Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Опитування
Опитування

Вам подобається оновлений портал?

Новини
Однією із найважливіших робіт при благоустрої або ремонті квартири є організація зручного й безпечного електропостачання. Перебудова особливо потребує заміни електротехнічної схеми у...

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, заснований ще у 1866 році, став першим в Україні з 60 підприємств, який отримав звіт з енергоаудиту, проведеного з ініціативи Німецького...

Більше новин за тегами
Статті

Електричний щит - це початок всієї електричної частини будівлі, і не важливо, що це - величезний завод у мегаполісі або скромний будиночок у селі. Скрізь є електричні щити

Більше статей за тегами
1426
16.08.2007р.
12 вересня у Києві відбудеться Міжнародна конференція “Якість електроенергії. Електромагнітна сумісність. Проблема та шляхи вирішення”
Чому виходить з ладу електрообладнання і як цього уникнути? Якщо Вас турбують ці питання, запрошуємо відвідати Міжнародну конференцію “Якість електроенергії. Електромагнітна сумісність. Проблема та шляхи вирішення”, яка буде проходити у рамках форуму „Фестиваль Світла та Електротехніки” за підтримки світової програми „Леонардо „Ініціатива якості електроживлення” (LPQI)

Організатори: Торгово-промислова палата України, всеукраїнська галузева газета “ЕлектроТЕМА” за підтримки світової програми “Леонардо "ініціатива якості електроживлення " ("Leonardo power quality initiative" programme).

Торгово-промислова Палата України

Газета

Партнери - Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, НЕК “Укренерго, Національне агентство України з питань ефективного використання енергетичних ресурсів,”НУ “Львівська політехніка”, Приазовський Державний технічний університет, Інститут електродинаміки НАН України,.

Дата та місце проведення: 12 вересня 2007року, (10.00 – 17.30), м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський п-т, 15.

Програма Конференції

Нормативно-правове забезпечення якості електроенергії.

 1. Проблема електромагнітної сумісності і якості електричної енергії (Жежеленко Ігор Володимирович, Приазовський тех. університет)
 2. Презентація програми LPQI(LeonardoPowerQualityInitiative) (Пйотр Юраш, директор з міжнародних справ, Польський центр промоції міді)
 3. Показники якості електроенергії електроенергії в розподільних мережах (Варецький Юрій Омелянович, НУ “Л.П.”, Кафедра електричних систем і мереж.
 4. Стандартизація у сфері забезпечення якості електроенергії. (Шаповал Всеволод Захарович, заступник директора НДІ стандартизації, начальник відділу стандартизації у сфері енергетики, електронних та інформаційних технологій; Королько Станіслава Андріївна, начальник сектору НДІ стандартизації, начальник відділу стандартизації у сфері енергетики, електронних та інформаційних технологій)
 5. Нормування якості електроенергії в стандартах МЕК. (Нормування якості електроенергії в стандартах МЕК (Фасбіндер, Експерт МЕК (Німеччина)
 6. Нормування якості електричної енергії в стандартах МЕК і Польщі (проф. Ганзелька (Польща)
 7. Державний контроль за дотриманням вимог державних і галузевих нормативних документів щодо якості електричної енергії (Гутаревич Олександр Тимофійович, НЕК „УкрЕнерго”)

Технічні та економічні аспекти проблеми якості електроенергії в електроенергетиці та промисловості

 1. Вплив електроприводу на якість електричної енергії. (Місюренко Валерій Олексійович, НУ “Л.П.” кафедра електроприводу)
 2. Покращення показників якості в мережах з дуговими та плавильними печами (Паранчук Ярослав Степанович, НУ “Л.П. ”кафедра електроприводу)
 3. Економічні та технічні аспекти компенсації реактивної потужності в промисловості (Хохулін Борис Костянтинович, НУ “Л.П.” кафедра електропостачання)
 4. Вплив якості електроенергії на експлуатаційні характеристики систем електропостачання (Варецький Юрій Омелянович, НУ “Л.П.” кафедра електричних систем і мереж)
 5. Якість електроенергії як складова частина державної політики у сфері енергоефективності. (Калініченко Валерій Костянтинович, заступник директора Департаменту. Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів)
 6. Ферорезонанс в електричних мережах (Тугай Юрій Іванович, Інститут електродинаміки НАН України)
 7. Несинусоїдальні режими в електричних мережах підприємств (Горпинич Олександр Вікторович, Приазовський тех. Університет)

В програмі можливі зміни.

За докладнішою інформацією звертайтесь: редакція газети “Електротема”: +38 0322 44 11 66, e-mail: eltema@eltema.com.ua та до організатора Форуму – ТПП України: +38 044 278 23 47

Теги та ключові фрази
ГУТАРЕВИЧ Олександр Тимофійович
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.proelectro.info (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.