Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ваги

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
21.10.2011р.

Як утилізувати лампочки з ртуттю, або Що дорожче екологія чи...

Енергозберігання або екологія? В Україні йде активна промо-кампанія енергозберігаючих ламп – за них агітує особисто прем’єр. Проте що робити з цими лампами після використання – викидати на звичайний смітник їх не можна.

 
17.10.2011р.

Напруги і розетки у різних країнах світу

Якщо ви збираєтесь подорожувати, вам буде корисна ця інформація

 
05.07.2010р.

Сверхяркие светодиоды - технологическая революция в электрическом...

Почти два триллиона долларов - столько сэкономят землянам новые светодиоды за следующие 10 лет, при условии широкого их внедрения. В энергетических же единицах экономия выразится в 18,3 тераватт-часа. Сокращение выбросов CO2 за это "светодиодное" десятилетие составит 11 гигатонн, а потребление нефти сократится почти на миллиард баррелей

 
03.03.2010р.

Інноваційні лампи

Фірма "Лайт-Спектр" (торгова марка «ЭКОЛЮМ») пропонує на світлотехнічному ринку ртутні, натрієві й металогалогенні лампи, у тому числі дзеркальні, що відповідають найжорсткішим стандартам.

 
21.10.2009р.

Чому для занять спортом необхідне гарне освітлення?

Для всіх спортивних заходів потрібне гарне освітлення, що забезпечує досягнення найкращих результатів і створює зручності учасникам і глядачам як у місцях проведення змагань, так і, тим, хто спостерігає за змаганнями по телевізору.

 
18.12.2008р.

Ера LED освітлення розпочалась!?

Першу публікацію про кристалічні детектори (SiC), що випромінюють світло, якщо через них пропускати постійний струм, було вміщено в англійському журналі Electrical World ще 1907 р. Уже тоді було встановлено, що світлова емісія відбувається без помітного нагрівання кристалу, тобто, електрична енергія практично повністю перетворюється в світлову.

 
31.10.2008р.

Створено органічний електролюмінесцент

Фахівці технологічного центру компанії Konica Minolta створили органічне електролюмінесцентне джерело світла, яке можна застосовувати як лампу підсвічування рідкокристалічні дисплеїв або як звичайний освітлювальний прилад.

 
24.10.2008р.

Світлодіоди замінять флуоресцентні лампи

Зараз виробники рідкокристалічних дисплеїв виготовляють пристрої, в яких для підсвічування використовуються флуоресцентні лампи з холодним катодом (CCFL). Однак на заміну цим технологіям йдуть нові: досконаліші дисплеї зі світлодіодним (LED) підсвічуванням. Перевагами таких пристроїв є ширша колірна гама, низьке споживання енергії та ін.

 
02.10.2008р.

Імпульсне та високочастотне запалювання ламп

У високочастотних запалювальних пристроях для розрядних ламп високого тиску використовується напруга неперервної хвилі, амплітудно-часова діаграма якої зображена на рис. 3. Особливості пристроїв для запалювання напругою синусоїдальної неперервної хвилі розглянемо на прикладі запалюючих пристроїв «НАТА», що випускаються в Україні згідно з ТУУ31.2-32899532-002:2005.

 
18.09.2008р.

«Розумна» система EIB від ABB

Уявімо, що зусиллями архітекторів і будівельників побудовано чудовий будинок, який піднявся до небес, і буде стояти століття. Але з простої, споживчої точки зору – це поки що просто коробка, що може приносити тільки естетичне задоволення. Її об’єм необхідно наповнити змістом, перетворити в комфортне середовище роботи й відпочинку людей.

 
17.09.2008р.

Імпульсне та високочастотне запалювання ламп

Для зовнішнього освітлення вулиць та площ населених пунктів, дорожніх магістралей, великих промислових та транспортних об'єктів, станцій, портів, архітектурних споруд та комплексів застосовуються високоінтенсивні джерела світла - натрієві та металогалогенові розрядні лампи високого тиску із зовнішнім запуском потужністю від 35 до 400 Вт. Висока світловіддача (80 - 120 лм/Вт), надійність, тривалий термін служби (12 - 27 тис. год.), порівняно невисока вартість схеми включення зумовили масове їх застосування.

 
16.07.2008р.

Світлове оформлення міста

Під світловим оформленням міста слід розуміти сукупність всіх освітлювальних пристроїв, що освітлюють проїзди, фасади будинків, пам’ятники, фонтани, зелені насадження, а також ті, що призначені для світлової сигналізації і реклами.

 
04.07.2008р.

Енергоефективні пускорегулювальні апарати від OSRAM

Усі засоби масової інформації мають єдину думку: останні прогнози клімату на Землі досить невтішні. За найскептичнішими прогнозами дослідників клімату, до кінця цього століття температура Землі у середньому підвищиться на 4°C, а в найкращому випадку - на 2,5°C. Для клімату у всіх країнах світу це буде мати важкі наслідки. Однією з основних причин підвищення температури є вміст вуглекислого газу в атмосфері. Цей газ утворюється внаслідок спалювання теплоносіїв призначених для виробництва електроенергії. 

 
04.07.2008р.

Плавний пуск та зупинка

Серед виробників софтстартерів і електроприводів можна виділити лише невелику групу компаній, які постійно проводять інтенсивні дослідження й розробки нових технологій і типів устаткування. Такою компанією є один з підрозділів американської корпорації Emerson - англійська компанія Control Techniques.

 
11.06.2008р.

Енергозбереження в освітленні

Світильники класифікуються за світлотехнічними параметрами та конструктивними характеристиками, тому вибираючи виріб, необхідно враховувати його конструктивне виконання, світлорозподіл, яскравість та економічність.

 
04.06.2008р.

Ощадливе та якісне освітлення за допомогою електронних баластів PHILIPS

Яскраве сонячне світло оточує нас від самого народження, благотворно впливає на обмін речовин в організмі людини, на її фізичний розвиток та здоров’я, допомагає наповнити наше життя багатством кольорів та відтінків. Так само дарує людям радість та комфорт світло джерел штучного освітлення, без яких ми не можемо уявити свого життя.

 
30.05.2008р.

Нове покоління пускорегулюючих пристроїв для ламп ДРЛ

УПРП-ДРЛ/ДРИ тепер дозволяють експлуатувати в стандартних світильниках для ламп ДРЛ газорозрядні лампи високого тиску типу ДРЛ, ДРИ, ДРЛФ, ДРИЗ і їхні модифікації в будь-якому конструктивному виконанні. Для заміни одного типу лампи на інший необхідно тільки поміняти саму лампу на іншу, відповідної потужності.

 
06.05.2008р.

Лампа Osram у новому прожекторі

Новий прожектор MAC 700 типу Movinghead фірми Martin Professional оснащений лампою SharXS HTI 700W/D4/75 фірми Osram. Це вже третя розробка фірми Martin, у якій використовується модульна платформа ламп сімейства SharXS HTI.

 
26.03.2008р.

Світло як елемент інтер’єру

Комфорт та затишок сучасного будинку в значній мірі залежать від якісного освітлення. Завдяки йому можна повністю змінити сприйняття будь-якого інтер’єру. Можливості нових освітлювальних систем настільки широкі, що кожне приміщення може бути особливим. Нині основними критеріями для освітлення приміщень є мобільність і різноманітність, чого можна досягти шляхом комбінування розсіяного або відбитого, світла з рухомими світловими акцентами.

 
21.03.2008р.

Світло і тінь від Merten

Merten зараз — один з провідних європейських виробників, що задає тон у сфері дизайну і технічних рішень для домашньої і комерційної автоматики. Компанія виготовляє пристрої в стандарті EIB і активно займається розвитком цієї технології. Значну частку в розробках Merten займає електроніка для керування системами освітлення.

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.