Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1165
20.06.2007р.
3,315 млн. грн - прибуток ВАТ "Прикарпаттяобленерго"
Завершили свою роботу чергові загальні збори акціонерів відкритого акціонерного товариства “Прикарпаттяобленерго”. Для участі у зборах було зареєстровано акціонерів та представників акціонерів товариства, які є власниками 61,5384 % акцій.

Зборами було розглянуто усі 8 питань порядку денного.
Зокрема, заслухано звіт Правління, Наглядової Ради товариства та Ревізійної комісії за 2006 рік. Також було прийнято Статут товариства у новій редакції. За це рішення проголосувало 98,72% усіх зареєстрованих на зборах акціонерів.
Більшістю голосів Збори прийняли рішення затвердити прибуток на рівні 3,315 млн. грн. та розподілити його таким чином:
35 % - - на розвиток виробництва
30% - на виплату дивідендів
25% - на покриття збитків минулих періодів
5% - на поповнення резервного капіталу
5% - у фонд фінансування соціальних програм.
Дивіденди будуть виплачуватись з 1.08.2007 до 31.12.2008.

Додаток
Витяги із звіту Правління про результати фінансово-господарської діяльності ВАТ "Прикарпаттяобленерго" за 2006 рік
У своїй промові Голова Правління ВАТ “Прикарпаттяобленрго” Олександр Бубен зупинився на загальних підсумках діяльності та на планах компанії на наступний період. Зокрема, він зазначив наступне:
«Гордо можу сказати, що ВАТ «Прикарпаттяобленерго» - компанія не тільки зі славною історією (її 77-річчя ми відзначимо 16 серпня), але й з упевненим сьогоденням та реальними перспективами для розвитку. Сьогодні вона входить у п’ятірку найкращих енергопостачальних підприємств країни. Про це свідчать численні нагороди та перемоги в різноманітних Всеукраїнських та галузевих рейтингах.
Є позитивні результати і в іншому напрямку – у створенні довкола нашої компанії сприятливої атмосфери партнерства, завоюванні довіри клієнтів, досягненні взаєморозуміння із владою, налагодженні контактів із засобами масової інформації, укріпленні стосунків із нашими партнерами. Ми стали відкритіші, адже ми знаємо, що тільки компанії, відкриті для громадськості, досягають нових вершин успіху.»
Про Стратегічне планування:
«Однак водночас ми зрозуміли, що для того, щоб і надалі рухатись уперед, потрібно мати дороговказ, бачення довгострокової перспективи підприємства. Тому найголовнішим здобутком 2006 року, на нашу думку, стала розробка та початок втілення в життя Стратегічного плану розвитку компанії. Стратегічне планування – це новий етап в організації роботи нашої компанії. Створений нашими фахівцями Стратегічний план розвитку на 2006-2009 роки спрямований на досягнення спільної, загальної мети. Він переводить місію, цінності та бачення компанії в систему цілей і задач. Вони сформульовані в рамках основних проекцій: фінанси, споживачі, регулюючі та контролюючі органи, бізнес-процеси, навчання та розвиток персоналу. Таким чином у 2006 році ми не тільки описали бачення підприємства у майбутньому, але й розробили цілі та прописали конкретні заходи для їх досягнення на наступні три роки, визначили найважливіші питання, які потребують негайного втручання з боку керівництва ВАТ "Прикарпаттяобленерго". Треба сказати, що завдяки цій роботі на перспективу ВАТ «Прикарпаттяобленерго» виявилось на крок попереду інших українських обленерго, які і далі живуть сьогоднішнім днем. Представників нашого правління запрошували виступити на зустрічі топ-менеджерів енергопостачальних компаній України із презентацією першого такого плану розвитку підприємства.»
Про прибутки:
Вже три роки поспіль ВАТ "Прикарпаттяобленерго" стабільно закінчує рік з прибутком. 2006 рік наша компанія закінчила із чистим прибутком 3,3 млн. грн. Тобто, виросли доходи підприємства від основної діяльності на 13% та на 29% - від надання супутніх послуг. До бюджетів всіх рівнів було сплачено 23,5 млн. грн., в тому числі 18,1 млн. грн. до державного бюджету. Третій рік поспіль наше підприємство визнається найбільшим платником податків до бюджетів усіх рівнів серед підприємств міста Івано-Франківська. Прибутковість підприємства є свідченням стабільного росту акціонерного товариства та злагодженої роботи команди менеджерів підприємства. Такі результати роботи підтверджують правильність обраного курсу та вселяють надію на досягнення позитивного фінансового результату і на 2007 рік - отримання прибутку близько 4 млн. грн.»
Про інноваційні проекти
«Протягом 2006 року продовжено вдосконалення обліку електричної енергії. Було замінено 42 тисячі електролічильників старого типу на електронні прилади обліку. У 2 тисячах точках обліку в м. Калуші встановлено програмно-технічні комплекси (ПТК) «Smart». Впровадження та використання даного комплексу дало можливість зменшити ТВЕ по житлових будинках на 22%. В цілому по компанії впровадження даного комплексу з 2002 року та його використання принесло ефект в звітному період в сумі 6,6 млн. грн. На 2007 рік планується встановити ще 1500 точок обліку ПТК «Smart», з них 250 – в с. Поляниця філії «Яремчанський РЕМ». Встановлення лічильників є лише одним із проектів комплексної програми, спрямованої на зменшення дефіциту потужності та покращення якості електроенергії у регіоні, який динамічно розвивається.
Протягом 2006 року в 8-ми філіях ВАТ в повному обсязі впроваджено нову систему розрахунків з населенням – за рахунками, виставленими постачальником електроенергії. Дана система встановила єдиний порядок розрахунків на підставі зафіксованих показників лічильників, виявила помилки при розрахунках з абонентами (особливо з тими, яким надані пільги чи субсидії), унеможливила поступлення нерозпізнаних платежів. Протягом 2007 року планується завершити перехід на нову систему у всіх філіях ВАТ.
Також в даний час впроваджується система оплати населенням виставлених рахунків за допомогою кредитних карток. В 2006 році 200 абонентів уже користувались даною послугою, а завданням на 2007 рік є залучення до цієї послуги якомога більшої кількості споживачів.
Йдучи назустріч юридичним споживачам електричної енергії ВАТ «Прикарпаттяобленерго» розробило систему розрахунків електричної енергію за допомогою електронної пошти та Інтернету, яка на даний час працює в тестовому режимі та встановлена в окремих споживачів.»
Про технічний розвиток мереж
«Одне з найболючіших та найважливіших питань, над якими сьогодні працює Компанія – приведення електромереж області до нормального технічного стану. Враховуючи катастрофічний стан переважної частини основних засобів, нами розроблена програма, яка покликана вирішити вказані проблемні питання і яка місить дві основні складові:
- якісне виконання поточних та капітальних ремонтів;
- робота над залученням коштів для розбудови і реконструкції мереж.
У 1006 році було переведено підстанцію Ворохта-35/10кВ на напругу 110/35/10кВ з установкою силового трансформатора 40,0 МВА і апаратів захисту. Це підвищило надійність електропостачання Ворохтянської та Верховинської зони, а також спортивно-оздоровчого комплексу «Буковель».
Проведено заміну 24,8км старих повітряних ліній 0,4кВ в гірських районах області на нові з використанням новітньої технології самоутримних ізольованих проводів. Крім того постійно ведеться заміна опор, проводів, ізоляторів та інших елементів ліній 0,4-10кВ у рамках капітальних ремонтів. Так в 2006 році замінено 4,5 тисячі аварійних опор на ПЛ-0,4-10кВ, більше 200 км проводу та майже 10 тисяч ізоляторів, що в значній кількості перевищує виконання за 2005 рік. Власними силами відремонтовано 82 силових трансформаторів 6-10кВ.
Всього на капітальний ремонт та технічне обслуговування в минулому році використано близько 10 млн. грн., що перевищує на 2,3 млн. грн. витрати 2005 року, на 2 млн. грн. .- витрати 2004 року, та майже на 4 млн. грн. - витрати 2003 року.»
Про інвестиції у розвиток компанії
«Загалом основні капіталовкладення ВАТ ”Прикарпаттяобленерго” визначаються інвестиційною програмою, затвердженою Міністерством палива та енергетики та Національною комісією регулювання електроенергетики України.
Протягом 2006 року за інвестиційною програмою на “Технічний розвиток, модернізацію та будівництво електричних мереж та обладнання” витрачено кошти в сумі 21,2 млн.грн. Дані кошти спрямовані, зокрема, на реконструкцію та будівництво підрядним способом повітряних ліній 0,4-10 кВ в гірських населених пунктах з встановленням 34 розвантажувальних трансформаторних підстанцій. Для заміни зношеного та повністю амортизованого обладнання витрачено 3,5 млн.грн., зокрема замінено 21 фізично зношений силовий трансформатор 10/0,4 кВ. В 2006 році продовжувалась реконструкція електромереж 0,4-10 кВ господарським способом та виконання робіт по усуненню невідповідностей обладнання вимогам директивних матеріалів та циркулярів, для цього освоєно кошти в сумі 4,1 млн.грн. Для забезпечення виконання згаданих робіт було придбано спецтехніку на загальну суму 1,5 млн.грн., зокрема: автокран МАЗ 5337-02 16т, дві автобурові машини БКМ 317 на ГАЗ-3308, два гідропідіймачі ОПТ 9195 на базі трактора МТЗ-82, чотири бригадні машини УАЗ 3909.
З метою оперативного реагування на аварійні ситуації, зменшення часу на їх ліквідацію та прискорення перемикань у 2006 році впроваджено автоматизовану систему керування, що дозволило в режимі реального часу отримувати інформацію з підстанцій про стан обладнання, дані з лічильників та вимірювальних приладів, дистанційно управляти комутаційними апаратами, в значній мірі скоротити виїзди оперативних бригад на об’єкти, забезпечити їх охоронну сигналізацію. Таким чином виконано роботи по телемеханізації на 9 високовольтних підстанціях Долинського, Косівського та Івано-Франківського РЕМ.
На фінансування інвестиційної програми в 2007 році планується спрямувати кошти в сумі 33,5 млн. грн., з яких більше 24 млн.грн. заплановано витратити на “Технічний розвиток, модернізацію та будівництво електричних мереж та обладнання”.
2007 рік стане черговим етапом в розвитку компанії та початком вирішення нових задач, серед яких центральною є реконструкція та технічне переоснащення розподільчих мереж компанії в повному обсязі в короткий термін (зношеність мереж 0,4-10кВ складає на даний час біля 80%). Хочу наголосити, що виконання такого завдання дасть змогу вийти на якісно новий рівень обслуговування наших клієнтів, на європейський рівень надійності електропостачання та забезпечить якісне надання послуг. Воно дасть можливість зменшити експлуатаційні витрати, знизити рівень аварійності мереж та підвищити капіталізацію компанії і стати нам привабливішим підприємством для стратегічно-профільного інвестора.»
Про впровадження системи менеджменту якості
«Протягом останнього року у діяльності ВАТ "Прикарпаттяобленерго" здійснено ряд суттєвих заходів у процесі впровадження систему менеджменту якості згідно міжнародних стандартів. Після визначення стратегічних цілей, місії компанії в цілому, розроблена політика у області якості ВАТ "Прикарпаттяобленерго" за глобальними функціональними напрямками. Цілі в сфері якості встановлені і для окремих структурних підрозділів.
Розпочата масштабна робота щодо створення системи обліку і документування як самих процесів, так і їх результатів, що передбачає не тільки велику організаційну роботу, але й і підвищення загальної корпоративної культури. Першим кроком в розробці і впровадженні СМЯ було проведення навчання персоналу, інформування та роз’яснення основних принципів і методів, що лежать в основі стандартів серії ISO 9000, а також місця кожного робітника в системі.»
Про кадрову політику
«2006 рік був знаковим для формування та реалізації кадрової політики підприємства, ефективного використання здібностей і професійних навичок кожного працівника. У листопаді була створена дирекція з персоналу. Її злагоджена і ефективна діяльність включатиме систему навчання, росту, відбору та найму працівників, формування кадрового резерву, розвитку персоналу, розробку системи кар’єрного росту, проведення періодичної кваліфікаційної оцінки працівників, підтримку прописаної корпоративної культури, роботу з з учбовими закладами тощо. На 2007 рік одним із основних завдань в системі управління персоналом визначені: розробка і впровадження Процедури комплексної оцінки персоналу та Положення про мотивацію, які сприятимуть активній, ефективній і продуктивній діяльності персоналу для досягнення визначених цілей. У Стратегічному плані у 2007 р. також передбачено розробку і впровадження Кодексу корпоративної культури, де будуть викладені основні його принципи та стандарти».
Про Колективний договір
«Хочу звернути увагу шановних акціонерів, що адміністрація Компанії намагається привести взаємовідносини з колективом в рамки галузевої угоди. Переважна більшість пунктів галузевої угоди знайшла відображення в діючому на підприємстві колективному договорі. Що стосується заробітної плати, то тут ми дотримуємося принципу – забезпечити гідною зарплатою наших працівників, щоб мати лояльний кваліфікований персонал, який якісно виконує свою роботу. До речі, за 2006 рік доходи наших працівників зросли на 23%, на 2007 рік адміністрація планує зберегти схожі темпи зростання зарплати, що абсолютно відповідає вимогам галузевої угоди».
Про соціальну відповідальність бізнесу
«ВАТ «Прикарпаттяобленерго» з роками зарекомендувало себе як серйозне підприємство, яке не лише дбає про своїх працівників, але й не залишається осторонь проблем громади, для якої працює. Свідчення тому – благодійна підтримка інтернатів, сприяння розвитку спорту, допомога в організації заходів, які спрямовані на збереження народних традицій та духовних цінностей українського народу. Компанія має чітку позицію у веденні соціальної політики, однак щоразу відшукує нові цікаві рішення для її вираження. Працюючи на теренах Західної України, будучи її органічною частиною, обленерго у 2006 році долучилося до організації та проведення Фестивалю народного прикладного мистецтва “Карпатський вернісаж”, Фестивалю ковальського мистецтва «Свято ковалів», Фестивалю національної класики на сцені театрів ляльок “Обереги”».
Про перспективу
«В перспективі ми плануємо продовжити роботу з оптимізації системи управління компанією та удосконалення виробництва. В плани підприємства входить створення репутації публічної, відкритої компанії, стати цікавими для вітчизняного та зарубіжного інвесторів та підвищити вартість компанії, на виконання місії, яка затверджена в минулому році та звучить так: професійною командою енергетиків-однодумців нести світло в кожну оселю, забезпечувати затишні умови життя та сприятливі умови ведення бізнесу на Прикарпатті, гарантувати стабільне зростання добробуту співробітників і акціонерів компанії».

www.ifportal.net

Теги та ключові фрази
беларусь фильм брестская крепость смотреть онлайн 3серії 2006рік, Обленерго стратегічний план, Технічне обслуговування складових телемеханізації, дирекція з персоналу обленерго, прикарпаттяобленерго стратегічний план оцінка заходів, дыяльносты Прикарпаттяобленерго 2008, стратегічні цілі ВАТ Прикарпаттяобленерго, цілі ват прикарпаттяобленерго, электротехника, фомування прибутку електромереж
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.