Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
14.12.2011р.

Автомобильные аккумуляторы - советы по эксплуатации и зарядке

Наиболее существенными у автомобильных аккумуляторов являются три следующих показателя.Во-первых, это емкость, выраженная в ампер-часах, во вторих - резервная емкость.

 
01.12.2011р.

Физики создали самый ёмкий электрод для аккумулятора

Учёные ухитрились построить из графена нечто вроде нагромождения крохотных кораллов, с многочисленными каналами и пустотами. Авторы уверяют, что в составе батареи этот материал продемонстрирует рекордные свойства.

 
24.11.2011р.

Резервное электропитание дома

В данном примере речь идёт о средней климатической полосе. Возможно, что для сильно солнечных или сильно ветреных районов оптимальным будет другой вариант. А для северных районов оптимальный вариант, скорее всего такой же, как для средней полосы.

 
14.12.2010р.

Як вибрати стабілізатор напруги для заміського будинку?

Вже давно минули ті часи, коли напруга в мережі було більш-менш стабільною, і дорівнювала 220 В + - 3-5%. У реаліях сьогоднішнього життя. Напруга, в залежності від регіону проживання, може коливатися в дуже великих межах

 
15.07.2010р.

Автомобильные аккумуляторы - как устроены, как работают, советы по...

Многие владельцы автомобилей бывают искренне удивлены, когда узнают, что аккумулятор тоже требует "техобслуживания". Это прискорбно, потому что капелька заботы и внимания могут сберечь кучу времени и денег

 
24.12.2009р.

Стабілізатори – гарант якісного енергопостачання

Як свідчить практика, зазвичай стабілізація мережевої напруги є найдієвішим, якщо не єдиним способом підтримання якості електроенергії. Застосування стабілізаторів украй необхідне у мережах з постійно заниженою напругою або для живлення особливо відповідальних споживачів, де використання інших способів підтримування якості електроенергії не забезпечує достатньої точності і якості вихідної напруги.

 
07.12.2009р.

Перетворювач частоти – інструмент енергоощадності

Нині проблема енергоощадності є одним з важливих стратегічних завдань промислових і комунальних підприємств. Більшість відомих світових компаній пропонують сучасні інженерні розробки в сфері оптимального використання електроенергії.

 
16.04.2009р.

Нові моторизовані перемикачі АВР

Після серії компактних моторизованих перемикачів Sircover, що добре зарекомендували себе як надійні та безпечні, французька компанії Socomec представила на ринку якісно новий продукт серії ATyS, що є наступним етапом у використанні перемикачів навантаження з мотор-приводом у схемах автоматичного вмикання резервного живлення (АВР).

 
23.03.2009р.

Надійний спосіб оборотного захисту

Елементи захисту електричних кіл PolySwitch виробництва Tyco Electronics Raychem - це прилади на струмопровідних полімерах з додатним температурним коефіцієнтом. При електричному перевантаженні кола або короткому замиканні в ньому ці прилади поводяться, як плавкі запобіжники, що обертаються, перемикаючись з низькоомного у високоомний стан.

 
23.03.2009р.

Ефективний захід енергозбереження

Необхідністю встановлення стабілізатора напруги в мережу електроживлення житлового або виробничого приміщення можна нехтувати доти, доки не «згорить» дороге електрообладнання. Окрім того, стабілізатор істотно скорочує витрати на електроенергію. Ця можливість відома фахівцям давно, однак вона стала доступною доволі недавно.

 
04.03.2009р.

Економічно й ефективно перетворювачі частоти заощадять...

У системах водопостачання, опалення і каналізації житлово-комунального господарства працює багато насосів, оснащених приводними асинхронними електродвигунами. До появи дешевих і надійних перетворювачів частоти пуск асинхронного приводу здійснювався контакторами, а регулювання витрати води виконувалося дроселюванням або іншими дорогими методами.

 
10.10.2008р.

Мобільні електростанції. Стратегія вибору

Як розрахувати потужність генератора? Що таке коефіцієнт потужності? Які бувають навантаження? Що таке перекос фаз? Все це та багато іншого Ви дізнаєтесь в даній статті.

 
20.08.2008р.

ТРІАК – сучасна вітчизняна елементна база для силової...

Розвиток силових напівпровідникових приладів (СПП) в Україні визначається станом вітчизняного ринку перетворювальної техніки, а також світовими тенденціями розвитку силової електроніки. Поряд із широко застосовуваними в останні роки повністю керованими силовими ключами (IGBT, GCT, IGCT, SIT тощо), досі затребувані стандартні біполярні прилади.

 
31.07.2008р.

Перетворювач положення механізму ППМ-1

Перетворювач ППМ-1 призначено для дистанційного указування положення вихідного валу електричного виконавчого механізму (ВМ), що має індуктивний або реостатний датчик.

 
07.05.2008р.

Напрямки розвитку ДБЖ

Якісний стрибок в індустрії ДБЖ (джерел безперебійного живлення) безпосередньо пов'язаний з галуззю інформаційних технологій. Широке поширення комп'ютерних мереж кардинально збільшує можливості обробки й використання інформації.

 
26.03.2008р.

Автоматичний і автономний електроенергетичний комплекс для...

Загострення проблем з підключенням заміських будинків і віддалених об'єктів до мереж централізованого електропостачання змушують шукати альтернативні способи електропостачання. Великий інтерес викликають системи з використанням енергії поновлюваних джерел. На жаль, ресурси вітру не завжди достатні для забезпечення надійного електропостачання. Сонячна енергія може забезпечити потреби середнього будинку в електроенергії з весни по осінь, але в зимовий час, коли зростає енергоспоживання, ресурсів сонця також явно недостатньо.

 
25.03.2008р.

«Атомна батарейка» на довгі роки

Науковці з університету в Рочестере (Великобританія) досягли певних успіхів в розробці нового елемента живлення для електронних пристроїв, в основі якого лежить перетворення енергії, яка виділяється при розпаді ядер, в електричний струм. У перспективі, така «атомна батарейка» працюватиме в 200 разів довше за сучасні зразки.

 
03.03.2008р.

Паливний елемент удостоївся Гіннеса

Японська корпорація Toshiba повідомила, що її «найменші у світі паливні елементи DMFC-типу» занесено в «Книгу рекордів Гіннеса».

 

 
29.10.2007р.

Власна електростанція

Домашні автономні електростанції дозволяють подавати електроенергію в будинок автономно, без участі централізованої мережі. Такі електростанції працюють на бензині (карбюраторні) чи дизельному паливі й часто використовуються в заміських будинках і дачах.
"Електротема" № 7 (63) 2005 року

 
23.10.2007р.

Smart-UPS VT – надійне та безпечне живлення

Корпорація APC, один з провідних світових виробників і постачальників засобів захисту електроживлення, нещодавно представила нову серію джерел безперебійного живлення Smart-UPSVT, розроблену за топологією “On-Line” з подвійним перетворенням енергії. Нова серія ДБЖ Smart-UPSVTпризначена для захисту груп комп’ютерів, серверних платформ, обладнання центрів обробки даних, систем автоматизації підприємств та виробничих ліній.
"Електротема" № 6 (62) 2005 року

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.