводами

Можливість керувати частотою обертання короткозамкнених асинхронних електродвигунів було доведено відразу після їхнього винаходу. Реалізувати таку можливість вдалося лише з появою силових напівпровідникових приладів - спочатку тиристорів, а пізніше транзисторів IGBT.

 
27.02.2009р.

Шляхи вдосконалювання пристроїв захисту асинхронних двигунів

Простота конструкції, висока надійність і відносно невисока вартість сприяє тому, що асинхронні двигуни (АД) з короткозамкненим ротором є найпоширенішими електродвигунами

 
12.02.2009р.

Як забезпечити надійну експлуатацію парку електричних машин на...

Враховуючи нестабільність мережевої напруги в Україні і високу вартість ремонту електродвигунів, великою проблемою на сьогодні є питання їх захисту від струмових перевантажень.

 
19.01.2009р.

Новий сплав підвищує ефективність асинхронних двигунів

Програмою “Українcьке вугілля” передбачено збільшення підземного видобутку з 80 до 110 млн тонн у 2010 році до 125 млн тонн у 2030 році. Щоб виконати цю програму, необхідно підвищити експлуатаційну надійність електроприводів гірничої техніки, основними елементами яких є вибухозахищені асинхронні короткозамкнені двигуни.

 
03.11.2008р.

Переваги міні-ТЕЦ

Німецький концерн Deutz AG є одним з найвідоміших виробників дизельних двигунів, генераторних агрегатів і когенераційних енергоустановок (модулів міні-ТЕЦ) на основі газопоршневих двигунів. Газопоршневим агрегатам Deutz властиві деякі технічні особливості й ноу-хау.

 
28.10.2008р.

Купи дизель генератор и спи спокойно

Когда Рудольф Дизель проектировал свой двигатель, наиболее вероятным топливом он считал уголь. Тем ни менее, оба, созданных в конце 19 века мотора, и дизельный, и бензиновый, работают на нефтяном топливе. Нефть была выбрана потому, что ее не требовалось изготавливать из пшеницы, как, скажем, дорогостоящий спирт. А уголь не подошел по техническим причинам.

 
23.10.2008р.

Модернізація електроприводів бурової установки

Для пошуку і видобутку нафти та газу необхідно бурити свердловини на великі глибини. Технологія буріння таких свердловин передбачає використання електроприводів основних механізмів бурової установки з широким діапазоном регулювання швидкості.

 
14.10.2008р.

Захист електродвигуна

Нині у народному господарстві широко використовуються асинхронні електродвигуни. Термін експлуатації електродвигунів залежить від якості електроживлення та їх правильної експлуатації. Нестабільна напруга мережі та підключення без використання пристроїв захисту зменшують термін експлуатації електродвигунів, і, як наслідок, підприємства витрачають значні кошти на їх ремонт та заміну.

 
10.10.2008р.

Мобільні електростанції. Стратегія вибору

Як розрахувати потужність генератора? Що таке коефіцієнт потужності? Які бувають навантаження? Що таке перекос фаз? Все це та багато іншого Ви дізнаєтесь в даній статті.

 
20.08.2008р.

Новая система Gamatronic Power+Classic 25 мощностью 250кВА

Power+Classic — это система ИБП с параллельным резервированием. Теперь она может содержать от 1 до 10 модулей по 25 кВА каждый, системный контроллер, модуль статического переключателя и распределительный блок. Power+ может быть сконфигурирована как система 3/3 (трехфазный вход/трехфазный выход) или 1/1 (однофазный вход/однофазный выход) или З/1 (трехфазный вход /однофазный выход).

 
30.07.2008р.

Широкий діапазон дизель-генераторів

Фірма CUMMINS, INC. (США) - це визнаний лідер у розробці й виробництві дизель-генераторних установок (ДГУ) для різноманітних галузей застосування. ФірмА CUMMINS, INC. досягнула успіху, насамперед, завдяки високим експлуатаційним якостям двигунів, їхній економічності, надійності й довговічності, простоті й зручності технічного обслуговування й ремонту, а також наявності глобальної системи сервісу.

 
22.07.2008р.

Електричні машини ХХІ століття

Не так вже й багато на вітчизняному ринку підприємств, які не тільки розробляють сучасне електообладнання, але й втілюють такі розробки у життя, створюючи певну конкуренцію вже існуючим господарям ринку. Але саме здорова конкуренція є рушієм багатьох підприємств – вона не дозволяє стояти на місці і спонукає рухатись вперед – на зустріч споживачам.

 
27.06.2008р.

Вентильно-реактивні двигуни спеціального призначення

Науково-виробниче підприємство «Одесмонтажспецпроект» з 2001 року займається розробкою, проектуванням, дослідженням і дрібносерійним виробництвом вентильно-реактивних двигунів (ВРД).

 
24.06.2008р.

Компенсація реактивної потужності: майбутнє виробничих підприємств

Велика кількість асинхронних двигунів та трансформаторів, що працюють на неповному навантаженні у мережах напругою 0,4 кВ, 6 кВ та 10 кВ, зумовлюють загальний індуктивний характер навантаження більшості промислових підприємств.

 
13.06.2008р.

Трансформаторні підстанції у вибухозахищеному виконанні

Комплексні вибухобезпечні пересувні трансформаторні підстанції (КТП) - один із спеціальних видів трансформаторного обладнання, яке призначене для електропостачання видобувних і прохідних ділянок вугільних і сланцевих шахт, де є небезпека вибуху метану.

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.