Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
18.11.2011р.

Общие вопросы выбора электродвигателей

Электропривод рабочей машины должен полностью удовлетворять требованиям технологического процесса и соответствовать условиям окружающей среды в процессе эксплуатации. В то же время для электропривода следует выбирать наиболее простой двигатель по устройству и управлению, надежный в эксплуатации, имеющий наименьшие массу, габариты и стоимость.

 
04.11.2008р.

ATdata Smart - нові можливості комерційного обліку

Постійно зростаюча вартість енергоресурсів змусила промислові підприємства змінити ставлення до організації енергообліку. Споживачі вже починають усвідомлювати, що в їх інтересах розраховуватись з енергопостачальником не за допомогою застарілих і неточних приладів обліку, а на основі сучасного багатофункційного приладу.

 
28.10.2008р.

Оцінка стану електротехнічного обладнання

Нині не всі енергетичні структури мають можливість швидко замінити застаріле обладнання. Тому для підтримки систем у справному стані їм потрібно здійснювати модернізацію й техобслуговування наявного обладнання. Навіть якщо обладнання нове, стан його треба контролювати і оцінювати. Для вирішення цієї проблеми фахівці Івановського державного енергетичного університету розробили систему оцінки стану електротехнічного обладнання «ДІАГНОСТИКА+»

 
27.10.2008р.

Паливна комірка: ощадна та екологічна енергетика

Якщо застосування найдешевших добувних рідких та газоподібних енергетично-паливних ресурсів (вуглеводнів) триватиме сучасними темпами (3,4 млрд. тонн щороку), то розвіданих світових запасів вистачить не більше ніж на 40 років, а з врахуванням «важкої нафти» та смолистих пісків – до 100 років.

 
24.10.2008р.

Реєстратор автоматизує вивчення якості енергопостачання

Fluke Corporation, виробник контрольно-вимірювальної апаратури, представив новий трифазний реєстратор показників якості електричної енергії, розроблений для фахівців електромонтажу, що займаються установкою й обслуговуванням промислових і комерційних енергосистем. Новий реєстратор енергії Fluke 1735 продовжує лінію приладів для контролю якості енергопостачання Fluke Power Quality.

 
23.10.2008р.

Модернізація електроприводів бурової установки

Для пошуку і видобутку нафти та газу необхідно бурити свердловини на великі глибини. Технологія буріння таких свердловин передбачає використання електроприводів основних механізмів бурової установки з широким діапазоном регулювання швидкості.

 
18.09.2008р.

«Розумна» система EIB від ABB

Уявімо, що зусиллями архітекторів і будівельників побудовано чудовий будинок, який піднявся до небес, і буде стояти століття. Але з простої, споживчої точки зору – це поки що просто коробка, що може приносити тільки естетичне задоволення. Її об’єм необхідно наповнити змістом, перетворити в комфортне середовище роботи й відпочинку людей.

 
15.09.2008р.

АСКОЕ як інструмент ефективного енергозбереження

Нині Україна є енергодефіцитною і, отже, енергозалежною державою, тому питання енергозбереження є особливо актуальним як на рівні країни, так і на рівні окремих підприємств - основних споживачів енергоресурсів. Ціна на енергоносії постійно зростає, і вже ніхто не сумнівається, що така тенденція збережеться і надалі.

 
18.08.2008р.

Нова система XL³ від Legrand

На зміну системі XL, в 2006 році приходить нова система розподільних шаф, яка забезпечує ще більше свободи для проектувальників та монтажників та ще зручніша в обслуговуванні. Система XL³ дозволяє створювати розподільні шафи до 4000 А.

 
31.07.2008р.

Вимірювальні трансформатори під контролем

Потреба у мобільному обладнанні, що використовується для визначення характеристик точності трансформаторів струму та напруги в умовах експлуатації, виникла ще при входженні України в енергоринок.

 
21.07.2008р.

Tektronix DPO4000 змінює ринок

Компанія Tektronix - провідний виробник обладнання для тестування, вимірювань і контролю, оголосила про випуск серії портативних цифрових люмінесцентних осцилографів DPO4000, розроблених на платформі нового покоління. Вперше в осцилографах використовується Wave Inspector™ - набір простих і зручних засобів для виявлення даних і ефективного перегляду та аналізу осцилограм.

 
18.07.2008р.

Сучасні засоби контролю і вимірювання параметрів технологічного...

Нині у промисловості для контролю і вимірювання параметрів технологічного процесу, замість традиційних контрольно-вимірювальних приладів (вольтметрів, логометрів, стрічкових самописів) чимраз частіше застосовуються засоби контролю і вимірювання, що створюються на базі сучасної обчислювальної техніки.

 
16.07.2008р.

POUNDFUL і CHITAI на щиті

В нинішніх умовах, коли парк засобів вимірювань дедалі сильніше зношується, а завдання з проведення вимірів і контролю тільки зростають, гостро постає питання: які засоби вимірювань використовувати? Більшість вітчизняних виробників засобів вимірювань, які традиційно займаються розробкою й виробництвом вимірювальної техніки, не в змозі задовольнити попит на цьому ринку.

 
16.07.2008р.

Світлове оформлення міста

Під світловим оформленням міста слід розуміти сукупність всіх освітлювальних пристроїв, що освітлюють проїзди, фасади будинків, пам’ятники, фонтани, зелені насадження, а також ті, що призначені для світлової сигналізації і реклами.

 
14.07.2008р.

Випробування імпульсом

Імпульсна установка для випробувань варисторів прямокутними імпульсами струму тривалістю 2200 мкс виробництва новосибірського ЗАТ «ФЕНІКС-88» дозволяє проводити такі види випробувань: випробування імпульсом струму тривалістю 2200 мкс

 
14.07.2008р.

Чергування фаз і не тільки

Вимірник параметрів кіл електроживлення фірми SEW (Німеччина) фазовий тестер 4183 СP дозволяє проводити: вимірювання змінної високовольтної напруги, визначення порядку чергування фаз, визначення взаємозв'язку фаз у різних кабелях (синхронності чергування фаз у двох різних електрокабелях).

 
10.07.2008р.

Найдоступніший тепловізор InfraCAM від компанії FLIR - лідера у галузі...

Швидкий розвиток технологій виробництва датчиків дозволив створити невеликий, компактний, дуже зручний в застосуванні та доступний за ціною діагностичний прилад. Технологія, яка раніше використовувалась лише в інфрачервоних камерах високого рівня, доступних лише обмеженому колу споживачів, нині може бути в розпорядженні значно більшої кількості користувачів завдяки InfraCAM.

 
24.06.2008р.

Металокорпуси ИЭК. Простота класичних рішень

Електрощити, зібрані на основі металокорпусів ИЭК, – це зразок класичного рішення завдання своєчасного, швидкого, надійного і якісного електропостачання новобудов, модернізованих житлових будинків або промислових підприємств. Асортимент металокорпусів компанії «ІНТЕРЕЛЕКТРОКОМПЛЕКТ» налічує понад 100 типорозмірів, що забезпечує можливість складання практично будь-якого виду низьковольтного електрощита.

 
03.06.2008р.

Багатофункційні сервосистеми

Японська компанія OMRON посідає одне із провідних місць на японському ринку приводної техніки. Перетворювачі частоти й сервосистеми OMRON вирізняються високою якістю, надійністю, довговічністю й помірною вартістю.

 
03.06.2008р.

Вибираємо лічильник

Нині повним ходом йде становлення гуртового й роздрібного ринку електроенергії. Створюються нові межі поділу суб'єктів ринку, що призводить до збільшення попиту на засоби вимірювання - лічильники електроенергії. Іде процес заміни індукційних лічильників на електронні.

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.