Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
16.11.2011р.

Отопление с помощью электроконвекторов

Наряду с газовыми, жидко- и твердотопливными котлами, эксплуатация которых требует подвода газовых коммуникаций или постоянного запаса топлива, существуют эффективные системы электрического отопления. А теперь речь пойдет о системе на основе электроконвекторов, преобразующих электрическую энергию в тепло, которое переносится с помощью естественных воздушных потоков.

 
16.11.2011р.

Автоматические электровыключатели - автоматы

Выключатели автоматические предназначены для применения для электромонтажа в электрических цепях переменного тока, защиты при перегрузках и токах короткого замыкания (КЗ), пуска и остановки асинхронных электродвигателей и обеспечения безопасности изоляции проводников. Также могут использоваться для нечастых оперативных включений и отключений указанных цепей.

 
29.10.2010р.

Сенсорні вимикачі

Що таке сенсорні вимикачі? Спочатку, під поняттям сенсорні вимикачі, малися на увазі вимикачі з контактною пластиною, при дотику до якої відбувалося включення-відключення навантаження. У сенсорних вимикачах відсутні механічні рухомі частини

 
29.04.2010р.

Гнучкі кабель-канали Cable Drag Chains

Мета цієї статті – ознайомити споживачів з одним із видів допоміжних пристроїв для прокладання кабелю, проводів, шлангів тощо – з гнучкими кабельними ланцюгами (Cable Drag Chains) або транспортерами для пересувного електрообладнання.

 
26.04.2010р.

Системи прокладання кабелю для промислових приміщень

Значну частку ринку кабеленесучих систем (Cable Support Systems) становлять металеві лотки. Найчастіше саме їх обирають як оптимальне рішення для створення кабельних трас на промислових об'єктах, у спорудах або поза приміщеннями. Металеві лотки використовують для прокладання різних кабелів електропроводки й слабкострумових систем у виробничих приміщеннях (45%), складах і терміналах (35%), магазинах (10%), а в поодиноких випадках – в офісах (5%).

 
29.03.2010р.

PYROHALON – пожежа не страшна!

Причиною кожної п'ятої пожежі є порушення правил улаштування й експлуатації електроустаткування. Загоряння від короткого замикання в електропроводці найчастіше відбувається через застаріле або неякісне устаткування.

 
14.12.2009р.

Діагностика силових кабельних ліній

Оцінка стану ізоляції й гарнітур кабельних ліній є основою для прийняття рішень з продовження експлуатації, ремонту або заміни кабельних ліній.

 
07.12.2009р.

Мідний дріт

Із глибини століть у сьогодення

 
11.09.2009р.

Де не годяться звичайні пожежні датчики

Основний напрям діяльності корпорації The Protectowire Company, Inc. - виробництво лінійного теплового пожежного сповіщувача - термокабеля, а також інноваційні дослідження й наукові розробки в галузі розвитку засобів пожежної безпеки. Лінійний тепловий сповіщувач є кабелем, що дає змогу виявити джерело перегрівання в будь-якому місці на всій його довжині.

 
12.03.2009р.

Силові кабелі: тенденції та традиції

В наш час усе більше й більше споживачів застосовують кабельну продукцію з ізоляцією зі зшитого поліетилену (XLPE) замість традиційно застосовуваних раніше кабелів з ізоляцією із просоченого паперу (ППІ) і полівінілхлоридного (ПВХ) пластикату. Відповідно все більше постачальників кабельних виробів освоюють їхнє виробництво. Усі перераховані види ізоляції мають як переваги, так і недоліки.

 
06.03.2009р.

Антикорозійний захист опор ЛЕП

Сталеві опори, як однин з основних елементів ліній електропередач (ЛЕП) є важливою складовою усієї промислової інфраструктури. Аварії на цих лініях можуть завдати значної шкоди не лише промисловості, а й життєдіяльності населення, тому необхідно, щоб опори ліній електропередач мали високу антикорозійну стійкість і міцність.

 
06.11.2008р.

Одно усройство- 20 функций

Большое преимущество нового выключателя заключается в том, что на стройплощадке надо держать только один тип, чтобы реализовать все известные схемы электроосвещения. Проектирование сводится только к определению мест его установки и общего количества. Окончательную функцию выключателя можно установить на месте, изменив её по требованию заказчика

 
05.11.2008р.

Електроінсталяція – невід’ємний атрибут житла

Головною умовою безпечної експлуатації побутових електричних приладів є правильний підбір електровстановлювальних приладів як за номінальними значеннями, так і за місцем встановлення. Під правильним вибором номінальних значень мається на увазі сила струму, на яку розраховано електровстановлювальний виріб, споживане навантаження.

 
24.10.2008р.

Світлодіоди замінять флуоресцентні лампи

Зараз виробники рідкокристалічних дисплеїв виготовляють пристрої, в яких для підсвічування використовуються флуоресцентні лампи з холодним катодом (CCFL). Однак на заміну цим технологіям йдуть нові: досконаліші дисплеї зі світлодіодним (LED) підсвічуванням. Перевагами таких пристроїв є ширша колірна гама, низьке споживання енергії та ін.

 
18.09.2008р.

Кабельні та інформаційні лінії від компанії “ОБО Беттерманн Україна”

У зв’язку з широким використанням Структурованих Кабельних Систем (СКС) модульні концепції займають все більшу частку в офісній інфраструктурі. Модульність означає максимальну гнучкість з мінімальними витратами, коли йдеться про переобладнання робочих місць та їх адаптацію до нових вимог.

 
09.09.2008р.

Елегазові вимикачі приходять на зміну масляним і повітряним

Дедалі більше застосування в Україні знаходять елегазові вимикачі 110-750 кВ, і чільну позицію серед виробників елегазового устаткування займає всесвітньо відома шведська компанія ABB. За минулі роки вимикачі фірми ABB набули репутацію апаратів, здатних надійно й довговічно працювати в будь-якому кліматі й у будь-якій частині світу.

 
08.09.2008р.

Автоматичні вимикачі серії АВ2000П 10 кА

Серія автоматичних вимикачів АВ2000П - це нова генерація модульних автоматів, що також мають функції захисту від струмів короткого замикання й перевантажень. Дана серія має більш високий ступінь розривної здатності - до 10 кА. Оригінальний дизайн корпуса з негорючого матеріалу, а також ряд нових конструктивних змін дають можливість виділити цю серію, порівняно із уже відомою серією АВ2000 6 кА, у ряд «професійних».

 
21.08.2008р.

«Нервова система» будинку - кабелі

Між будинками і людьми є багато спільного. Вони ростуть, працюють для людей, старіють. Потім поступаються місцем іншим, більш сучасним. Системи забезпечення життєдіяльності в них теж схожі: водопостачання, відведення відпрацьованих речовин. Охолодження для них однаково небезпечне.

 
20.08.2008р.

Як правильно добирати кабельні лотки?

„Яка товщина бляхи ваших лотків?” – таке запитання можна чути часом при обговоренні замовлення. Коли запитуєш, навіщо це знати, відповідають: „Ну, щоб міцний був”. У японців є мистецтво складання всяких дивовин з паперу, зветься ОРІГАМІ. Аркуш ватману здатен витримати вагу людини, якщо позгинати його відповідним чином.

 
20.08.2008р.

Новая система Gamatronic Power+Classic 25 мощностью 250кВА

Power+Classic — это система ИБП с параллельным резервированием. Теперь она может содержать от 1 до 10 модулей по 25 кВА каждый, системный контроллер, модуль статического переключателя и распределительный блок. Power+ может быть сконфигурирована как система 3/3 (трехфазный вход/трехфазный выход) или 1/1 (однофазный вход/однофазный выход) или З/1 (трехфазный вход /однофазный выход).

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.