Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Уряд не підтримує ретроспективну зміну правил для інвесторів, які вклали кошти у розвиток “зеленої” енергетики, і визнає, що така модель шкодить економіці. Про це заявив прем’єр-міністр...

Традиційно в світі як енергоносії використовуються горючі корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, менше – торф. Усе це – вуглецеве паливо, за використання якого виділяється...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1492
16.08.2007р.
12 вересня у Києві відбудеться Міжнародна конференція “Якість електроенергії. Електромагнітна сумісність. Проблема та шляхи вирішення”
Чому виходить з ладу електрообладнання і як цього уникнути? Якщо Вас турбують ці питання, запрошуємо відвідати Міжнародну конференцію “Якість електроенергії. Електромагнітна сумісність. Проблема та шляхи вирішення”, яка буде проходити у рамках форуму „Фестиваль Світла та Електротехніки” за підтримки світової програми „Леонардо „Ініціатива якості електроживлення” (LPQI)

Організатори: Торгово-промислова палата України, всеукраїнська галузева газета “ЕлектроТЕМА” за підтримки світової програми “Леонардо "ініціатива якості електроживлення " ("Leonardo power quality initiative" programme).

Торгово-промислова Палата України

Газета

Партнери - Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, НЕК “Укренерго, Національне агентство України з питань ефективного використання енергетичних ресурсів,”НУ “Львівська політехніка”, Приазовський Державний технічний університет, Інститут електродинаміки НАН України,.

Дата та місце проведення: 12 вересня 2007року, (10.00 – 17.30), м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський п-т, 15.

Програма Конференції

Нормативно-правове забезпечення якості електроенергії.

 1. Проблема електромагнітної сумісності і якості електричної енергії (Жежеленко Ігор Володимирович, Приазовський тех. університет)
 2. Презентація програми LPQI(LeonardoPowerQualityInitiative) (Пйотр Юраш, директор з міжнародних справ, Польський центр промоції міді)
 3. Показники якості електроенергії електроенергії в розподільних мережах (Варецький Юрій Омелянович, НУ “Л.П.”, Кафедра електричних систем і мереж.
 4. Стандартизація у сфері забезпечення якості електроенергії. (Шаповал Всеволод Захарович, заступник директора НДІ стандартизації, начальник відділу стандартизації у сфері енергетики, електронних та інформаційних технологій; Королько Станіслава Андріївна, начальник сектору НДІ стандартизації, начальник відділу стандартизації у сфері енергетики, електронних та інформаційних технологій)
 5. Нормування якості електроенергії в стандартах МЕК. (Нормування якості електроенергії в стандартах МЕК (Фасбіндер, Експерт МЕК (Німеччина)
 6. Нормування якості електричної енергії в стандартах МЕК і Польщі (проф. Ганзелька (Польща)
 7. Державний контроль за дотриманням вимог державних і галузевих нормативних документів щодо якості електричної енергії (Гутаревич Олександр Тимофійович, НЕК „УкрЕнерго”)

Технічні та економічні аспекти проблеми якості електроенергії в електроенергетиці та промисловості

 1. Вплив електроприводу на якість електричної енергії. (Місюренко Валерій Олексійович, НУ “Л.П.” кафедра електроприводу)
 2. Покращення показників якості в мережах з дуговими та плавильними печами (Паранчук Ярослав Степанович, НУ “Л.П. ”кафедра електроприводу)
 3. Економічні та технічні аспекти компенсації реактивної потужності в промисловості (Хохулін Борис Костянтинович, НУ “Л.П.” кафедра електропостачання)
 4. Вплив якості електроенергії на експлуатаційні характеристики систем електропостачання (Варецький Юрій Омелянович, НУ “Л.П.” кафедра електричних систем і мереж)
 5. Якість електроенергії як складова частина державної політики у сфері енергоефективності. (Калініченко Валерій Костянтинович, заступник директора Департаменту. Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів)
 6. Ферорезонанс в електричних мережах (Тугай Юрій Іванович, Інститут електродинаміки НАН України)
 7. Несинусоїдальні режими в електричних мережах підприємств (Горпинич Олександр Вікторович, Приазовський тех. Університет)

В програмі можливі зміни.

За докладнішою інформацією звертайтесь: редакція газети “Електротема”: +38 0322 44 11 66, e-mail: eltema@eltema.com.ua та до організатора Форуму – ТПП України: +38 044 278 23 47

Теги та ключові фрази
ГУТАРЕВИЧ Олександр Тимофійович
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
 25/05/2020
210
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.