Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
1 2 3 4 ... 7  
17.11.2010р.

Електричні щити

2

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

 
04.11.2010р.

Індикатори і покажчики напруги

1

Приладів, що показують наявність напруги досить багато - від самого простого індикатора напруги на газорозрядній лампочці (неонці) і закінчуючи приладами які показують не тільки наявність напруги але і безліч інших параметрів

 
27.04.2010р.

Комплексний підхід до автоматизації в харчовій промисловості

Сучасні виробничі автоматизовані системи відкриті, масштабовані їх можна інтегрувати в корпоративні системи автоматизації. Навіть замовляючи традиційну локальну АСКТП, користувач просить сконцентрувати важливі виробничі дані в загальному архіві й забезпечити взаємодію між технологічним і бізнес-рівнем керування.

 
20.04.2010р.

Контролерні засоби

Нині автоматизацію будь-яких виробничих процесів виконують на базі універсальних мікропроцесорних контролерних засобів, які одержали назву програмно-технічних комплексів (ПТК).

 
26.01.2010р.

Комплекс для пусконалагоджувальних випробувань систем збудження

Діагностичний налагоджувальний комплекс «ДІАНА» забезпечує можливість перевірки, налаштування й діагностування системи регулювання збудження синхронних машин (генераторів і двигунів) у режимі реального часу при зупиненій машині. Додатковим ефектом від застосування комплексу є істотне зменшення термінів і зниження витрат при проведенні пусконалагоджувальних випробувань систем збудження.

 
25.12.2009р.

Неперервне діагностування стану електричних машин

Під час експлуатації на ізоляцію двигунів діють електричні, механічні та теплові навантаження, що спричиняють поступове погіршення її властивостей: зменшення опору, зростання діелектричних втрат, зниження електричної міцності. Ці зміни мають незворотний характер і закінчуються пробоєм ізоляції, що обмежує терміни експлуатації електричних машин.

 
09.11.2009р.

Вимірювачі показників якості електроенергії

Електропостачання характеризується надійністю та якістю. Передусім, це якість електроенергії, на яку впливають різноманітні порушення і спотворення напруги живлення.

 
15.09.2009р.

Усе потребує контролю

Без промислового вимірювального устаткування неможливо представити сучасне виробництво: датчики й вимірювальні прилади використовуються для вимірювання тиску, температури, витрат, рівня й інших параметрів, а отримана інформація передається в складні системи керування процесами.

 
28.08.2009р.

Застосування обмежників перенапруги

Обмежники перенапруги (ОПН) належать до високовольтних апаратів, призначених для захисту ізоляції електроустаткування від атмосферних і комутаційних перенапруг.

 
05.08.2009р.

Прилади контролю якості електроенергії

Широке впровадження сучасних типів телекомунікаційного устаткування, засобів радіо- і електрозв'язку, чутливих до зниження якості електроенергії, висуває на перший план необхідність контролю й забезпечення якості електроживлення.

 
06.11.2008р.

Контроль і аналіз вібрації ЛЕП

Вібрації проводів ліній електропередач, обумовлені вітром, можуть призвести до їх руйнування у місцях з’єднання і кріплення проводів до ізоляторів, що становить значну небезпеку в експлуатації повітряних ліній електропередач. Визначити проблемні місця на лініях електропередач, що виникають внаслідок вібрацій, можна за допомогою реєстратора ліній під напругою – невеликого і водночас зручного інструмента, що встановлюється безпосередньо на лініях електропередач.

 
04.11.2008р.

ATdata Smart - нові можливості комерційного обліку

Постійно зростаюча вартість енергоресурсів змусила промислові підприємства змінити ставлення до організації енергообліку. Споживачі вже починають усвідомлювати, що в їх інтересах розраховуватись з енергопостачальником не за допомогою застарілих і неточних приладів обліку, а на основі сучасного багатофункційного приладу.

 
04.11.2008р.

Енергозбережувальний продукт. Аналіз ефективності

Портативний електроаналізатор є одним з основних приладів у складі лабораторії для енергоаудиту. Універсальні електроаналізатори найчастіше застосовуються в трифазних несиметричних мережах 220/380 В, однак вони успішно можуть застосовуватися і в симетричних трифазних мережах і, тим паче, в однофазних.

 
04.11.2008р.

Час вимагає п’ятого покоління лічильників

Жорстка конкуренція на електротехнічному ринку, зокрема, в сегменті приладів обліку електричної енергії, спонукає виробників постійно шукати нові технології у виробництві електронних приладів та систем обліку електроенергії. Ринок вимагає якісно нового обладнання, яке б задовольняло нинішні потреби енергетичної галузі.

 
03.11.2008р.

Контроль і оперативне керування

Починаючи з 1996 року група компаній SOLMO GROUP створює й впроваджує інноваційні технології, пристрої й вимірювальні системи, що підвищує ефективність енергетики й промисловості завдяки використанню сучасних технологій, досвіду й професіоналізму. Гасло SOLMO GROUP - «Врахуємо все».

 
03.11.2008р.

Індукційний чи електронний?Вибір лічильника - це результат зваженого...

Нині індукційні лічильники є основним засобом обліку електроенергії, вони продовжують справно функціонувати. Чи скрізь і завжди потрібно замінювати індукційні лічильники електронними? Чи справедливе тотальне захоплення електронними приладами? Чи виправдані витрати на заміну лічильників у сільському господарстві та в роботі з фіксованими навантаженнями? Чи достатня якість електронних лічильників для того, щоб вони працювали надійно й довго?

 
31.10.2008р.

Вимірювач параметрів кіл „фаза-нуль” і ” фаза-фаза” серії MZC-200

Вимірювач параметрів кіл „фаза-нуль” і ” фаза-фаза” серії MZC-200 призначені для визначення параметрів петлі короткого замикання в мережах змінного струму з частотою 45-65 Гц.

 
28.10.2008р.

Оцінка стану електротехнічного обладнання

Нині не всі енергетичні структури мають можливість швидко замінити застаріле обладнання. Тому для підтримки систем у справному стані їм потрібно здійснювати модернізацію й техобслуговування наявного обладнання. Навіть якщо обладнання нове, стан його треба контролювати і оцінювати. Для вирішення цієї проблеми фахівці Івановського державного енергетичного університету розробили систему оцінки стану електротехнічного обладнання «ДІАГНОСТИКА+»

 
28.10.2008р.

Захист від перешкод в електромережі

Компанія ОВЕН є одним з найбільших російських розробників і виробників мікропроцесорних контрольно-вимірювальних приладів і датчиків, спеціалізованих контролерів і програмних засобів для автоматизації технологічного обладнання й технологічних процесів, а також для автоматизації інженерних систем споруд. Для ефективного придушення перешкод у промислових колах електроживлення фахівці компанії ОВЕН розробили спеціальні блоки мережевих фільтрів серії БУФ.

 
27.10.2008р.

Паливна комірка: ощадна та екологічна енергетика

Якщо застосування найдешевших добувних рідких та газоподібних енергетично-паливних ресурсів (вуглеводнів) триватиме сучасними темпами (3,4 млрд. тонн щороку), то розвіданих світових запасів вистачить не більше ніж на 40 років, а з врахуванням «важкої нафти» та смолистих пісків – до 100 років.

 
1 2 3 4 ... 7  
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.