Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
195 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Автомати

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Рубрикатор
Рубрикатор
Пошук
Пошук
06.12.2011р.

Новинки электротехники

1)Термофотоэлектрические устройства для концентрации солнечного света 2)Нанотехнология HzO делает электронику водонепроницаемой 3)Volt - сапоги с подогревом

 
24.11.2011р.

Резервное электропитание дома

В данном примере речь идёт о средней климатической полосе. Возможно, что для сильно солнечных или сильно ветреных районов оптимальным будет другой вариант. А для северных районов оптимальный вариант, скорее всего такой же, как для средней полосы.

 
17.10.2011р.

Напруги і розетки у різних країнах світу

Якщо ви збираєтесь подорожувати, вам буде корисна ця інформація

 
04.11.2010р.

Індикатори і покажчики напруги

1

Приладів, що показують наявність напруги досить багато - від самого простого індикатора напруги на газорозрядній лампочці (неонці) і закінчуючи приладами які показують не тільки наявність напруги але і безліч інших параметрів

 
29.10.2010р.

Сенсорні вимикачі

Що таке сенсорні вимикачі? Спочатку, під поняттям сенсорні вимикачі, малися на увазі вимикачі з контактною пластиною, при дотику до якої відбувалося включення-відключення навантаження. У сенсорних вимикачах відсутні механічні рухомі частини

 
11.10.2010р.

Прилад, що здатен економити електроенергію. Міф чи реальність?

22

Не так давно, на наших базарах , в інтернеті, в деяких друкованих виданнях і навіть на телебаченні, з'явилася реклама диво-приладу, який, за словами рекламників, здатний економити до 30-35% електроенергії. Що ж це за прилад? Як він працює? І невже це правда, що він здатний економити стільки енергії?

 
29.09.2010р.

Приборы для обнаружения скрытой проводки

В статье описаны принцип работы нескольких разных приборов для поиска неисправностей в электропроводке. Данная статья будет полезна как для начинающих электриков, так и для людей, которым это просто интересно

 
23.12.2009р.

Тепло, щo під ногами

Електрообігрівання підлоги – ще один штрих до поняття «сучасне комфортне житло». І хоча оснащення теплими долівками квартир, офісів ще не набуло такого масового поширення, як, приміром, встановлення євровікон, але до того йде. Аби прагнення «Теплу підлогу – в кожен дім!» втілилося в реальність, виробникам таких обігрівальних систем потрібно вдосконалюватися насамперед в підвищенні їхньої експлуатаційної надійності та зниженні енергозатратності.

 
21.05.2009р.

Як контролювати параметри безпеки електроустановок

Лінійка приладів словенської компанії Metrel відповідає потребам монтажника, конструктора або інспектора нагляду. Кожен прилад є потужним пристроєм для пошуку несправностей, випробування або діагностики різних типів електроустановок.

 
28.10.2008р.

Випробування - ключ до забезпечення надійності

Фірма BAKER з 1963 року спеціалізується на виробництві випробувального обладнання. Нині фірма є світовим лідером в проектуванні й виробництві обладнання для випробування ізоляції електричних двигунів, генераторів і інших електротехнічних виробів. Всі методи, які використовуються при випробуваннях, відповідають міжнародним стандартам.

 
14.10.2008р.

Багатофункційний інструмент

Багатофункційний інструмент Multi-stripax® компанії Weidmuller легко знімає різні види ізоляції з різноманітних типів кабелів. Застосовується Multi-stripax® майже для всіх видів стандартних кабелів з різними типами струмоведучих жил (однодротовою, багатодротовою, багатодротовою гнучкою), і спеціальних видів провідників для промислових мереж (ASI) і з твердою ізоляцією (тефлоном).

 
22.08.2008р.

Механизм поперечного движения помогает процессу автоматической...

Итальянская компания Cometo Snc предлагает специальный механизм поперечного движения STR-E, который улучшает качество процесса намотки длинномерного изделия и помогает автоматизировать технологический процесс. Предлагаются три модели устройств серии STR-E: STR-E 10, STR-E 25 и STR-E 40 с осевым усилием 13, 30 и 50, соответственно.

 
20.08.2008р.

Вимірювання часткових розрядів в ізоляції силового обладнання

Надійність енергетичних систем, що в останні роки працюють з обладнанням, яке відпрацювало свій нормативний ресурс, значною мірою визначається рівнем їх діагностики. Своєчасне виявлення та усунення дефектів у такому обладнанні дозволяє продовжити термін служби старого, але працездатного обладнання, знизити вартість його ремонту, уникнути аварійних відмов і, як наслідок підвищити надійність роботи енергетичної системи.

 
19.08.2008р.

Оптимізація роботи об’єктів комунального господарства: насосні...

Основним активом більшості підприємств комунального господарства при наданні ними послуг населенню та промисловим підприємствам є насосні станції, що транспортують необхідні рідини споживачеві (або від нього). Такими, наприклад, є насосні станції водопостачання питної води, теплопостачання та відведення води.

 
28.07.2008р.

Тримач пучків кабелів OBO GRIP

Тримач пучків кабелів OBO GRIP застосовується протягом багатьох років. Надійний тримач OBO GRIP, виготовлений із сталевої бляхи, призначений для закріплення до стелі чи стіни пучків кабелів. Окрім інших сфер застосування, металевий тримач використовується у системах протипожежного захисту.

 
10.07.2008р.

Найдоступніший тепловізор InfraCAM від компанії FLIR - лідера у галузі...

Швидкий розвиток технологій виробництва датчиків дозволив створити невеликий, компактний, дуже зручний в застосуванні та доступний за ціною діагностичний прилад. Технологія, яка раніше використовувалась лише в інфрачервоних камерах високого рівня, доступних лише обмеженому колу споживачів, нині може бути в розпорядженні значно більшої кількості користувачів завдяки InfraCAM.

 
04.06.2008р.

Сушіння ізоляції трансформаторів

Одним з важливих процесів у виробництві трансформаторів є ефективне видалення вологи із целюлозної ізоляції. Якість сушіння ізоляційного матеріалу безпосереднім чином позначається на параметрах діелектрика й визначає надійність трансформатора.

 
17.05.2008р.

Дренажний насос HELZ для комунальних потреб

Шановні користувачі порталу www.proelectro.info , пропонуємо Вашій увазі інформацію про дренажний насос для комунальних потреб.

 
15.05.2008р.

Приклади використання рішень Клінкманн

Шановні корисутвачі порталу proelectro.info, пропонуємо Вашій увазі матеріали по автоматизації комунальних систем, водоочисних станцій та транспортних систем. Читайте з задоволенням та застосовуйте!

 
19.03.2008р.

Morgan Schaffer: трансформаторне масло під контролем

Погіршення технічного стану силових трансформаторів призводить до збільшення обсягу діагностичних обстежень, щоб не допустити пошкодження трансформатора в процесі експлуатації (часто ці пошкодження супроводжуються пожежею), вчасно визначити зростання дефекту та провести ремонт. Коли на маслонаповнені трансформатори діють негативні навантаження термічного та електричного характеру, це може призвести до локальних перегрівів і часткових розрядів, які згодом переходять у дуговий розряд. Енергія, що при цьому виділяється, руйнує ізоляційну рідину з утворенням дефектних газів. Аналіз трансформаторного масла на наявність дефектних газів і визначення їх концентрації дозволяє своєчасно виявити дефекти, перш ніж вони призведуть до аварійного вимкнення, що завжди пов’язано зі значними економічними втратами.

 
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.