Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
15.06.2011р.

Вісім золотих правил ремонту квартирної електропроводки

У нашій країні людям не вистачає грошей для купівлі нового житла. Вторинний ринок квартир, тобто квартир «б.у.» стає все більш популярним. Перше, що роблять новосели після покупки - це готуються до ремонту. Але ремонтувати потрібно не тільки стіни, підлогу, і стеля, але й проводку

 
13.01.2011р.

Вибір перетину кабелю для квартири, будинку, дачі

5

Під час електромонтажних робіт, а саме, на стадії прокладання проводів, кабелів, «Особливо просунуті» замовники цікавляться, чому ми прокладаємо, приміром, на розетки, кабель перетином 2.5 мм кв, коли цілком достатньо 1.5 мм кв, виходячи з споживаної потужності

 
15.02.2010р.

Термоусадні кабельні муфти

Нині як закордонні, так і вітчизняні виробники кабельних арматур пропонують найширший вибір кабельних муфт. Залежно від конструктивних особливостей і використовуваних матеріалів вони поділяються на свинцеві, епоксидні, заливні, термоусадні, муфти холодної усадки й натяжні.

 
12.02.2010р.

Вигідна альтернатива

Системи розподілу електроенергії (шинопроводи) порівняно з кабельними системами мають низку переваг: це надійність, компактність, ергономічність та економічність.

 
26.01.2010р.

Шинопровідні системи

Шинопровід є альтернативою кабелям - традиційному рішенню з розподілу електроенергії у спорудах. За його допомогою можна ефективно влаштувати всю розподільну мережу – від трансформаторної підстанції розподілу електроенергії по розетках і створення мережі освітлення.

 
14.12.2009р.

Діагностика силових кабельних ліній

Оцінка стану ізоляції й гарнітур кабельних ліній є основою для прийняття рішень з продовження експлуатації, ремонту або заміни кабельних ліній.

 
30.10.2009р.

Перспективний напрям розвитку кабельної галузі - нанотехнології

Нанотехнологія дає можливість значно просунутися вперед на шляху вдосконалення експлуатаційних характеристик кабельних виробів, підвищення ефективності й спрощення технологічних процесів під час їх виробництва. У чому ж нині полягають досягнення нанотехнології в кабельній галузі?

 
08.04.2009р.

Надпровідники зменшать втрати енергії

Досліджуючи властивості зріджених газів, 1911 року видатний голландський фізик Гайке Камерлінг Онес зробив дивовижне відкриття: в ртуті, охолодженій до температури 4,1 К, зникає опір електричному струму.

 
29.12.2008р.

Вибраємо пластикові кабельні канали

Під час будівельних робіт в офісах, адміністративних приміщеннях усі прагнуть зробити якісний ремонт, заощаджуючи при цьому на кабель-каналах. Як наслідок – перекошений канал, у якого відпадає кришка, щілини між кришками та коробами тощо. А саме на дріб’язок завжди звертають увагу.

 
18.09.2008р.

Кабельні та інформаційні лінії від компанії “ОБО Беттерманн Україна”

У зв’язку з широким використанням Структурованих Кабельних Систем (СКС) модульні концепції займають все більшу частку в офісній інфраструктурі. Модульність означає максимальну гнучкість з мінімальними витратами, коли йдеться про переобладнання робочих місць та їх адаптацію до нових вимог.

 
21.08.2008р.

«Нервова система» будинку - кабелі

Між будинками і людьми є багато спільного. Вони ростуть, працюють для людей, старіють. Потім поступаються місцем іншим, більш сучасним. Системи забезпечення життєдіяльності в них теж схожі: водопостачання, відведення відпрацьованих речовин. Охолодження для них однаково небезпечне.

 
14.07.2008р.

Брак міді загрожує світу

На думку фахівців, світу загрожує гострий брак міді - металу, що не втрачає свого значення як один з основних електротехнічних матеріалів. Це означає, що усьому світу вийти на рівень споживання міді, який характерний нині для провідних держав, просто не вдасться - у світі немає стільки міді.

 
11.07.2008р.

Надійність повітряних ліній

Нині в Україні гостро стоїть проблема забезпечення певного рівня надійності будівельних конструкцій повітряних ліній електропередач. Пов’язано це, передусім, з браком фінансів, які виділяються на будівництво нових ліній. Проблема оцінки надійності існуючих ліній також достатньо актуальна ...

 
27.06.2008р.

Гнучкі кабель-канали Cable Drag Chains для рухомого електрообладнання

Застосування гнучких кабель-каналів (ланцюгів) в різного типу конструкціях вирішує проблему підводу силового та контрольного кабелю, гідравлічних шлангів або інших гнучких провідників до рухомого обладнання та від нього.

 
05.06.2008р.

Системи заземлення

Системи заземлення розрізняються як за схемами з’єднання, так і кількістю нульових робочих та захисних проводів. До системи TN-C належать трифазні чотирипровідні (три фазних проводи: L1, L2, L3 та PEN-провід, який поєднує функції нульового робочого і нульового захисного проводів) та однофазні двопровідні (фазний та нульовий робочий проводи), що застосовуються у мережах старих будівель.

 
05.06.2008р.

Надміцний і надпровідний матеріал

Горе електротехніків: традиційні матеріали, що мають високу електропровідність, як-от мідь і алюміній, занадто м'які. Тому, проводячи великі струми, вони не витримують «наведених» цими струмами механічних навантажень.

 
27.05.2008р.

Новое оборудование от Gauder Group

К линейке машин для производства кабелей высокого напряжения компании POURTIER и оборудования для производства LAN кабелей компании SETIC группа компаний Gauder недавно добавила модель POURTIER “COS 1200 – 2” – машину для многопроволочной концентрической скрутки жил силовых кабелей, наложения экранов или брони в виде оплётки.

 
19.05.2008р.

Сучасні технології для українського споживача

ТОВ "Інтеркабель" - одне з найбільших промислових підприємств України. Експерти стверджують, що номенклатура виробів і потенціал заводу здатні забезпечити значні потреби сучасного електротехнічного ринку України в кабельно-провідниковій продукції.

 
17.05.2008р.

Кабель-канали ЭЛЕКОР: крок у майбутнє

На тлі ринкового розмаїття діелектричних кабельних систем продукція компанії «ИНТЕРЭЛЕКТРОКОМПЛЕКТ», відома споживачеві під торговельною маркою ЭЛЕКОРâ, вирізняється як конструктивно, так і якісно. Кабель-канали ЭЛЕКОРâ і аксесуари до них виготовляються на заводі «Элпластик» (Росія, Тульська область) лише два роки, але навіть за такий короткий час уже встигли здобути популярність і визнання в покупців.

 
16.05.2008р.

Cистема автоматизированного учета КПП

С 2002 г. ООО «Кабельторгтехника» поставляет отмоточное оборудование собственной разработки кабельным компаниям Украины. Наши отмоточные машины (число которых превысило 2 тыс.едениц.) работают на многих складах и в магазинах, в том числе у ведущих компаний кабельного рынка: КАПРО, «Електрокомплект», «Промкабель-Электрика», ТФ Кабель и других.

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.