Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
14.09.2009р.

Комплексна діагностика ізоляції електричних машин

Повністю автоматизована переносна система є одним з оптимальних рішень для комплексного випробування ізоляції двигунів. Будучи універсальним інструментом «усе в одному», AWAмає високу достовірність результатів. Прилад виконує усі основні електричні випробування: імпульс напруги, індекс поляризації, коефіцієнт абсорбції, випробування підвищеною напругою, вимірювання опору ізоляції, опору обмоток і діагностування пошкодження обмоток.

 
25.05.2009р.

Термопласти – матеріали, незамінні в електротехніці

Корпуси багатьох електротехнічних виробів, що випускаються промисловістю, виконані з термопластичних пластиків, які поділяються на аморфні та кристалічні матеріали. Термопласт – матеріал екологічно чистий і його можна обробляти литтям під тиском. Використання найрізноманітніших модифікаторів як домішків до термопластів дає змогу досягнути необхідних електричних, теплових і механічних параметрів готових виробів.

 
11.05.2009р.

Нове у зовнішній високовольтній ізоляції

В останні два десятиліття у світовій електроенергетиці спостерігається „тиха” революція - перехід на полімерну ізоляцію. Успіхи органічної хімії у галузі синтезу нових високоміцних композиційних матеріалів призвели до появи нового класу високовольтних ізоляторів. Останніми роками виробництво й застосування полімерних ізоляторів в електроустановках високої напруги в багатьох країнах неухильно й стрімко розширюється.

 
10.03.2009р.

Опір ізоляції

Надійність електроустаткування значною мірі визначається якістю його ізоляційних конструкцій, які часто працюють у досить несприятливих умовах.

 
28.10.2008р.

Випробування - ключ до забезпечення надійності

Фірма BAKER з 1963 року спеціалізується на виробництві випробувального обладнання. Нині фірма є світовим лідером в проектуванні й виробництві обладнання для випробування ізоляції електричних двигунів, генераторів і інших електротехнічних виробів. Всі методи, які використовуються при випробуваннях, відповідають міжнародним стандартам.

 
14.07.2008р.

Брак міді загрожує світу

На думку фахівців, світу загрожує гострий брак міді - металу, що не втрачає свого значення як один з основних електротехнічних матеріалів. Це означає, що усьому світу вийти на рівень споживання міді, який характерний нині для провідних держав, просто не вдасться - у світі немає стільки міді.

 
05.06.2008р.

Системи заземлення

Системи заземлення розрізняються як за схемами з’єднання, так і кількістю нульових робочих та захисних проводів. До системи TN-C належать трифазні чотирипровідні (три фазних проводи: L1, L2, L3 та PEN-провід, який поєднує функції нульового робочого і нульового захисного проводів) та однофазні двопровідні (фазний та нульовий робочий проводи), що застосовуються у мережах старих будівель.

 
05.06.2008р.

Надміцний і надпровідний матеріал

Горе електротехніків: традиційні матеріали, що мають високу електропровідність, як-от мідь і алюміній, занадто м'які. Тому, проводячи великі струми, вони не витримують «наведених» цими струмами механічних навантажень.

 
12.05.2008р.

Масляні насоси для трансформаторів

Герметичні масляні насоси використовуються для забезпечення циркуляції масла в системах охолодження трансформаторів, встановлюються на корпусах трансформаторів, і саме їхнє призначення свідчить про винятково високі вимоги до надійності й довговічності.

 
11.02.2008р.

Лак КО-916

Лак КО-916 предназначен для лакировки электротехнической стали и изготовления проводов, для пропитки обмоток электрических машин и аппаратов тропического и маслостойкого исполнения.

 
22.05.2007р.

Wemid витримає жорсткі режими

Комутаційна техніка нині широко застосовується в умовах її щільного встановлення, тому проблема економії монтажного простору стоїть досить гостро. Один зі шляхів розв’язання цієї проблеми - розроблення нових типів ізолюючих матеріалів, що мають поліпшені електромеханічні властивості і дозволяють максимально зменшити габарити самого виробу. Сучасні вимоги до мінімізації габаритів керуючих систем змушують виробників комутаційних пристроїв працювати над мініатюризацією своїх виробів.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
15.05.2007р.

Захист ізоляції при роботі в умовах забруднення

Ефективним способом підвищення надійності ізоляції електроустановок (6-330 кВ) в умовах забруднення й зволоження є надання поверхні ізоляторів водовідштовхувальних властивостей за рахунок покриття її твердою полімерною оболонкою холодного затвердіння на основі кремнійорганічних компонентів.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
22.02.2007р.

Wemid витримає жорсткі режими

Комутаційна техніка нині широко застосовується в умовах її щільного встановлення, тому проблема економії монтажного простору стоїть досить гостро. Один зі шляхів розв’язання цієї проблеми - розроблення нових типів ізолюючих матеріалів, що мають поліпшені електромеханічні властивості і дозволяють максимально зменшити габарити самого виробу. Сучасні вимоги до мінімізації габаритів керуючих систем змушують виробників комутаційних пристроїв працювати над мініатюризацією своїх виробів.
"Електротема" № 24 (56) 2004 року

 
20.04.2006р.

Захист від електричної дуги

Коротке замикання супроводжує електрична дуга, яка є джерелом світла високої інтенсивності. Температура дуги сягає 20000°С (температура поверхні сонця 5500°С). Від згубної дії дуги захищає оптоволоконне покриття. Воно реагує на світлове випромінювання дуги та на спадання напруги в електричному колі.
"Електротема" № 21 (29) 11-24 листопада 2003 року

 
07.04.2006р.

Паперово-масляна ізоляція чи зшитий поліетилен

Погодьтеся, рано чи пізно ушкоджується будь-який кабель. Причин тому десятки – стихійні лиха, необережна експлуатація, апетит гризунів. Найбільша кількість ушкоджень припадає на силові кабелі з паперово-маслянистою ізоляцією напругою до 10 кВ.
"Електротема" № 20 (28) 21 жовтня - 10 листопада 2003 року

 
31.03.2006р.

Ізоляція – під контролем

Вимірники параметрів електроізоляції з мультиметром MIC є професійним інструментом для енергетичних служб і різних підрозділів електропостачання виробничих і ремонтних підприємств.
"Електротема" № 15 (23) 12-25 серпня 2003 року

 
31.03.2006р.

Вводи під захистом. Контроль ізоляційних характеристик електроустаткування під робочою...

Аналіз аварійності свідчить, що від 20 до 50% аварій силових трансформаторів пов’язано з ушкодженням високовольтних вводів. Ушкодження електроустаткування, зазвичай, супроводжується вибухами і пожежами, призводить до матеріальних збитків, які значно перевищують вартість самого устаткування.
"Електротема" № 14 (22) 22 липня - 11 серпня 2003 року

 
22.03.2006р.

Ізоляція по-новому

За останні 30 років набір застосовуваних в електротехніці ЕІМ (електроізоляційні матеріали) практично не мінявся.Такі слюдяні стрічки, як ЛСЭП-934Тпл, ЛСК-110Тпл, ЛСЭК-5Тпл, були розроблені наприкінці 70-х - початку 80-х років, і відтоді нічого принципово нового в галузі ізоляційних матеріалів не придумали.
"Електротема" № 13 (21) 8 - 21 липня 2003 року

 
23.01.2006р.

Полімерні ізолятори

Виробництво полімерних ізоляторів - одна з передових технологій яка, освоєна одним з найстаріших в СНД підприємств з виробництва ізоляторів та лінійної арматури для електростанцій і ліній електропередачі - ЗАТ “АІЗ – Енергія”, продукція якого експлуатується в більш ніж в 30 країнах світу з різними кліматичними умовами: на Близькому Сході, в Північній Африці, Південно-Східній Азії, Центральній Америці, в Східній Європі. Завдяки високому рівню технологічного обладнання, колосальним виробничим можливостям, кваліфікованому персоналу вироби “АІЗ – Енергія” забезпечуютьвисокий рівень надійності ізоляції в найважчих умовах експлуатації ліній електропередачі високої напруги.
"Електротема" № 7 (7) 10-23 грудня 2002 року

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.